Detail FREE poptávky


Obchodní příležitosti na stavbách v ČR a EU (Po zadání)

Číslo poptávky:42677
Založeno:15.04.2019 23:08
Platnost do:09.05.2019 00:00 (Po zadání)
Detail poptávky:NADPIS: např. rekonstrukce, zboží, poptávám, nemovitost atd
Obchodní příležitosti na stavbách v ČR a EU

POPIS: např. popis zakázky, zboží, materiálu apod..
-------------------
POPTÁVKA:
Obchodní příležitosti a zakázky na stavbách v ČR a EU.

Náš Externí obchodník aktivně vyhledává obchodní příležitosti v celé ČR a EU a osobně je ověří jak jsou aktuální případně zjistí požadavky investora.
Pokud jsou relevantní k realizaci tak je přednostně je vybírá pro dohodnuté dodavatele a podle kritérií a zájmu, které si sami nastaví.
Na emailu vám tak přistane zakázka ověřená na podmínky (cena, kvalita, rychlost atd...), z regionu i oboru které preferujete. Tyto zakázky běžně nepublikujeme.

Publikujeme jen malou část obchodních příležitostí z obchodu a služeb. Podstatně větší část projektů, obchodních příležitostí skončí jen dohodnutých zájemců. V regionu tak může být jen jediný dodavatel s výhodou realizace.

Máte-li zájem o zakázky na míru tak prosím na chatu našeho webu napište zájem a kontakt na vás, telefon nebo email. Náš obchodník vám sdělí možnosti a výběr i způsob spolupráce.

Část zakázek je publikována zcela zdarma, ale podstatně větší a zajímavější část je zasílána na míru a jen za symbolický roční servisní poplatek.

Pro každého VIP klienta máme garanci realizaci minimálně 1x zakázky.
Ostatní realizované zakázky jsou jen za malou, předem dohodnutou, provizi (od 0,3 do 0,8%). Pokud nerealizujete tak žádnou provizi neplatíte.

--------------------------
VYUŽÍVEJTE PRIMA POPTÁVKU
Zakázku v oboru i regionu vám zajistíme podle kritérií, které uvedete. Předjednáme váš zájem v předstihu tak, abyste s nabídkou byl první (podle oboru i regionu také jen jediní).

REKLAMA:
-------------------
VYUŽIJTE PRIMA POPTÁVKU
Na ABC zakázky náš obchodník jedná za vás a předjednává realizace zakázek podle požadavku a vašich kritérií. Získá tak aktuální informace případně předjedná schůzku.

Služba PRIMA POPTÁVKA je k dispozici jen pro VIP klienty.
-------------------

Kontakt

Nejste přihlášen /přihlášení zde/ nebo registrován /registrace zde/