Blog

Chci se zeptat

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

10.10.2018

Sleva až 50% pro stávající klienty

na další rok spolupráce a sleva 1/3 z ceny pro nové klienty. ABC zakázky v novém kabátě. Koncem měsíce října 2018 bude spuštěna aplikace webu ABC zakázky.cz v pilotním projektu. Je v cela novém kabátě a skrývá nové možnosti bez nutnosti kontaktování zákaznické linky a okamžitý systém – databáze stavebních a obchodních projektů, služeb, realit, finance, bydlení a další komodity a služby.

Získáte tak seznam zakázek a poptávek pro rozvoj obchodního oddělení, obchodní zástupci a majitelé firem rozšíření počtu klientů a tím zvýšení provizí i obratů firem.

Také zcela nebo lépe nahradíte jakoukoliv spadlou nebo zrušenou zakázku nejen z regionu ale i v celé ČR a EU.

Každý platící klient získává i garanci min. 1 x PRIMA POPTÁVKY tj. minimálně zcela pokrytí nákladů na službu ABC zakázky.

Na chatu ABC zakázky požádejte o další roční rozšíření (VIP klient - 1.990 Kč/1 rok) za sníženou cenu jen 990 Kč. Ke stávající registraci vám přičteme další rok.

Každý nový VIP klient zaplatí, místo 1.990 Kč / 1 rok, jen 1.390 Kč a akce platí do odvolání na webu www.abczakazky.cz

Praha 10.10.2018

09.09.2018

Moderní aplikac ABC zakázky se připravuje.

Nové funkce, online přístup do aplikací bez pomoci zákaznické linky a nová grafika, ale stále spousta poptávek, investičních záměrů v seznamu zakázek. I nadále bude podstatná část poptávek běžně nedostupná a poskytována VIP klientům, jen malá část bude v seznamu poptávek k dispozici, ale více jak 180 poptávek denně je připraveno pro VIP klienty z celé ČR a SR ve službě PRIMA POPTÁVKA.

26.08.2018

Moderní stínící technika tj.

to je úspora a stále více lidí vybavuje své domovy předokenními roletami nebo venkovními žaluziemi. Stínící prvky totiž v sobě spojují několik výhod, které bydlení výrazně zpříjemňují. Musí ale být kvalitní.

Zřejmě nejdůležitější výhodou moderní stínicí techniky je, že výrazně zvyšuje bezpečnost každého domova. Zvláště pečlivě zkonstruované předokenní rolety totiž pro zloděje představují překážku, přes kterou je obtížné se dostat. Rolety i venkovní žaluzie lze navíc vybavit elektrickým pohonem a napojit je na centrální systém. Například při odjezdu na několikadenní dovolenou pak člověk jen naprogramuje automatické stahování a vytahování na určitý čas.

„Pokud si zloděj dům či byt tipuje k vykradení, při pohledu na střídavě vytažené a stažené rolety nebo žaluzie ho nenapadne, že uvnitř nikdo není." Systémy jsou navíc navrženy tak, aby ani při obsluze nemohlo dojít ke zranění. To ocení zvláště rodiče malých dětí.

Světlo dovnitř pronikne, cizí pohledy ne
Podobně účinně stínicí technika ochraňuje i soukromí. Moderní typy venkovních žaluzií dokáží zajistit, že při správném nastavení do interiéru bude normálně pronikat světlo, případní zvědavci na ulici tam ale neuvidí. Rolety pak okna dokážou zakrýt úplně.

Správně nastavené rolety nebo žaluzie samozřejmě také výrazně uleví od stále častějších letních veder. Například venkovní žaluzie dokáží zadržet až 94 % tepelné energie a odstíní až 80 % světelného záření. Díky tomu snižují nutnost draze klimatizovat a jsou téměř desetkrát účinnější, než vnitřní typy. Navíc zajišťují optimální světelné podmínky a umožní dlouhý a kvalitní spánek i v létě, kdy jsou krátké noci.

Podobné vlastnosti mají i předokenní rolety. Ty navíc v zimě pomáhají se zadržováním tepla, které uniká přes okna. „Jedná se až o 30 %. Snížení takové ztráty dokáže zajistit nemalé úspory při vytápění."

I ABC zakázky mají v portfoliu dodavatelských firem s produkty stínící techniky. Zadáním poptávky ušetříte i desítky procent, ale hlavně přijdete i na jiné možnosti po poradě s dodavatelem.

ABC zakázky

30.07.2018

Pozor na služby některých daňových poradců.

Mé zkušenosti z daňovým poradcem z Příbrami jsou velmi tristní a díky jeho "službám za měsíční paušál přes 8 tis. Kč" + faktury za daňová přiznání a zastupování jsem byl odsouzen na 5 let nepodmíněně do věznice z ostrahou jako těžký zločinec. Za špatně zaúčtovaných 5 faktur a několik účetních záznamů, které účtovala účetní firma této daňové poradkyně. Ač má povinnost mlčenlivosti vůči svému klientu i před orgány státní správy, tak svědčila a popisovala všem situaci kdo se zeptal a většinou tvrdila, že účtoval poškozený a ona neměla za povinnost kontrolovat faktury. A to zaúčtovala faktury s DPH i když na faktuře byla jasně uvedeno, že dodavatel není plátce DPH, které umí zaúčtovat každý začínající účetní. Tato daňová poradkyně tak spolupracovala s FÚ a policií a navíc i nepravdivě, přesto, že Etický kodex daňových poradců předpokládá, že poradce bude spolupracovat s klientem, ale ne s státní správou a berňákem!!!
Když se, po čase, u soudu daňová poradkyně dozvěděla, že porušila zákon tak slíbila soudu, že se poškozenému omluví, ale tak se nikdy nestalo. Naopak si poškozený musel najmout právníka a tento slib vymáhat spolu s odškodněním. Ale toto daňovou poradkyni rozlítilo tak, že i když podepsala Etický kodex poradce, tak začala poškozeného znovu dehonestovat, konstruovat další výpovědi, urážky a smyšlenky tak, že poškozený soud prohrál a důvodem bylo většinou promlčení nebo subjektivní a objektivní hodnocení.

Hlavně se z daňového poradce, podle soudů v ČR, stává obyčejný účetní, když sám prohlásí, že nemluvil o daňových věcech. To asi jako doktor, který má za koníčka zahradu, poskytne nezákonně údaje o pacientech a pak se vymlouvá, že v té době byl zahradník. I to je možné v ČR.
Podle Etického kodexu daňových poradců má poradce stát za svým klientem téměř vždy.

V případě, že podobné služby vám daňový poradce poskytuje a nechcete se dostat do spárů FÚ a potažmo i k soudu, tak si napište, do blogu o kontakt a já všem poradím jak se vyvarovat podobných "odborníků", kteří si nechají platit za vlastní neschopnost.
22.07.2018

Poptávky a zakázky pro firmy i živnostníky.

Kompletní stavby na klíč i jednotlívá řemesla, zařízení domů a bytů, služby od výmalby po úklid. Výběr dodavatele od projektanta přes generálního dodavatele až k subdodavatelům jednotlivých řemesel nebo zboží. Stavební a dodavatelské zakázky i z neveřejné databáze z ČR a SR.

Pro všechny zdarma - poptávky z celé ČR a EU k dispozici zdarma i s kontakty z veřejné databáze.

Pro VIP klienty - obchodní příležitosti z neveřejné databáze, zakázky v regionu ještě letos, ale i v r. 2019 a dále. První informace o možné zakázce.


Dodávky zabezpečení nebo zařízení domů a kanceláří a služby jako úklidový i zahradnický servis.

Obchodní příležitosti pro finanční poradce, obchodníky, zboží, služby i poradenství.

Jako VIP klient provizi platíte jen při realizaci zakázky.

Na chatu ABC zakázky uveďte kontakt a zájem a náš obchodník sám kontaktuje.
Nabídka je určena pro VIP klienty.

16.07.2018

České stavebnictví v roce 2018 vzroste o 4,9 procenta

a bude čtvrté nejlepší z 19 evropských zemí, odhaduje Euroconstruct. České stavebnictví v příštím roce meziročně vzroste o 4,9 procenta, odhaduje stavební oborová asociace Euroconstruct (EC), která sdružuje 19 zemí. Ze všech členských zemí by mělo být české stavebnictví čtvrté nejlepší. Průměrný růst ve všech zemích sdružení má být 2,5 procenta.

Nejvíce by mělo růst stavebnictví v Maďarsku, a to o 16 procent. Naopak ve Finsku EC počítá s poklesem o 0,3 procenta.

Letos by české stavebnictví mělo podle sdružení stagnovat, v roce 2019 vzroste o 8,3 procenta.

Podle údajů Českého statistického úřadu stavebnictví do konce letošního dubna meziročně vzrostlo o 1,1 procenta. Zatímco pozemní stavitelství vzrostlo o 5,7 procenta, inženýrské stavitelství, které tvoří hlavně výstavba dopravní infrastruktury, výrazně propadlo.

Nejnovější studie ekonoma Petra Zahradníka, na které se podílel Svaz podnikatelů ve stavebnictví v ČR (SPS), počítá pro letošní rok s růstem stavebnictví o 2,5 procenta, v příštím roce o 3,5 procenta. Prezident SPS Václav Matyáš to považuje za optimistický odhad. "Objem zadaných veřejných zakázek ve stavebnictví do konce května sice meziročně vzrostl o dvě třetiny na 48 miliard korun. Ovšem to je číslo srovnatelné s krizovými roky 2012 a 2013. Myslím, že pokud bychom se letos dostali k dvouprocentnímu růstu, budeme hodně rádi. Ale takovýhle nízký růst nás z krize nevytáhne," uvedl.

K podobným údajům jako ekonom Zahradník dospěla rovněž analytická společnost CEEC Research, která ve svém průzkumu každé čtvrtletí oslovuje více než stovku ředitelů tuzemských stavebních firem. Podle poslední studie stavebnictví letos vzroste o 2,7 procenta, příští rok o 2,4 procenta.

Euroconstruct je evropským sdružením 19 specializovaných výzkumných organizací, které funguje od roku 1975. Pravidelně vydává aktualizované odhady krátkodobého a střednědobého vývoje na evropských trzích. Členskými státy sdružení je 19 evropských zemí.

Zdroj: HN

28.06.2018

Co čekat od nové vlády? OSVČ se má změnit způsob zdanění.

Příslušný návrh předložila již na začátku letošního roku ministryně financí Alena Schillerová, změny zdanění OSVČ však byly nakonec ze zákona vyškrtnuty. Nyní se nová vláda však zavazuje změny schválit. OSVČ se tak zřejmě zvýší sazba daně z příjmů. Nově si ale mají moct podnikatelé započítat 3/4 zaplaceného pojistného do výdajů, a to i paušalisté.
Do hry se vrací změna způsobu zdanění fyzických osob
Vláda se ve svém programovém prohlášení částečně dotýká i podnikatelů. V drtivé většině věcí však jde jen o překopírované pasáže z programového prohlášení menšinové vlády hnutí ANO, která nezískala důvěru. O důvěru Sněmovny požádá nová vláda 11. července.

OSVČ by se každopádně měly připravit na to, že nový kabinet obnoví nedávný návrh na změnu zdanění příjmů fyzických osob. Vláda chce totiž zrušit superhrubou mzdu u daně z příjmů fyzických osob a místo toho zavést sazbu 19 % z hrubé mzdy. Stávající solidární zvýšení daně pak chce zavedením sazby 23 % z hrubé mzdy.

Umožníme podnikatelům uplatnit odpočet od základu daně ze samostatné činnosti ve výši tří čtvrtin jimi odvedených pojistných ve vztahu k samostatné činnosti. Ve vztahu k zaměstnancům musí změny systému přinést snížení daňové zátěže o jeden procentní bod, píše se v programovém prohlášení vlády. Tento slib obsahovalo i prohlášení předchozí vlády, jen s tím rozdílem, že druhá sazba daně měla být 24 a nikoli 23 %.

Právě takovýto návrh předložilo již na počátku letošního roku ministerstvo financí, kdy počítalo se zrušením konceptu superhrubé mzdy a 15% sazby daně. Nově se měla daň počítat z hrubé mzdy a sazba měla činit 19 %. Solidární zvýšení daně měla zase nahradit klouzavá progresivní sazba, a to 19 % pro základ daně do 1 500 000 Kč a 24 % pro základ daně od této hranice. Změna zdanění se ale netýkala jen zaměstnanců, ale i OSVČ. Těm se totiž měla zvýšit sazba daně příjmů o 4 p. b. na 19 %. Ministerstvo financí ovšem navrhovalo, stejně jako je uvedeno v programovém prohlášení vlády, tento nárůst kompenzovat tím, že pro podnikatele zavede daňovou uznatelnost ¾ zaplaceného sociálního a zdravotního pojištění. Tuto možnost měli mít i podnikatelé, kteří využívají paušální výdaje.

Čtěte více: OSVČ má vzrůst sazba daně na 19 %, 3/4 pojistného ale půjdou uplatnit jako výdaj

Ministerstvo si však nakonec na konci dubna svůj původní záměr rozmyslelo. Jak uvedlo ve vypořádání připomínek k daňovému balíčku, úprava zrušení konceptu tzv. superhrubé mzdy a jednotné sazby daně z příjmů fyzických osob byla odložena. Podle ministryně financí Aleny Schillerové nebyla pro zrušení superhrubé mzdy dostatečná politická podpora. Už tehdy ale Schillerová uvedla, že návrh opět předloží příští rok.

Zda půjde o stejný návrh, jako zkusilo letos v zimě, není jisté. Jak totiž ukázaly připomínky různých podnikatelských asociací nebo odborů, návrh obsahoval řadu mezer a nejasností. Terčem kritiky byly především právě změny v oblasti zdanění OSVČ, kde se odborníci vesměs shodovali, že navrhované znění bylo nejasné a přinášelo daleko více otázek než odpovědí.

ZDROJ:
Podnikatel.cz
(www.podnikatel.cz)

15.06.2018

Pryč s EET, formuláři a odvody.zaveďte jednu paušální daň

zaveďte jednu paušální daň.Živnostníci by své závazky státu vyrovnali jednoduše určenou paušální částkou. Díky ní by navíc nemuseli každý rok podávat tři různé formuláře, tedy daňové přiznání, přehledy pro pojišťovnu a ČSSZ, a komunikovat se třemi různými institucemi.
Sjednotily by se termíny a podnikatel by posílal jen jednu platbu finančnímu úřadu. Finanční úřad by poté sám poskytl odpovídající údaje ČSSZ a příslušné zdravotní pojišťovně a zároveň jim podle zákonného klíče přeadresoval i část vyinkasovaných finančních prostředků. Drobný podnikatel by tak komunikoval jen s jedním výběrčím a odpadly by případné násobné kontroly ze tří různých institucí. Koncept předpokládá existenci několika paušálů, odstupňovaných podle předpokládané výše příjmů.
Podnikatelské odbory však především chtějí, aby se obrátil vztah státní správy a podnikatelů.

Aby povinnosti zpracovávat daně a odpovědnost za správnost výpočtů nesla finanční správa. Stát má veškeré informace, které k tomu potřebuje. Takový postup by navíc mohl smířit malé podnikatele a živnostníky například s EET. Když stát sleduje každodenní pohyby tržeb a má i přesnou kontrolu nad DPH (kontrolní hlášení DPH), ať tedy vypočítá podnikateli daně. Podnikatel by ušetřil za práci účetních a zbavil by se neustálé hrozby, že kontrola FS bude rozporovat jeho výsledky a udělí mu za to pokutu. Naopak, podnikatel by kontroloval práci finanční správy, uzavřel Radomil Bábek.

Admin.

09.06.2018

Pozor na přehřátí zasklených lodžií.

Domů se zasklenými lodžiemi a balkóny stále přibývá. Hlavním důvodem je podstatně lepší celoroční využívání. Při vysokých venkovních teplotách se ale mohou zasklené lodžie a balkóny rychle změnit v past. Jaká pravidla bychom měli dodržovat?
Venkovní teploty stoupají, lodžie by měly zůstávat otevřené
Musíme si uvědomit, že při zavřených sklech a slunečném počasí se lodžie za uzavřenými skly mění ve výheň, kde může ve velmi krátké chvíli teplota přesahovat hodně přes 50 °C. Horko pak proniká dovnitř bytu.

Likvidační jsou tak vysoké teploty pro květiny, které na balkoně pěstujeme. Pro udržení přijatelné teploty nestačí mít otevřené jenom krajní sklo. Bez dostatečné cirkulace vzduchu v zadní části lodžie bude teplota téměř stejně vysoká jako při zavřené lodžii.

Dojde-li k přehřátí květin, přeneseme je do chladnějšího prostředí. Po aklimatizaci je můžeme osprchovat vlažnou vodou. Nevracejte je ihned na lodžii a ponechte jim v interiéru mimo osluněné místo několik dnů na regeneraci.

Rostliny ale nemusí být ten největší problém. Na lodžiích můžeme občas vidět i klece s papoušky. „V každém případě musí mít klec možnost dostatečného zastínění, a to, zda je pro vašeho papouška takový letní pobyt vhodný, byste měli konzultovat se svým veterinářem. Papoušek musí mít stále k dispozici vodu. A i když může pocházet z tropických oblastí, rozhodně mu jeho domovinu nepřipomínejte pobytem na uzavřené lodžii,“ varuje veterinář Jan Černý.

Odjíždíte na víkend?
Běžné je, že majitelé bytu před odjezdem na víkend ponechávají zasklení uzavřené. Při slunečních dnech počítejte při návratu s pořádnou výhní. Vhodnější je nechávat před odjezdem skla pootevřená, a to i za cenu, že vybavení lodžie, které by mohlo utrpět při případném dešti, po dobu vaší nepřítomnosti přenesete dovnitř bytu.

Systémy pro zasklívání lodžií ale na tyto situace pamatují a zpravidla nabízejí několik poloh, které dokáží splnit požadavek mírného větrání a současně ochrany vnitřku lodžie při neočekávané změně počasí.

Můžeme se setkat i s lodžiemi a balkóny, kde jsou skla opatřena protislunečními fóliemi, případně jsou z vnitřní strany lodžie instalovány žaluzie. I v těchto případech je ale důležité pamatovat na dostatečné větrání.

Důvody pro zasklení lodžie
Lepší využití prostoru
Ochrana proti vloupání do bytu přes lodžii
Snížení hlučnosti v bytě až o 6 dB
Snížení prašnosti v bytě

24.05.2018

ANO, Komunisti a SPD schválila daňový džihád.

Sněmovna a vláda v demisi znovu schválila daňový řád. Je to daňový džihád, vyčetl vládě Kalousek.
Poslanci přehlasovali Senát a ve středu schválili novelu daňového řádu, která v dolní komoře dlouhodobě rozpoutávala vášně. Předloha, která implementuje evropskou směrnici, stanoví, že banky budou muset poskytovat údaje o klientech a obchodních transakcích mezinárodní i vnitrostátní správě daní.
Sněmovna normu už jednou schválila, Senát ji ale zamítl. V horní komoře to prosadili senátoři ODS. Odpůrci mluvili o nabourání práva na soukromí a o nebezpečí zneužívání informací.
Předlohu cupoval i předseda poslanců ODS Zbyněk Stanjura. „Kdyby to byla čistá transpozice, zákon by prošel hladce. Kdyby to bylo bez vylepšení, které představila paní ministryně v demisi, pan premiér v demisi, celá vláda v demisi. Jsou tak dlouho v demisi, že už to úplně zapomínáme, že jsou v demisi,“ rýpl si Stanjura.

Kritizoval, že stát ví o lidech úplně všechno. „Jsou tady další postupy, jak bude mít ministerstvo financí více informací. Jeden registr za druhým. Nám to připadá moc,“ rozčílil se Stanjura.
Zdroj: Poslanecká sněmovna

11.05.2018

Úředníci vytváří situace, kterou vedou podnikatele k přestupku.

Před dvěma týdny předseda Podnikatelských odborů jednal se svým kolegou Romanem Slavíkem (předsedou asociace Česká trafika) na ministerstvu financí o chybách a přehnané tvrdosti kontrol EET. Máme řadu příkladů toho, jak nesprávně, přehnaně tvrdě a někdy i nezákonně se při kontrolách EET postupuje. Kontrolující úředníci podle nás vytvářejí, často uměle a účelově, takové situace a průběh kontroly, které vedou podnikatele nebo jeho zaměstnance k přestupku. Za ministerstvo byli přítomni: ministryně paní Schillerová, zástupce generálního ředitele finanční správy paní Richterová, mluvčí ministerstva pan Žurovec a překvapivě na straně ministerstva i zástupce Asociace českého tradičního obchodu pan Hlavsa.

Schůzka probíhala v korektní společenské atmosféře, ale tím se nemůžeme dát zmást. Měl jsem pocit, že se s námi úředníci schází jen z povinnosti, myslí si i nadále svoje a naše stížnosti neberou vážně. Doufám, že je časem přimějeme k tomu, aby nás brali vážně. Na jednání jsem měl připravené dva konkrétní příklady kontrol, následného správního řízení a nepřiměřených pokut.

Kontroly EET se musí změnit, postup „nejdříve účtenka, pak peníze“ nedává smysl
Kontroloři chtějí, aby jim dal podnikatel nejprve zboží, poté účtenku a až pak si vzal peníze. Jde o pravidlo z metodiky, kterým nachytávají lidi.
Požadujeme proto změnu metodiky, ale chceme rovněž změnu zákona. Navrhujeme například, aby se účtenky vydávaly jen na požádání zákazníkem. Dále chceme, aby se účtenky vydávaly až od nějaké výše tržby, například od 30 nebo 50 Kč. Máme totiž spočítáno, že když třeba trafikant prodá známku nebo jízdenku a musí vytisknout účtenku, dostává se tiskem účtenky do ztráty.

29.04.2018

Objednávejte zakázky na objednávku kdekoliv v ČR a SR.

Hrubé stavby, interiérové práce, dodávky materiálu i služeb, TZB, ZTI, sub dodávky a další dílčí zakázky a subdodávky.

Např. investor poptává stavbu a využívá naše služby pro zprostředkování dodavatelů
Termín počátku stavby – vždy dohodou
Investor hledá projektanta a generálního dodavatele, nebrání se nabídkám jednotlivých dodavatelů. Jedná se o novostavbu nízkoenergetického, nepodsklepeného, zděného 1 NP RD se šikmou střechou s mírným sklonem, podlahová plocha do 110 m2, dispozice 4+1 a s garážovým stáním. Investor očekává nabídku typových projektů rodinných domů, zpracování projektové dokumentace a nabídky na realizaci domu. Zdroj vytápění – tepelné čerpadlo, krbová vložka, komínové systémy, rekuperace, topení - podlahové. Ostatní materiály budou upřesněny po zpracování projektové dokumentace.

Poptávka je orientačně zpracována na přehled dílčích prací a služeb a subdodávek stavebních prací:

Architekt/Projektant bude se vybírat
Generální dodavatel bude se vybírat
Zemní a výkopové práce bude se vybírat
Hrubá stavba bude se vybírat
Elektroinstalace bude se vybírat
Voda, plyn, topení bude se vybírat
Ostatní TZB a ZTI bude se vybírat
Pokrývačské práce bude se vybírat
Interiérové stavební práce bude se vybírat
Truhlářské práce, zařízení bude se vybírat
Nábytek, interiéry návrh bude se vybírat
Fasády a zateplení bude se vybírat
Výplně stavebních otvorů bude se vybírat
Exteriérové práce bude se vybírat
Zabezpečovací zařízení bude se vybírat

Objednejte si vybrané práce a materiál a chatujte č.z. a kontakty na vás. Zavoláme vám a upřesníme obor a služby o který máte zájem. Provize se platí až při sjednání zakázky.

Více informací na ABC zakázky.cz

08.04.2018

JSTE PŘIPRAVENI NA NOVÉ NORMY GDPR?

Přípravu na splnění podmínek obsažených pod GDPR doporučujeme neodkládat a také doporučujeme vybrat si pro implementaci nových opatření partnera, který bude nejen garantem toho, že formálně splníte podmínky nových norem, ale také, že navrhovaná řešení nezbrzdí chod Vaší firmy. Nejdůležitější oblasti, které bude potřeba s ohledem na GDPR zapracovat, jsou tyto:

IT řešení

Do skupiny spadá například fyzické oddělení uložení dat obsahující osobní údaje od jiných dat a šifrování dat obsahující osobní údaje, dále pak zabezpečení uživatelských oprávnění osob, které mají k údajům přístup, logování záznamů o nakládání s osobními údaji, příprava výstupů pořizovaných na základě požadavků subjektů osobních údajů, a další.

Procesní řízení

Do této skupiny patří například vytvoření dokumentací detailně popisujících postupy zpracování osobních údajů ve firmě, popis pravidel týkající se zobrazení, změny nebo ukládání osobních údajů, atp.

Splnění podmínek pro zpracování osobních údajů

GDPR obsahuje několik právních základů, díky kterým je možné nakládat s osobními údaji. Jsou jimi například zákonné důvody, oprávněné zájmy, plnění smlouvy nebo třeba souhlas se zpracováním osobních údajů. Každá firma musí zhodnotit jimi zpracovávané osobní údaje a rozčlenit je dle těchto právních základů, čemuž pak musí také odpovídat vytvořená dokumentace v rámci procesního řízení.

V části týkající se osobních údajů obsažených například v územních rozhodnutích, veřejných zakázkách, registrech, ale i například v leadech pocházejících z on-line marketingu a při komunikaci s klientem dokážeme firmám pomoci prostřednictvím našeho produktu, který tvoříme v souladu s podmínkami GDPR.

Pokud Vás zajímají bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.
Tel: +420 704 705 558 - v pracovní dny voláme zpět

05.04.2018

Co dělat, když zkrachuje váš dodavatel energií?

Dodavatel energií jako každý jiný podnikatel může z různých důvodů ukončit činnost. Nestihnete-li v takovém případě plynule přejít k novému dodavateli, stává se jím automaticky takzvaný dodavatel poslední instance určený Energetickým regulačním úřadem (ERÚ). Přinášíme několik rad a tipů, jak se s podobnou situací vypořádat.

Pokud váš dodavatel ztratí oprávnění nebo možnost dodávat elektřinu či plyn, musíte si hledat nového dodavatele. Zákonné lhůty pro to, abyste jej našli, se ale pohybují v řádech několika málo dní od ukončení činnosti původního dodavatele.
Jestliže tedy nestihnete plynule přejít k novému , bude vám automaticky přidělen dodavatel energií, kterého zákon nazývá dodavatelem poslední instance. V současné době jsou jím v závislosti na konkrétním regionu společnosti ČEZ Prodej, E.ON Energie a Pražská energetika v případě elektřiny a E.ON Energie, innogy Energie (dříve RWE Energie) a Pražská plynárenská v případě plynu.
Na novou smlouvu je čas šest měsíců 
„Dodavatel poslední instance dodává spotřebitelům energie za ceny stanovené ERÚ, a to nejdéle šest měsíců. Právo na dodávky od dodavatele poslední instance mají ale jen ty domácnosti, které v předcházejících 12 měsících neměly spotřebu vyšší než 630 MWh,“.
Během šesti měsíců od zahájení dodávek energií od dodavatele poslední instance byste měli uzavřít novou smlouvu buď s ním, nebo s jiným dodavatelem.

Než smlouvu uzavřete, zvažte jak nabízenou cenu za dodávku energií, stejně tak se ale zaměřte na případné smluvní pokuty a další podmínky obsažené nejen v textu samotné smlouvy, ale i v obchodních podmínkách a cenících.

Důležité je promyslet i to, zda uzavřete smlouvu na dobu určitou, nebo na dobu neurčitou. V případě smlouvy na dobu určitou můžete sice získat lepší cenu, ale na oplátku se musíte takzvaně upsat dodavateli na určité období.

Navíc ukončit smlouvu na dobu určitou před uplynutím sjednané doby často buď nejde vůbec, nebo jen se zaplacením tučné smluvní pokuty. Není proto dobré sjednat si smlouvu na dobu určitou na období delší než jeden či dva roky. Pokud se totiž na trhu objeví lepší nabídky, bude vám stávající smlouva bránit je přijmout.

Pozor na černý odběr
Pokud ale do půl roku od zahájení dodávek dodavatelem poslední instance neuzavřete novou smlouvu o dodávkách energií, ocitnete se v neoprávněném neboli černém odběru.
„Důsledkem černého odběru může být nejen odpojení od elektřiny či plynu, ale i to, že budete muset zaplatit vyšší částku než tu za energie, které jste skutečně odebrali, včetně případných nákladů na obnovení dodávek.

Rádi Vám poradíme i prověříme podmínky dodavatelů energií. Nemáme smlouvu se žádným dodavatelem energií, pouze prověřujeme se znalostí věci podmínky a ceny.

Více informací na tel: +420 704 705 558
ABC zakázky.cz

31.03.2018

PRIMA POPTÁVKA – nabízíme reálné zakázky i s navolanou schůzkou.

V Katalogu zakázek je jen malá část zakázek veřejně přístupných. Podstatně větší část, více jak 180 zakázek denně aktualizovaných, zakázek je neveřejná.

Neveřejnou část používají naši online obchodníci v nabídkách přímo našim VIP klientům po dohodě na parametrech požadované zakázky.

Služba je zpoplatněna až v okamžiku realizace zakázky, respektive podpisem smlouvy, objednávky či převzetím zálohy. Cena takto realizovaného obchodního případu je od 1% do 3% pro nás. Provize je stanovená vždy předem, podle obratu a složitosti obchodu a VIP klient si ji objedná standardní elektronickou objednávkou přes email. Předem dohodneme parametry požadované zakázky.

Více informací na webu www.katalogzakazek.cz nebo na emailu info@abczakazky.cz i na tel: +420 704 705 558 v pravovní době. Vždy voláme zpět.

24.03.2018

Konec úniků tepla a peněz z domu. Stačí nám 3 hod..

Víte, že špatně izolovaným stropem Vám utíkají tisíce?
Naši pracovníci svojí práci dokonale znají
V zimě ušetříte až třetinu nákladů za vytápění. V létě se naopak zbavíte nepříjemného horka v místnostech pod střechou. Díky moderní technologii foukané minerální izolace MAGMARELAX jsou práce rychle hotové. Zateplení je čisté a běžný strop domu je hotový za 3 hodiny.

Máme zkušené lidi, jsou příjemní a svojí práci dokonale znají. Nenecháme vás na holičkách. Můžete se spolehnout. Naše kalkulace jsou pevné, bez víceprací. Zaplatíte jen to, co si sjednáme a ani po dokončení Vás neopustíme. Standardní záruka je u nás 15 let.

Izolace stropu domu patří mezi nejlepší opatření protože:
Plocha stropu patří mezi největší v domě
Ve stropu nejsou žádná okna ani velké otvory takže izolace má velký účinek
Je finančně nenáročná, protože nepotřebuje omítku ani složitou montáž.

3 x BONUS pro vás:

BONUS 1:
Nezávazná energetická prohlídka domu a oměření stropu. Odborná energetická konzultace a kalkulace cen na zateplení v hodnotě 750 Kč.

BONUS 2:
Technik vám provede průzkum rizikových míst úniku tepla z vašeho domu a upozorní vás na hlavní nedostatky.

BONUS 3:
Špička mezi minerálními izolacemi. Vyrobeno ze skelných nebo čedičových vláken. Záruka až 15 let. Rozhodně to nejlepší ve foukaných izolacích na evropském trhu. Sleva 15 %.

Zajistěte si nezávazné oměření svého rodinného domu a získáte rovnou 3 bonusy a možnost vyjednat výši slevy s naším technikem přímo na místě.

Na chatu ABC zakázky nám zanechte svůj telefon.
Na telefon se vám v krátké době ozve technik. Ten zcela bezplatně přijede a posoudí váš dům a zejména strop. Navrhne to nejvhodnější řešení izolace stropu podle vašich potřeb. Každý dům chceme na vlastní oči vidět to je naše podmínka.

18.03.2018

Podezřelé zakázky Policie ČR.

Zadavatelem podezřelých veřejných zakázek může být paradoxně i samotná policie. Veřejné zakázky týkající se dodávek balistických vest pro policejní útvary doprovázejí nestandardní okolnosti. Nadační fond proti korupci provedl základní srovnání veřejných zakázek a rozhodl se podat u vybrané zakázky na dodávku balistických vest trestní oznámení.

Tyto veřejné soutěže často připomínají hru s jediným účastníkem. Ostatní jsou vyloučeni nezřídka na základě subjektivního či nedostatečně ověřitelného hodnocení. Někdy jsou zakázky vyhlášené ve spěchu, jindy je veřejná soutěž vyhlášena natolik nejasně, že je opakovaně rušena. A k tomu všemu značnou část zakázek vyhrávají 2 společnosti, které jsou si navíc poměrně podobné.

Fond podal trestní oznámení u veřejné zakázky na dodávku balistických vest, kde de facto soutěžil pouze jeden uchazeč o zakázku.[1] Do soutěže se přihlásili dva uchazeči, z nichž jeden byl následně vyloučen. Součástí zadávací dokumentace byla nebývale podrobná specifikace a to tak, že byla na míru přesná s prodávanými balistickými vestami vítězného uchazeče. Navíc bylo na zpracování nabídky včetně předložených vzorkových kusů vest dle všech kritérií pouhých 20 dnů a byla načasována na období, kdy možní uchazeči měli dlouhodobě plánovanou celozávodní dovolenou. Vyloučený uchazeč navíc podal nabídku s podstatně nižší cenou za tyto vesty.

Trochu jako zjevení působí veřejná zakázka na dodávku balistických vest z roku 2013, kdy se do veřejné soutěže přihlásilo osm účastníků. Nikdo nebyl vyloučen, vysoutěžená cena klesla o 37 % oproti předpokládané hodnotě a není známa stížnost na kvalitu zboží. Takováto situace se již bohužel neopakovala. Způsob vyřazení těchto uchazečů u dalších veřejných soutěží je často těžce ověřitelný. U zkoumaných sedmnácti veřejných zakázek byla jednou použita elektronická aukce a hned cena klesla na třetinu původní předpokládané hodnoty.

Veliké rozpaky naopak budí zakázka na dodávku protiúderových kompletů v hodnotě cca 68 milionů Kč. Tato veřejná soutěž byla dvakrát zrušena a třetí pokus této soutěže byl veden takovým způsobem, že v soutěži nakonec zůstal pouze jeden uchazeč. ÚOHS následně za netransparentní veřejnou soutěž vyměřil pokutu 250 tisíc Kč, která ovšem rozkladem byla zrušena. Podmínky soutěže se v průběhu rušených tendrů postupně měnily tak, že nakonec vyhrál uchazeč s prakticky stejnou nabídkou jako v první zrušené soutěži, ovšem tehdy úspěšný nebyl.

Jeden z nejčastějších vítězů těchto soutěží – společnost Lopaco, s.r.o. získala veřejné zakázky již krátce po svém vzniku a působila spíše jako zprostředkovatel. Tyto veřejné soutěže působí neprůhledně a podrobná technická specifikace často sedí na vzorek vesty konkrétní společnosti a vítěze veřejné soutěže tak lze snadno předem odhadnout. Velmi krátkou dobu na dodání referenčních vzorků a podrobnou specifikaci lze spatřit i u aktuální zakázky na dodávku balistických vest v hodnotě 25 milionů Kč.[2]

„Je až těžko uvěřitelné, že nebyla vyvozena osobní odpovědnost za selhání v případě nákupu balistických vest za desítky milionů od firmy Argun, kdy policie nakonec odstoupila od kupní smlouvy, jelikož vesty nesplňovaly zadávací dokumentaci. Police ČR by zkrátka v zadávení veřejných soutěží měla jít příkladem, bohužel je tomu přesně naopak,“ okomentoval situaci Janusz Konieczny, analytik Nadačního fondu proti korupci.

Kontakt: Janusz Konieczny, analytik NFPK, tel.: 604 270 132, e-mail: janusz.konieczny@nfpk.c

09.03.2018

77 tipů a triků, jak ušetřit na energiích II. část.

Před tím, než se pustíte do finančně náročnějších změn, jako je výměna spotřebičů, rekonstrukce nebo zateplení domu, propočítejte si, jestli se vám investice do energeticky úspornější varianty vyplatí – respektive, za jak dlouho se vám investice vrátí. U finančně náročnějších technologií se může stát, že doba návratnosti investice bude větší než životnost daného přístroje. V tu chvíli budete sice šetřit energie, nedojde však k úspoře financí.

TIP: Vypočítejte si dobu, za kterou se vám vrátí investice do energeticky úspornějšího domu.

A pokračujeme další částí tipů.

Jak umýt nádobí s minimálními náklady?
Autor: andrea castelli
38. Nemyjte nádobí pod tekoucí vodou, ale vždy ji vypínejte nebo si napusťte dřez.

39. Zastaralou myčku vyměňte za nový typ. Nové myčky spotřebují méně elektřiny a jsou i úspornější než ruční mytí nádobí.

40. Do myčky naskládejte nádobí chytře. Uvidíte, že se ho tam vejde mnohem víc, ale myčku spustíte jen jednou.

41. Používejte kvalitní mycí prostředky.

42. Pravidelně čistěte filtr odtokové vody.

Praní, sušení a žehlení. Jak co nejvíce ušetřit?
43. Používejte kvalitní prací prostředky s vysokou účinností při nízkých teplotách.

44. Kupte si novou pračku. Nové typy spotřebují v porovnání s pračkami z osmdesátých let méně elektřiny a téměř o polovinu méně vody.

45. Pořiďte si zvlášť sušičku a pračku. Pračka kombinovaná se sušičkou má vyšší spotřebu.

46. Nenechávejte zapnutou žehličku, jestliže od žehlení někam odběhnete.

47. Stejně jako u sporáku a trouby se můžete spolehnout na zbytkovou energii, kdy stačí vypnout žehličku chvilku před koncem žehlení a poslední kousky prádla tak vyžehlíte zdarma.

Jak ušetřit za vodu?
Autor: Arttu Pelgonen
48. Používejte pákové vodovodní baterie. Jsou mnohem úspornější než klasické kohoutky.

49. Nikdy nenechávejte téct vodu zbytečně. Vždy se vyplatí otočit kohoutkem a neplýtvat energií ani vodou.

50. Dejte přednost sprše před koupelí.

51. Nezalévejte zahradu pitnou vodou.

Čtěte také: Sud na dešťovou vodu: Podle čeho si ho vybrat?

52. Kontrolujte kapající kohoutky a protékající záchod.

53. Pořiďte si WC stop, který se umístí do nádržky, nebo si kupte nádržku s dvojitým či trojitým splachováním.

Tipy na úsporu na vytápění a ohřev vody
54. Jestliže elektřinou topíte, využijte dvoutarifní sazbu. Zkonzultujte tuto možnost s vaším dodavatelem elektřiny.

55. Zbytečně nepřetápějte obytné místnosti.

56. Zavírejte dveře mezi rozdílně vytápěnými místnostmi.

57. Díky podlahovému topením dosáhnete příjemného tepla o několik stupňů dříve než u klasických radiátorů. Navíc vám teplo bude stoupat od podlahy vzhůru a tím se zajistí rovnoměrný ohřev vzduchu.

58. Bojler nechte pravidelně čistit, zvýšíte tím podstatně jeho účinnost.

Čtěte dále: Bojler: Podle čeho si jej vybrat a jak se o něj starat

59. Bojler zbytečně nepřehřívejte. Průtokový ohřívač je dobré nastavit na teplotu sprchování a už ho dál nemíchat se studenou vodou.

60. Umístěte bojler co nejblíže vodovodní baterii a trubku s teplou vodou opatřete kvalitní izolací po celé délce.

61. Používejte studenou vodu. Nemusíte se studenou vodou přímo sprchovat, ale pračka může prát i při nízkých teplotách.

62. Veškerá topná tělesa jako jsou radiátory, akumulační kamna či přímotopné konvektory nezastavujte nábytkem ani přes ně nedávejte závěsy.

63. Na začátku topné sezóny odvzdušněte radiátory.

Čtěte také: Radiátory k ústřednímu topení i na elektřinu: Jak vybrat ten správný?

64. Dejte za radiátory a topná tělesa tepelně izolační fólii.

65. Nejlepší volbou umístění topných těles je pod okny. Teplo stoupá vzhůru a mísí se se studeným vzduchem, který přichází od oken. Dochází tak k samovolné cirkulaci vzduchu.

66. Při provozu klimatizace zavřete okna i dveře v chlazené místnosti, aby teplý vzduch zvenku nevnikal zpět do místnosti.

67. V zimě větrejte jen velmi krátkou dobu.

68. Uvažujete nad tepelným čerpadlem? Tepelné čerpadlo dokáže vytápět i ohřívat užitkovou vodu.

69. Jestliže plánujete nebýt doma, zatáhněte závěsy i žaluzie. Omezítetak tepelné ztráty okny.

70. Nastavte si regulaci teploty podle skutečného využití místností. V době, kdy jste v práci, nastavte teplotu na cca 18 °C a topný režim se zvýšenou teplotou nastavte na dobu, kdy se vracíte z práce.


71. Jestliže máte krb, zvažte pořízení teplovodní vložky. Přebytečné teplo je tak možné využít do topné soustavy.

72. Využijte slunce jako zdroj energie, který je stále zdarma. Investice do solárních panelů na ohřev vody nebo fotovoltaických panelů pro výrobu elektřiny je velmi diskutovanou otázkou, kterou je vhodné probrat s odborníkem.

Stavební úpravy pro úsporu energií
73. Máte stará okna, která netěsní? Zvažte výměnu a podívejte se na tepelně izolační okna. Eliminují tepelné ztráty, ale pojí se s tím i několik dalších faktorů, které je potřeba vyhodnotit. Nová okna totiž mohou neprodyšně uzavřít místnost, která léta fungovala v určitém režimu. Tím by mohlo dojít ke zvýšené vlhkosti a vzniku plísní na zdech.

Čtěte dále: Dřevěná nebo plastová, aneb jaká okna pořídit

74. Energetické úspory přinese dostatečné a odborně zhotovené zateplení objektu. Je nutné zateplit nejen obvodové stěny, ale i podlahy, stropy, střechu. Zateplení by mělo být vždy z vnější strany objektu, aby nedocházelo ke vzniku "tepelných mostů".

75. Výměna staré elektroinstalace. Starý systém elektroinstalace totiž může mít vyšší spotřebu a výměnou tak máte šanci nejen ušetřit peníze, ale i vylepšit požární zabezpečení.

76. V rámci stavby nového domu nebo i rekonstrukce si vždy dobře promyslete, kde chcete mít zásuvky. Jestliže jich zvolíte málo, následné používání prodlužovacích kabelů povede k větším ztrátám energie.

77. Stavíte nový dům? Seznamte se s energeticky úsporným bydlením, pasivním domem nebo dřevostavbou.

Tipů, rad i doporučení je mnoho a snad vám tento delší přehled pomohl se v nich zorientovat. Většinou stačí používat a dodržovat pár zásad, které nám ve výsledku ušetří peníze a peníze představují čas, který můžeme trávit i lépe.

Máte i vy nějaké vlastní tipy, jak v domácnosti ušetřit? Podělte se o ně s námi a našimi čtenáři v diskuzi.
Zdroj: https://www.drevostavitel.cz/clanek/77-tipu--jak-usetrit-na-energiich

03.03.2018

RYCHLOÚVĚR NA LEPŠÍ BYDLENÍ.

Uvažujete o vylepšení svého bydlení? Chcete finance na rekonstrukci včetně nákupu nového nábytku, zateplení fasády nebo na výměnu oken? Je vaším snem nová moderní koupelna nebo kuchyně? Potřebujete doplatit kupní cenu bytu? Máme pro vás řešení.

Rychloúvěr získáte s minimem potřebných dokladů a bez nutnosti ručitele, vyřízení je rychlé. Pro ty z vás, kteří s námi pravidelně spoří, máme nabídku získání úvěru i bez doložení příjmů.
Výhody Rychloúvěru:
• úroková sazba od 4,99 % ročně
• bez zajištění až do 700 000 Kč (bez ručitele nebo zástavy nemovitosti)
• zpracování úvěru ZDARMA
• splátky si můžete rozložit až na 15 let
• pro získání úvěru nemusíte prokazovat svůj příjem (po splnění podmínek)
• daňová úspora ze zaplacených úroků z úvěru

Rychloúvěr je určen všem, kdo chtějí výhodně financovat bytové potřeby. Pomůžeme vám se splněním všech vašich snů, které se týkají bydlení - ať už hledáte úvěr na rekonstrukci nebo si chcete pořídit nové vybavení bytu, je Rychloúvěr ideálním řešením. Bez nutnosti zastavovat nemovitost nebo shánět ručitele, díky rychlému vyřízení a široké účelovosti úvěru dosáhnete jednoduše na lepší bydlení.

Máte zájem o Rychloúvěr na bydlení?
Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s.
Bělehradská 128, čp. 222, 120 21 Praha 2
• 222 824 111
• info@modrapyramida.cz
Klientské centrum Modré pyramidy

25.02.2018

Můžeme žít eticky, ale přesto pohodlně.

Asi nejznámějším člověkem, který dobrovolně minimalizoval svou stopu na Zemi, byl řecký filozof Diogenes. Zbavil se veškerého majetku, bydlel v sudu a vlastnil pouze misku z vydlabané dýně, kterou zahodil poté, co viděl psa pít z louže... Pro etický a udržitelný život však není třeba jít do extrémů. Posuďte sami.

Přeborníkem v třídění snadno a rychle
Každý z nás ročně v průměru vyprodukuje tři sta kilogramů odpadu. Naštěstí dvě třetiny Čechů jsou zvyklé jej třídit. V rámci Evropské unie jsme pátí v recyklaci papíru, v plastech dokonce třetí. Rezervy ale stále máme. Víte například, že do plastů nepatří polystyren? Nebo že mírné znečištění plastových obalů sice nevadí, ale mastnota, třeba kuchyňský olej, už ano? Že do kontejneru na sklo nepatří zrcadla, protože jsou pokovená? Možná vás překvapí i fakt, že zatímco karton od vajíček je lepší vyhodit do směsného odpadu či zkompostovat, obálku s fóliovým okénkem či papír s kancelářskými sponkami můžeme do „papírového“ kontejneru vhodit s klidem.
Šedá je dobrá

Dlouho jsme měli pocit, že voda tu pro nás bude vždycky a v dostatečném množství, jenže najednou se změnila v jednu z nejvzácnějších komodit. Až patnáct procent světové populace se k pitné vodě dostává velmi složitě. Nás se to zatím netýká, ale jestli nepůjdeme do sebe, mohlo by. A přitom jen asi tři procenta vody, kterou denně spotřebujeme, musí mít atributy té pitné. Pro vše ostatní bychom mohli využít vodu recyklovanou, takzvaně šedou. Existují například koncepty umyvadel propojených s WC – umyvadlo má dva odpady a uživatel si může vybrat, zda vodu vypustí do kanalizace, nebo ji přečerpá do akumulační nádržky, kde se přefiltruje, dezinfikuje a využije ke splachování toalety.
Svítíte, nebo topíte? Stačí vyměnit žárovku

Světelná pohoda je dobrá věc, ale je také dobré se zamyslet, čím ji vytváříme. I když jsou stále ještě k dostání tradiční žárovky, jak moc jsou šetrné k přírodě, vám může prozradit jejich současný název: „tepelné koule“. Však se také používají například pro zahřívání slepic v drůbežích velkochovech. Pokud vás více než tepelný efekt zajímá světlo, sáhněte po úsporných LED žárovkách, které spotřebují sedmkrát méně elektrické energie.

Chytře můžete přistupovat také ke spoření na důchod. Česká spořitelna penzijní společnost nabízí svým klientům unikátní Etické penzijní spoření, které jako jediné v ČR zhodnocuje vaše vklady investováním výhradně do firem se zodpovědným přístupem k životnímu prostředí i k zaměstnancům.

Zdroj.
Česká spořitelna, a.s.

23.02.2018

77 tipů a triků, jak ušetřit na energiích I. část.

Jestliže chcete ušetřit za energie, není třeba se nějak výrazně omezovat. Stačí změnit své návyky a dodržovat pár jednoduchých pravidel, například při koupi nových spotřebičů a žárovek. Nevíte, co přesně začít dělat jinak? Máme pro vás 77 tipů, které vám pomohou ušetřit na výdajích za vaši domácnost.

1. Podívejte se na smlouvy, které jste uzavřeli s dodavateli. Máte různou cenu kWh v průběhu dne? Hlídejte si vysoký a nízký tarif a podle toho zapínejte pračku a další spotřebiče. Jestliže máte jednotarifní sazbu za elektřinu, podívejte se na vaši skutečnou spotřebu a zvažte změnu sazby z nízké spotřeby na střední spotřebu nebo obráceně

2. Máte vhodný hlavní jistič? Za jistič platíte dodavateli elektřiny paušální částku a její výše se mění podle typu jističe. Zjistěte si, kolik energie spotřebujete a zvažte jeho výměnu vzhledem k vašemu skutečnému odběru.

3.Projděte si nabídky různých dodavatelů energií a jděte za tou výhodnější.

4. Pokud odcházíte z místnosti, zhasněte! Toto doporučení se netýká jen klasických žárovek, ale i led žárovek. Pokud však sedíte v kanceláři, kde máte zářivky a odcházíte z místnosti každých 5 minut, bude lepší nechat zářivky svítit, než je vypínat a zhasínat. Zářivky mohou mít vyšší spotřebu právě při rozsvícení, ale hlavně se zkracuje jejich životnost.

5. Vyměňte své staré klasické žárovky za úsporné LED žárovky nebo zářivky. Přestože je pořizovací cena úsporné varianty vyšší v porovnání s obyčejnou žárovkou, jejich provoz se v domácnosti skutečně vyplatí.

6. V méně využívaných místnostech jako je sklep, WC nebo komora, použijte klasické žárovky. Mají totiž okamžitý náběh do plného výkonu.

7.Ve společných prostorech nainstalujte pohybová čidla.

8. Venkovní osvětlení můžete řešit solárním osvětlením.

9. Osvětlení vybírejte jen ve specializovaných obchodech. Záruční podmínky a veškerý servis je jistotou, když zrovna nebudete mít kliku na kus.

10. Pravidelně utírejte prach ze svítidel i ze žárovek. Prach může pohlcovat až 20 % světla, proto stírejte prach nejen ze žárovky, ale i ze stínidla lampy.

11. Vymalujte si pokoje světlejší barvou. Ta totiž odráží mnohem více světla.

Jak ušetřit výdaje za provoz spotřebičů?
12. Nenechávejte spotřebiče uspané na pohotovostní režim, ale skutečně je vypněte. Tyto nenápadné žrouty elektřiny poznáte například podle svítící diody nebo hodin.

13. Jestliže nelze přístroj úplně vypnout ani hlavním vypínačem (video, DVD, reproduktory), napojte ho přes prodlužovací šňůru s vlastním vypínačem a ten vypínejte celý.

14. Nastavte si automatické přepínání spotřebičů do režimu spánku. Tuto možnost nemáte jen u PC nebo notebooků, ale i u televize. Kolikrát se stane, že u filmu usnete? Zabraňte zbytečnému odběru v době, kdy s přístroj už nepotřebujete.

15. Vytáhněte nabíječky ze zásuvky, když zrovna nic nenabíjejí. I když to nevypadá tak i nabíječka v zásuvce odebírá Watty, ale jen je přemění na teplo.

16. Při použití jakýchkoliv elektrických spotřebičů, dodržujte pokyny výrobce.

17. Jestliže pořizujete nový spotřebič do domácnosti, sáhněte raději po energetické třídě A+++. Případné vyšší počáteční náklady se vám vrátí v nízké spotřebě vodya elektřiny.

18. Jste doma sami, nebo máte velkou rodinu? I tento parametr hraje důležitou roli při volbě nového spotřebiče. Nekupujte si zbytečně velkou pračku nebo myčku nebo naopak příliš malou, protože pak ji budete plnit víckrát. Některé spotřebiče mají i úsporné programy pro poloprázdné naplnění.

19. Jestliže si nejste jistí spotřebou přístroje, pořiďte si měřič elektrické energie. Na některých modelech lze nastavit i vaši aktuální cenu kWh a na displeji se vám ukáže kolik vás provoz přístroje skutečně stojí.


Jak ušetřit na provozu lednice a mrazáku
20. Lednici i mrazák umístěte na suchém a chladném místě. Vyhněte se umístění hned vedle sporáku nebo trouby.

21. Ideální teplota pro běžný provoz ledničky je okolo +5 °C. Pokud budete chladit na nižší teplotu, zvyšujete tak spotřebu energie.

22. Kontrolujte těsnění po obvodu dveří a občas ho umyjte.

23. Do ledničky ani mrazáku nevkládejte teplé potraviny.

24. Do ledničky ani mrazáku nevkládejte nezakryté potraviny, protože odpařování způsobuje námrazu.

25. Pravidelně odmrazujte ledničku i mrazák. Námraza silnější než 5 mm výrazně zvyšuje spotřebu elektřiny.

26. Pořiďte si ledničku s no-frost systémem, který netvoří námrazu.

27. Ledničku ani mrazák neotvírejte zbytečně.

28. Jednou za čas očistěte chladič od prachu, který může omezovat ochlazování.

Jak ušetřit při vaření?
29. Při výměně elektrického sporáku zvolte raději nový typ než náhradu již používaným spotřebičem. Nové typy elektrických sporáků ušetří oproti starším typům 20-30 % energie.

30. Pro vaření zvolte vhodné nádobí. Například pro varné desky s indukčním ohřevem jsou vhodné pouze magneticky vodivé kovové nádoby, ale nerezové a skleněné rozhodně nejsou vhodné.

31. Při vaření vybírejte vhodnou velikost hrnce tak, aby odpovídala množství jídla.

32. Podle velikosti hrnce zvolte i velikost plotýnky.

33. Používejte pokličky.

34. Troubu během pečení zbytečně neotevírejte. Ideální jsou prosklená dvířka pro kontrolu pokrmů.

35. Chystáte se dlouho vařit? Využijte tlakový hrnec neboli papiňák.

36. Pokrmy do hmotností 500 g ohřívejte raději v mikrovlnné troubě.

37. Spoléhejte se na zbytkové teplo. Vypněte sporák nebo troubu těsně před koncem vaření a jídlo nechte dojít na sporáku, aniž byste spotřebovávali elektřinu či plyn.

Druhou část rad na úspory energií v dalším článku ...
Zdroj: https://www.drevostavitel.cz/clanek/77-tipu--jak-usetrit-na-energiich

18.02.2018

Cest k pořízení vlastního bydlení je mnoho.

Jednou z nejčastějších možností je hypoteční úvěr. Například ten americký.

O co jde
Americká hypotéka je charakteristická neúčelovým úvěrem zajištěným zástavním právem k nemovitosti. Finanční prostředky z tohoto úvěru můžete využít pro jakékoliv účely k uspokojení svých potřeb. Není tedy podmíněn využitím peněz výhradně na bydlení.


Výhody americké hypotéky
Přemýšlíte-li o tom, že si tento typ úvěru pořídíte, banka po vás nebude chtít odůvodnění, proč si jej vlastně zřizujete. Ve srovnání se spotřebitelským úvěrem má navíc nižší úrokovou sazbu. Na rozdíl od klasické hypotéky na bydlení je u některých bank možné americkou hypotéku předčasně splatit bez sankčního poplatku.

Nevýhody americké hypotéky
Při účelové hypotéce máte možnost čerpat státní podporu nebo si odečíst úroky z daní. Americká hypotéka tyto možnosti nenabízí ani v momentě, kdy ji využijete účelově na vlastní bydlení. Úrokové sazby u neúčelových úvěrů jsou výrazně vyšší než u klasických účelových hypoték. Pokud si půjčíte hotovost, ručíte za ni svojí nemovitostí a existuje samozřejmě riziko, že o ni přijdete.

03.02.2018

Motivační citáty Steva Jobse a ty vás naučí myslet jinak ...

Steve Jobs, spoluzakladatel a bývalý CEO cupertinské společnosti, se stal nejvlivnější osobností počítačového průmyslu posledních čtyřiceti let. V technologickém průmyslu se proslavil manažerským stylem, ale také tím, že terorizuje své zaměstnance a vyhazuje je ze společnosti za maličkosti. Na druhou stranu však vynikal svými řečnickými schopnostmi, puntičkářstvím a zapáleností pro věci, kterým věřil. Pojďme si tedy tohoto velikána a zvlášť jeho myšlenky v pár jeho citátech připomenout.

Odvádějte skvělou práci
„Vaše práce naplní velkou část vašeho života a jediný způsob, jak být skutečně spokojený, je dělat to, co považujete za skvělou práci. A jediný způsob, jak dělat skvělou práci, je milovat to, co děláte. Pokud jste takovou práci ještě nenašli, pokračujte v hledání. Neuspokojujte se. Stejně jako u všech srdcových záležitostí, tak i u práce budete vědět, že je to ta pravá, když ji najdete.“

Spojujte věci v celky
„Kreativita tkví ve spojování věcí. Když se zeptáte kreativních lidí, jak něco dělají, cítí se trochu provinile, protože to ve skutečnosti neudělali. Prostě něco jen viděli celek spojený z více částí. Zdálo se jim to po chvíli jasné, a to proto, že se jim podařilo propojit své zkušenosti a syntetizovat nové věci.“

Důvěřujte budoucnosti, odrážejte minulost
„Nemůžete spojovat tečky s pohledem vpřed, můžete je spojovat pouze pohledem zpět. Takže musíte věřit, že ty tečky se v budoucnosti nějak spojí. Musíte v něco věřit – váš čich, osud, život, karmu či cokoli jiného. Tento přístup mě nikdy nezklamal a v mém životě to všechno změnilo.“

Pokračujte
„Někdy vás do hlavy praští cihly. I přesto však neztrácejte víru.“

Následujte své srdce
„Mějte odvahu následovat srdce a intuici. Srdce ví, co opravdu chcete, aby se stalo.“

Nestagnujte
„Myslím, že pokud něco uděláte a ukáže se, že je to dobře, pak byste měli udělat něco jiného úžasného, aniž byste o tom příliš dlouho přemýšleli. Stačí zjistit, co dál.“

24.01.2018

Víte, kudy Vám utíká teplo a peníze?

Chcete vidět na vlastní oči, jak mizí teplo a peníze? Zdarma prohlídka termokamerou. Mnoho majitelů rodinných i bytových nebo komerčních domů trápí vysoké náklady za vytápění a stále rostoucí ceny energií. Úspory lze dosáhnout zateplením nebo třeba výměnou oken.
Ale jak na to, když nemáte na účtech statisíce?
Máte-li dům bez izolace, a nebo nevyužité neizolované podkroví, zjistěte na vlastní oči sami, jaké nejlevnější opatření případně dotace Vám ušetří teplo a tisíce!
Zajistíme Vám měření úniku energií zcela zdarma.
Více na info@abczakazky.cz nebo tel: +420 704 705 558 - voláme zpět

16.01.2018

Bytové domy a tepelná čerpadla.

Mnoho nájemníků a majitelů bytů v panelových domech přemýšlí, jak snížit náklady na jejich provoz. Jednou z možností může být přechod k tepelnému čerpadlu. Je ovšem rozdíl, zda má sloužit k ohřevu vody, anebo k vytápění. Zatímco v prvém případě nebude s přechodem na čerpadlo problém, ve druhém se mohou vyskytnout vážné překážky.

S tepelným čerpadlem lze ušetřit i v panelových domech

Obyvatelé bytových domů si vždy musejí danou problematiku dobře prostudovat. Dodavatelé čerpadel jim s tím vždy velice ochotně pomohou a poradí.

„Pokud sdružení vlastníků jednotek (SVJ) nebo bytové družstvo (BD) zvažuje využití čerpadla pro ohřev teplé vody, neměl by v tom být větší problém. V drtivé většině případů se volí systém vzduch/voda. Pouze je třeba ohlídat, aby hlučnost jednotek (většinou se jich používá několik v tzv. kaskádě) nepřesáhla povolené limity,” říká Marek Bláha, jednatel společnosti.

„Ale vzhledem k tomu, že se většina teplé vody využívá přes den a čerpadla fungují nejvíce přes den, kdy bývá v okolí domů tak jako tak rušněji, nepředstavuje eventuální provozní hluk čerpadel vážnější potíž,” dodává.

Pokud se bytové družstvo či všichni vlastníci bytů shodnou na změně ohřevu vody, a pokud je to technicky možné, může dům po vyřízení veškerých administrativních úkonů na čerpadlo přejít.

Čerpadlo pro vytápění, ale...
Tepelná čerpadla lze u panelových domů využít také pro vytápění jednotek. Rozhodují se pro ně obyvatelé domů, které jsou zateplené a jejichž náklady jsou stále příliš vysoké kvůli lokální vysoké ceně za teplo. V takovém případě se opravdu může čerpadlo vyplatit.

I zde se uvažuje hlavně o čerpadle typu vzduch/voda, tedy takovém, které přijímá teplo z venkovního vzduchu a ohřívá pak vodu v otopné soustavě domu. Té ovšem musí stačit, aby protékající voda měla teplotu do 60 °C.

Tepelné čerpadlo se proto vyplatí plánovat pouze do zateplených domů nebo novostaveb.

„Často se na nás obracejí i obyvatelé bytových domů, ve kterých nechtějí investovat do zateplení budovy kvůli obavě z plísní v bytech a z důvodu jiných nepravd ohledně zateplování budov. Zateplení je však podmínkou pro instalaci tepelných čerpadel,” vysvětluje Zbyněk Dvořák.

„Dále to jsou pak obyvatelé novostaveb od developerských společností, které jsou napojené na dálkové vytápění. Tyto domy jsou sice vzhledem ke konstrukčním materiálům a dle PENB poměrně energeticky úsporné, ale nemají odpovídající otopnou soustavu a téměř žádné společné prostory vhodné pro montáž tepelných čerpadel. Ani žádný pozemek okolo bytového domu, kam by se případně tepelná čerpadla umístila. Příčinou je touha developerských společností prodat každý metr čtvereční. Takové domy jsou pak odkázány na trvalé připojení na dálkové vytápění a cenovou politiku kotelen, protože zde odpadá jakákoliv možnost vlastního zdroje tepla a TUV (teplé užitkové vody),” dodává.

Kam s nimi?
Právě absence místa bývá někdy hlavním kamenem úrazu při rozvahách o přechodu na tepelné čerpadlo pro bytový dům. Ideální situace je tak paradoxně ve starých panelových domech po zateplení, které mívají větší společné prostory, ať již v podobě bývalých prádelen, kočárkáren atd. Právě tam je obvykle nejvhodnější čerpadla umístit.

Jiné domy mají to štěstí, že k nim patří nejenom pozemek, na němž stojí, ale také jejich bezprostřední okolí. I tam lze pak čerpadla obvykle umístit.

Komplikovaná situace může být v případě umístění čerpadel na střechu, což zejména u novostaveb bývá prakticky jediná volná plocha, která v domě je. Podle některých dodavatelů je to technicky nešťastné řešení.

Problém je například se zateplenými střechami, kde hrozí při instalaci riziko narušení zateplovací vrstvy, ne vždy je na střeše výstup pro výtah nebo jiný typ „domečku”, k němuž by bylo možné čerpadla umístit, aby byla alespoň trochu chráněna. U příliš vysokých budov pak spočívá problém i ve výšce umístění čerpadla v souvislosti s délkou rozvodů atd.

Jak postupovat
Zástupci SVJ či BD začnou tím, že si nechají zpracovat odborný posudek ekonomické rozvahy, zda se investice do čerpadla opravdu vyplatí vůči očekávané úspoře na nákladech na vytápění.

Budou muset ověřit, zda je přechod na tepelné čerpadlo technicky možný.

Je nutné počítat s tím, že čerpadlo pracuje s nižšími teplotami čili je nelze zapojit do otopné soustavy, která pracuje s vodou o teplotě 60 °C a více. Naopak, někteří dodavatelé nabízejí čerpadla pro ohřev teplé vody, která jsou schopná i při venkovní teplotě - 25 °C ohřát vodu na 80-90°C.

Je třeba ověřit, zda je v domě dostatečný příkon elektřiny pro zapojení čerpadel.

Je vhodné dopředu zjistit, zda bude stavební úřad ochoten vydat na instalaci čerpadel stavební povolení.

Je vhodné si nechat dopředu udělat hlukovou studii, která ověří, že čerpadla během svého provozu nepřekročí platné limity. Zvážit je třeba hlučnost čerpadel nejenom přes den, ale především v noci. Rizikové jsou nejenom byty v nejvyšším podlaží (pokud jsou čerpadla instalovaná na střeše), ale také v okolních bytech na úrovni čerpadel, jsou-li sousední domy vyšší.

Je nutné dopředu zjistit, zda smluvní vztah s dodavatelem tepla umožňuje se odpojit. Celý záměr pak musí schválit SVJ.

Opravdu se vyplatí?
O tom, že se přechod na tepelné čerpadlo skutečně vyplatí, svědčí konkrétní příklady. Jeden takový uvádí Jakub Šachl, obchodní ředitel Panasonic Heating & Cooling: „Čtveřice bytových domů z roku 1988 v Soběticích s 32 byty a centrálním vytápěním na tuhá paliva se rozhodla pro přechod na kaskády tepelných čerpadel, které objekty nově vytápí. Společně s tím byly zatepleny boční štíty domů (izolací z expandovaného polystyrénu o tloušťce 10 cm) a v bytech a na chodbách byla vyměněna okna. Celková investice do rekonstrukce (8 tepelných čerpadel s celkovým výkonem 96 kW, zateplení štítů, přípravné, zednické a elektrikářské práce) dosáhla hodnoty 2 600 000 korun. Původní tepelná ztráta jednoho domu činila 30,5 kW, po všech provedených úpravách činí 21,4 kW. Původní náklady na vytápění všech čtyř domů (včetně revizí vytápění komínů) činily 400 000 korun na rok. Za topnou sezónu 2014/2015, po instalaci čerpadel, byly náklady na energie 235 930 korun.”
Více info na chatu ABC zakázky.cz

06.01.2018

GDPR: Nový strašák pro firmy.

Vyhněte se obrovským pokutám. Evropské nařízení GDPR představuje revoluční změnu v ochraně a přístupu k osobním údajům. Ke ztrátě vaší reputace může dojít doslova za pár hodin!

Nová směrnice General Data Protection Regulation přináší silnější pravidla ochrany osobních údajů. Občané získají větší kontrolu nad svými údaji a podniky prospěch z rovných podmínek. Jste připraveni na vyšší úroveň zabezpečení dat? Sankce jsou až do 4% z obratu, nebo 20 000 000 €

Naučte se připravit nové a upravit stávající směrnice, procedury a povinnosti. Včetně pracovních listů, politik, procesů, principů homologovaných do českého legislativního prostředí. Vyřešíte tak problémy s GDPR, snížíte náklady a eliminujete rizika spojená s vaší reputací.

Zajistíme Vám jednoduchý kurz nebo materiál a vyřešíte tak s tém spojené náklady.

1. GDPR GAP Analýza

Rozdílová (srovnávací, nebo také GAP) analýza je první krok na cestě ke splnění požadavků ochrany osobních údajů dle EU Nařízení GDPR. Výstupem je podrobná zpráva, která identifikuje vyspělost vašich procesů, technologických i legislativních oblastí. Tím to ale nekončí, naopak....

2. Mapování datasetů
Formou praktických cvičení se naučíte realizovat správné mapování celého životního cyklu osobních dat od vzniku, editaci, archivaci až po likvidaci. Datové toky jsou analyzovány ve smyslu nařízení GDPR na úrovni procesů, technologií a informačních systémů, ale i papírových kartoték. Kvalita těchto výstupů je kritická pro další fáze.

3. Posouzení vlivu na ochranu údajů
GDPR DPIA, nebo také Data Protection Impact Assessment je nová povinnost pro správce osobních údajů. Jedná se o posouzení vlivu na ochranu osobních údajů, které je nutné provést vždy před zpracováním. Nejde tedy o jednorázovou činnost, ale spíše o kontinuální proces.

4. GDPR Analýza Rizik
Naučíme vás principy a techniky Management of Risk, která vám pomohou snížit rizika při zpracování osobnách údajů. Bezpečně tak ochráníte data a splníte organizační požadavky GDPR.

Více informací na Zákaznické lince ABC zakázky nebo na požádejte o informační zprávu na info@abczakazky.cz


01.01.2018

Vážení obchodní přátelé,

děkujeme Vám za spolupráci v uplynulém roce!
Připojujeme přání do nastávajícího roku 2018 a Vám srdečně přejeme hodně zdraví, štěstí a pracovních i osobních úspěchů.

24.12.2017

ROČENKA ROKU 2017, je ročenkou portálu ABC zakázky.cz.

Vychází od roku 2012, kdy portál začal poskytovat služby občanům i podnikům. V současné době je evidován více jak 51.000 aktivních uživatelů jako fyzické osoby a svobodná povolání a z toho více jak 5900 živnostníků a firem zapojených do databáze poptávek a zakázek v ČR a EU.

V prvních měsících roku 2017 překročil počet aktivních uživatelů, živnostníků a firem, více jak 4.000 a počet zadaných poptávek překročil 47.000.

Před polovinou roku vzniká nový produkt VIP POPTÁVKA, tj. zadání zakázky v oboru pro dodavatele z regionu. Výhodou je počet dodavatelů jen z regionu a jejich nízké náklady na realizaci a pro zadavatele jsou to dodavatelé z blízkého okolí.

V září je uveden nový produkt PRIMA POPTÁVKA, tj., neveřejné zadání zakázky pro vybrané dodavatele a zadavatel dostává pouze omezený počet relevantních nabídek a dodavatel výhodu přímého jednání.

Na podzim roku 2017 ve volbách zvítězil marketingový produkt zemědělské firmy Agrofert podnikatele Andreje Babiše, slovenského migranta , který zbohatl za vlád tzv. tradičních stran, zejména za vlády současného prezidenta Zemana a ČSSD. Nyní se marketingově vymezil proti těmto stranám a uspěl. Slovenský uprchlík, agent Státní bezpečnosti Bureš, který má rád dotace a ke kterým se dostává podvodem jako Čapí hnízdo, dotace na ilegální pozemky apod.. Také je podezřelý s daňových podvodů, kdy si účelově koupil korunové dluhopisy ze kterých má nedaněný příjem. Zejména živnostníkům a malým firmám zásadně zvýšil byrokratickou zátěž s podnikáním, zavedl agendu sledování firem a EET. Tyto projekty nyní i Ústavní soud označil za nezákonné.
V lednu proběhne i volba prezidenta ČR a doufejme, že se národ vzpamatuje a nenechá funkci prezidenta nemocnému člověku, který je spojencem agenta Bureše, ale hlavně jen proto aby se nám pomstil.

V prosinci je zadána celková modernizace portálu, nová grafika, moderní design a nové funkce jednoduché pro uživatele. V lednu a v únoru příštího roku proběhne ostré testování i za provozu webu a bude postupně předán uživatelům nový portál ABC zakázky.cz

V Praze 24.12.2017
ABC zakázky.cz

08.12.2017

PRIMA POPTÁVKA – obchodujte přímo s klientem bez prostředníka.

Nová služba portálu ABC zakázky umožní zadavatelům i dodavatelům zakázek získat nadstandardní služby poptávkové aplikace z celé ČR a SR.

Zájemce a jeho záměr je kontultován předem tak aby byl co nejefektivněji a nejbezpečněji realizován. Je jeho rozhodnutím kolik a které dodavatele a jak osloví a nakonec i vybere.

Dodavatel zakázek naopak získá kontakt na zájemce, investora, který jedná s omezeným počtem dodavatelů, nejlépe jen s jedním, dvěma s regionu, kde zárukou budou nejoptimálnější náklady na realizaci zakázky a možnost jednat bez minimálního tlaku na kvalitu a cenu. Obchodní umění, záruky a provedení zakázky je zárukou spokojeného klienta a ten generuje další zakázky.

Další informace Vám poskytneme na tel. č. +420 704 705 558 – voláme i zpět na nepřijaté hovory

ABC zakázky
ZÁKAZNICKÁ LINKA:
Tel: +420 222 703 850 - voláme zpět v pracovní dny

23.11.2017

Víte, že špatně izolovaným stropem Vám utíkají tisíce?

V zimě ušetříte až třetinu nákladů za vytápění. V létě se naopak zbavíte nepříjemného horka v místnostech pod střechou. Díky moderní technologii foukané minerální izolace MAGMARELAX jsou práce rychle hotové. Zateplení je čisté a běžný strop domu je hotový za 3 hodiny.

Máme zkušené lidi, jsou příjemní a svojí práci dokonale znají. Nenecháme vás na holičkách. Můžete se spolehnout. Naše kalkulace jsou pevné, bez víceprací. Zaplatíte jen to, co si sjednáme a ani po dokončení Vás neopustíme. Standardní záruka je u nás 15 let.

Zajistěte si nezávazné oměření svého rodinného domu a získáte rovnou 3 bonusy a možnost vyjednat výši slevy s naším technikem přímo na místě.
Zašlete nám vyplněný poptávkový formulář. Na telefon se vám v krátké době ozve náš technik. Ten zcela bezplatně přijede a posoudí váš dům a zejména strop. Navrhne to nejvhodnější řešení izolace stropu podle vašich potřeb. Každý dům chceme na vlastní oči vidět to je naše podmínka.

Vyjednejte si výši slevy u našeho technika ještě dnes. Akce platí do 27.11.2017

Více informací na tel: +420 704 705 558

18.11.2017

ZÁCHODOVÉ ZVYKLOSTI VE SVĚTĚ VÁS POBAVÍ I PŘEKVAPÍ.

Ujaly by se i u nás?

Koupelnová etiketa má napříč kontinenty různá pravidla. A nad některými nám Čechům zůstává rozum stát. Zaskočí nás některé zvyky, které někde jinde považují za úplnou samozřejmost. A na své si přijdou i milovníci populární hry Tetris. Ano, i ona může souviset s toaletami.

atímco v některých zemích najdete luxusní toalety s mnoha moderními funkcemi, na jiných místech si musí lidé vystačit jen s otvorem v zemi. Stejně tak je to i s toaletami na veřejných místech.

Kde budete potřebovat přezůvky?
Technicky nejvyspělejší toalety najdeme v Japonsku. Tamní WC mají mnoho funkcí a nastavení, kterým Evropan na první pohled jenom těžko porozumí. Samozřejmostí bývá vyhřívané sedátko, automaticky se zvedající poklop nebo bezdotykové splachování. A pozor! Před vstupem na toaletu je potřeba se přezout. Návštěva japonské toalety tak může připomínat výlet do světa stoprocentní sterility.

U nás samozřejmost, v jiných zemích věc neznámá
Na druhé straně jsou tu zvyky, s nimiž se pořád mnoho z nás nemůže ztotožnit. A to i přesto, že se s nimi setkáváme v zemích, kam často a rádi vyrážíme na dovolenou. Takovým příkladem je Řecko, kde je zákaz vyhazovat toaletní papír do záchodové mísy, tudíž je u ní připraven speciální koš. Řekové uvádějí, že je to z důvodu ucpávání potrubí, které není příliš kvalitní. Turecko, jejich sousední stát, je zase proslulé svými tureckými záchody, které kdysi byly pouze dírou v zemi, na níž byl položen poklop. V současné době se tato WC „modernizovala“, takže nad otvorem je upevněna keramická deska s nášlapnými ploškami. Na veřejných toaletách se však nezřídka stane, že jsou jednotlivá WC od sebe oddělena menšími zástěnami, ale naprosto u nich chybí dveře. Takzvané turecké záchody můžeme stále najít i ve Francii či v Itálii.

Jiná pravidla má také záchodová hygiena v Indii. Stejně jako v muslimských zemích k očištění po toaletě slouží výhradně levá ruka. U WC, které představuje díru v zemi, bývá přistavený kyblík s vodou, toaletní papír se zde, jako v arabských zemích, taktéž nepoužívá. Neexistuje, abyste někomu potřásli levou rukou, být levák je v těchto zemích totiž nemyslitelné. Levá ruka je nečistá, pravá ruka se pak používá k jídlu nebo ke zdravení.

Vesmírné výdaje, dokonalý přehled i zábava pro dlouhé chvíle
Na světě existují záchody, které vám vyrazí dech. Hlavně jejich cena, jež se pohybuje v řádech statisíců až milionů korun. Nejdražší toaletou je známé zlaté WC v hongkongském klenotnictví Hang, její cena je kolem 500 milionů korun. Majitel obchodu ale přestal na burze prosperovat a v roce 2008 musel toaletu nechat roztavit.

Průhledná toaleta? Ano, i takovouto záležitost ve světě najdete, a sice v Londýně. Záchod je samozřejmě průhledný jen zevnitř, ale ten pocit při vykonávání potřeby, že vás kolemjdoucí sledují, je pouze pro odvážné.

Velmi moderní pojetí pisoárů mají studenti jedné brazilské univerzity. Nad pisoáry je umístěna oblíbená hra Tetris. Během močení si tak mohou skládat kostičky do mozaiky.

Také kolem naší evropské toalety se vedou diskuse
Česko je v oblasti toalet na stále lepší cestě, české domácnosti si čím dál více pořizují bidet. Nebojí se ani investovat do toalet s vestavěným bidetem, které zaručí dokonalou hygienu a šetří místo v koupelně. Tématem, jež se řeší u nás i ve světě, je správná výška závěsného WC a správný posed na míse. V moderních domácnostech se pořád častěji používají závěsné klozety, jejichž výška se dá přizpůsobit. Možnost nastavitelné výšky ocení zejména starší lidé či jedinci se sníženou pohyblivostí. „Běžně doporučovaná výška zavěšení mísy od země je 40 centimetrů. Pokud v bytě budou bydlet lidé s hendikepem, lidé vyššího vzrůstu nebo starší osoby, je vhodné na výšku přidat pár centimetrů, popřípadě vybrat speciální klozet,“ vysvětluje Petr Štěpánek, servisní technik značky Jika. Nastavitelná výška klozetu je jedna věc, druhým aspektem, který má vliv na správné vyprazdňování, k němuž se vyjadřují odborníci, je obecně správný posed při vykonávání potřeby.

Co naše tělo nejvíce ocení
Právě zmiňované turecké záchody vítězí v oblasti zdravého vyměšování nad těmi evropskými. Klasický podřep je podle odborníků mnohem zdravější pro naše střeva. „Když sedíme na toaletě s koleny v pravém úhlu, sval zodpovědný za kontinenci se uvolňuje jen částečně a my jsme nuceni tlačit. Proto je mnohem přirozenější a pro tělo šetrnější vykonávat potřebu v podřepu, kdy kolena s tělem tvoří úhel 35 stupňů,“ říká doktorka Rebekah Kim z nemocnice v americkém státě Virginie. V rámci zlepšení polohy při vykonávání potřeby se objevilo na trhu několik novinek v podobě různých podstavců, které pomáhají docílit pohodlného podřepu. Zda je však české domácnosti časem zařadí do standardního vybavení koupelny, je otázkou.

Den toalet se blíží, jsou ale stále země, kde není co slavit
Čistá toaleta a každodenní hygiena jsou pro nás denní samozřejmostí. Přesto tomu tak všude ve světě není. Právě na to se snaží upozornit každoročně se konající Světový den toalet, který připadá na 19. listopadu. Podle Světové zdravotnické organizace nemá k toaletě stále přístup více než 2,4 miliardy lidí. Letošním tématem Světového dne toalet je „poo journey“, takzvané „volání přírody“. Hlavní myšlenkou je upozornit na likvidaci tělesného odpadu, která má v konečném důsledku vliv na kvalitu odpadních vod.

www.okolobytu.cz
Autor: Alice Navrátilová

27.10.2017

Jak změnit dodavatele krok za krokem

Při pohledu na fakturu za energie se vám protáčí panenky a přemýšlíte o tom, že už je možná na čase změnit dodavatele energií? Přečtěte si náš jednoduchý návod, jak změnu uskutečnit a nespálit se. Je to jednoduché a úspora se může ročně vyšplhat na několik tisíc korun.

1. Spočítejte si úsporu
Od změny dodavatele v první řadě očekáváme, že na energiích ušetříme. Nezávislé srovnání dodavatelů energií a jednotlivých úspor, můžete získat rychle a přehledně na nezávislém portálu Srovnam.cz, který srovnává cenové nabídky plynu a elektřiny bez toho, abyste museli někam zadávat své kontaktní údaje.
2. Vybraného dodavatele si raději prověřte
Vysoká úspora vždy neznamená, že u dodavatele získáte i výhodné smluvní podmínky. Proto si raději zjistěte, čím je nízká cena u dodavatele podmíněná. Často to bývá např. úvazek odběru energií na několik let. Portál Srovnam.cz právě na takové smluvní podmínky a další fígle upozorňuje. Velmi rychle tak zjistíte, jakou cenu za jakých podmínek u jednotlivých dodavatelů můžete získat. Smlouvy na dobu neurčitou mají velkou výhodu v tom, že vás nijak nezavazují, a vy tak máte svobodnou volbu od dodavatele kdykoliv bez skrytých sankcí odejít.

3. Připravte si všechny podklady
Pro spočítání možné úspory a samotnou změnu dodavatele budete potřebovat poslední fakturu a ideálně také smlouvu se stávajícím dodavatelem. Bude totiž potřeba zjistit, jaké jsou podmínky odstoupení od smlouvy s vaším současným dodavatelem. 

4. Kontaktujte vybraného nového dodavatele energií
Nyní můžete zahájit samotný proces změny dodavatele. V dnešní době můžete již u většiny dodavatelů vše vyřešit i z pohodlí domova přes internet či zákaznickou linku. Pokud si nevíte rady např. s termínem konce platnosti vaší stávající smlouvy, nový dodavatel by vám měl pomoci se ve smluvních dokumentech orientovat a toto datum nalézt.

5. Pročtěte si a podepište smlouvu
Od dodavatele dostanete smluvní dokumenty (smlouva, obchodní podmínky, ceník, případně plnou moc), které si v klidu pročtěte, a pokud budete se všemi podmínkami souhlasit, tak teprve pak podepište a zašlete dodavateli. Někteří dodavatelé poskytují zdarma kurýra, který originály dokumentů přiveze zákazníkovi k podpisu a zase zpět odveze dodavateli.

6. Šetřete
Nyní si již můžete užívat ušetřené peníze!

Zdroj: Srovnám.cz

22.10.2017

Servis databází poptávek v ČR a SR.

Stávající databáze vám negeneruje zakázky? Nejste spokojeni se s kvalitou poptávek v databázích nebo se nestačíte orientovat co je zakázka a co jen průzkum cen a trhu nebo marketing firem?

Servis databází poptávek pro naše klienty. Zajistíme Vám maximum možných zakázek v oboru podnikání v celé ČR a SR. Odborné a kvalitní služby v oblasti vyhledávání zakázek v požadovaném regionu.

Odborné a systematické prohledávání zdrojů a kontaktování zadavatelů (investorů) i případně předjednání schůzek ke konzultaci poptávky.

ABC zakázky
Více na tel. +420 704 705 558 - voláme zpět.

20.10.2017

Končící vláda nařídila EET pokladny,

kontrolní hlášení, zajišťovací příkazy a omezila kuřáky. Nelíbila se vám? Zvolte lepší-

Současná vládní koalice spěje ke svému konci. Ačkoliv všichni její členové svorně říkají, že toho pro lidi udělali hodně – například zrušili poplatky u lékaře, nebo snížili DPH na knihy, kojeneckou výživu a léky. Občané si spíš budou pamatovat, čím je omezila. Například jim současní zákonodárci zakázali kouřit v hospodách, nakupovat o svátcích a podnikatelům nařídili nakoupit online pokladny.

Koaliční spolupráce hnutí ANO, sociálních demokratů a lidovců se prakticky od samého počátku nesla v duchu sporů – nejdříve menších, které ale později kulminovaly například v přijetí zákona o střetu zájmů, který byl mířen na bývalého ministra financí a šéfa hnutí ANO Andreje Babiše. Zvláště ČSSD totiž poukazovala na to, že Babiš používá pro útoky na ně média z holdingu Agrofert, který mu v té době ještě patřil.

Zdroj: ECHO 24.cz

19.10.2017

Ahoj Andreji, tak Ty se prej chystáš u nás vyhrát volby…

Nejspíše se Ti to podaří, lidé Ti fandí a mají Tě rádi ‒ teda zatím ne všichni ‒, ale to se jistě změní.
Jsi Slovák, ale vyrůstal jsi v Československu, a tak by Ti měly být známy některé naše české rysy. Třeba to, jak moc milujeme spasitele. (myslím ty s malým s). V celých našich dějinách se vždycky po nějakém zvratu nadechneme, pak se lekneme a všechno strčíme někomu do rukou, aby to vyřešil za nás.

Ty jsi však úplně jiný. Už zamlada jsi pochopil, že ne nějaké ideje, humanita atd., ale kšeft hýbe světem. Měl jsi na to výborné předpoklady v podniku zahraničního obchodu, kde jsi se vyučil řemeslu. Ihned po skončení vlády těch, kteří Tě řídili (kdo dnes věří té pohádce, že bys nějak spolupracoval s StB ‒ vždyť Ti to potvrdili Tví nadřízení z této organizace, že jsi byl čistý), jsi začal podnikat, tedy provádět činnost, za kterou se ještě několik měsíců předtím zavíralo. Měl jsi báječný náskok a kontakty.

Taky jsi nám dal tu správnou lekci, jak se v tom kšeftě pohybovat. Ti naivní a nezkušení podnikatelé přece museli vědět, že jen pokud Ti jdou na ruku, je to ten správný způsob obchodování, a pokud se postaví na zadní, budou smeteni. Třeba pan Rada, co Ti nechtěl střelit to pole, potřeboval pesticidovou lekci. I ten velkouzenář z Kostelce teď ví, jaké dělal chyby a že Ti to měl prodat hned, jak se Ti zamanulo. A dobře děláš, protože ti ostatní si příště dají pozor a prodají Ti všechno. Proč drolit majetek, když to jde po zlém, že.

V Tvých předpolitických dobách jsi velmi dobře věděl, za kým a s čím máš jít. Měl jsi své přátele jak v ODS, tak v ČSSD. Jsou to jen pomluvy, že jsi před privatizací chemiček v roce 1998 „sponzoroval“ ČSSD. A už vůbec není pravda, že jsi byl nějak v interesu náhlého zbohatnutí Stanislava Grosse přes Key Investments.

Měli jsme o Tebe strach. To proto, že jsi v roce 2011 prohlásil, že nepůjdeš do politiky. A to proto, že jsi ‒ dle vlastních slov ‒ Slovák, bývalý člen KSČ a PZO, že jsi jen prototypem prospěcháře, staré struktury, že nejsi onen morální ideál a že jsi vlastně už teď diskvalifikovaný. Jaká to byla úleva, když sis to rozmyslel a založil Hnutí ANO.

V tom našem dle Tvých slov ‒ Palermu už bylo konečně nutno udělat trochu pořádek. Jen hnusní pomlouvači Ti připomínají, že ses v tom Palermu úspěšně pohyboval dvacet let a že Tvé jistě legálně nabyté bohatství pochází právě z dob onoho Palerma. Náš stát přece potřebuje pravdomluvné jedince. Třeba takové, co přísahají na zdraví svých dětí, že se nikdy nebudou plést do práce těm novinářům, které si koupili. Nebo třeba těm, co tvrdí, že vůbec neví, čí je či bylo Čapí hnízdo, aby si za pár dní vzpomněli, že jsou to jejich děti.

Vůbec nevadí, že máš na každého, s kým máš co do činění, nějakou složku, třeba na toho Šincla z ČSSD, kterou jsi omylem vzal do sněmovny. Ono přece stát jako firma musí mít nějakou štábní kulturu a dodržovat nějakou demokracii je přežitek. Takže každý člen Tvého hnutí dobře ví, že jen na Tobě teď záleží jeho stranický (a posléze nejspíše i lidský) osud. Třeba olomoucký exhejtman Košta, kterého jsi po volbách poklepával na rameno, jaký je to pašák, se po nějakém drobném svém nápadu stal náhle alkoholikem, kterého je třeba se zbavit, což se samozřejmě povedlo.

Zatím máš dobře vycvičené své ANO. Byla radost, jak po Tvém projevu ve sněmovně, kde jsi četl onen geniální projev s přiznáním vlastnictví Čapího hnízda Tvé rodině (samozřejmě bylo nutno uvést, že kradou opravdu všichni ‒ s výjimkou Tebe, přirozeně), vyskočili všichni Tví poslanci a sklidil jsi pravé a nefalšované standing ovations. Ale lepší se to, máš výborný marketing. Tví lidé jsou už na různých ministerstvech, ve státních orgánech, takže tak nějak ta moc exekutivní, zákonodárná a soudní srůstá. Kde jsme to už kdysi viděli? Nebylo to v Palermu? Jistě ne.

Jen je třeba ještě zlikvidovat tu pakáž z České televize, která si dovoluje Tě urážet otázkami, jak si přišel k tak velkému majetku, připomíná Ti Tvé některé staré a nové výroky a vůbec se montuje do věcí, do kterých ve správné firmě jejím zaměstnancům nic není.

Myslím, že máš dobře našlápnuto. Dostaneš svých třicet procent, za čtyři roky dokončíš své dílo, zredukuješ žvanírnu parlamentu na sto a senát na nulu. Skoupíš ten zbytek, co ještě nemáš a kde se špatně hospodaří, a bude vymalováno.

Jen tak na okraj. Psal jsem v úvodu, že my Češi mám rádi své spasitele. Jestli čteš, tak se mrkni na dějiny a osudy těch spasitelů. My jim zpočátku stavíme pomníky, pojmenováváme po nich ulice a náměstí. Jsme schopni srdceryvných tirád veřejných projevů lásky. Pak se cosi zvrtne a stejný lid začne strhávat názvy ulic, bourat pomníky a na tom spasiteli nenechá suchou niť.

Jestli nevěříš, tak se koukni na ten prázdný podstavec na Letné. A že tam stál taky pašák.


Převzato z internetového deníku FORUM 24

24.09.2017

Správa poptávkových portálů

Nejste spokojeni se stávající službou poptávkových portálů? Databáze poptávek i jiných poskytovatelů vám neprodukuje klienty? Nemáte čas se věnovat poptávkovým databázím, ověřovat platnost nebo rentabilitu, ale hlavně nejedná-li se o zadavatele, který hledá co nejnižší cenu případně i ověřování cen firem?

My vám Zajistíme servis a správu vaší databáze poptávek a již se nebudete muset zdržovat nebo otravovat poptávkou o kterou nemáte zájem. Odborně Vám připravíme požadované poptávky, které budete moci s největší možnou pravděpodobností realizovat.

Více informací na chatu ABC zakázky i na tel: +420 704 705 558 - kdykoliv. Voláme zpět v pracovní dny a době.

03.09.2017

PRIMA POPTÁVKA - obchodujte přímo

se zadavatelem. Zajistíme Vám správu vaší databáze poptávek odbornou konverzací se zadavatelem. Trápí vás dlouhodobá neúspěšnost generovat nové zákazníky s databází poptávkových portálů. Zajistíme prezentaci firmy i podklady nebo rovnou schůzku s garancí minimálního počtu konkurence lépe však jediného dodavatele.
Konverze nových zákazníků z celé ČR a EU.
Více informací na tel: +420 704 705 558 - kdykoliv. Voláme zpět v pracovní dny od 9:00 do 18:00 hod..

20.08.2017

WORKSHOP OBCHODNÍCH ZÁSTUPCŮ A FIREM 2018.

Praxe a dovednosti k získávání nových zakázek na další období pro majitele a obchodníky firem.

WORKSHOP OBCHODNÍCH ZÁSTUPCŮ A FIREM
Praha, 17.1. až 18.1.2018, Praha 5 - Stodůlky

Program workshopů
17.1.2017
10:00 - 10:30 - prezence: příchod a registrace
10:30 - 10:45 - úvod a zahájení workshopu
10:45 - 11:45 – tématická přednáška dodavatelé
11:45 – 13:15 - přestávka na občerstvení, oběd
13:15 - 14:00 - tematické přednášky
15:15 - 16:15 - posilování obchodních znalostí
16:15 - 19:00 - shrnutí dne, neformální setkání účatníků, večeře

18.1.2017
9:00 - 9:30 - prezence: příchod a registrace, občerstvení
9:30 - 10:00 - úvod a zahájení workshopu
10:00 - 11:45 – tématická přednáška poptávající
11:45 – 13:15 - přestávka na občerstvení, oběd
13:15 - 15:45 - tematické přednášky
15:45 – 16:15 - přestávka na občerstvení, svačina
16:15 - 19:00 - shrnutí dne, neformální setkání účatníků, večeře

Catering zajištěn po celou workshopu.
Ubytování zprostředkujeme v penzionu nebo hotelu, není v ceně workshopu
Cena 4990,- Kč / max. 2 zástupci firmy
Objednávky zasílejte na email: info@abczakazky.cz

Přesný program všem účastníkům odešleme min. 2 týdny před zahájením workshopu.
Seznam přednášek, praktických forem, prezentace prostředků, nabídky a poznatky v oboru poskytujeme v potvrzení objednávky a rezervaci účastníků. Příjem objednávek do 10.1.2018.

13.08.2017

Zkratka GPDR se už brzy vryje pod kůži

většině firem a úřadů, a to nejen v Česku. Od příštího května totiž začínají platit nová evropská nařízení pro zacházení s osobními údaji. Na novinku se musí připravit nejen úřady, ale i banky, mobilní operátoři nebo třeba firmy i malí živnostníci. Nová pravidla by měla posílit práva zákazníků a například jim umožnit požadovat po firmě vymazání osobních údajů z její databáze.
Pro většinu firem novinka znamená také vedlejší náklady. Investice se podle jejich odhadů budou pohybovat od 10 tisíc korun. Záleží ale na velikosti firmy. Některé podniky si musí pořídit například speciální systém na šifrování nebo anonymizaci dat. Třeba Komerční banku nebo Českou spořitelnu vyjde novinka na desítky milionů korun. Podle Karla Havlíčka z Asociace malých a středních podniků a živnostníků se ale nařízením musí řídit třeba i řemeslníci.

PORADENSTVÍ VE VĚCI OSOBNÍCH ÚDAJŮ V R. 2018 na ABC zakázky zdarma.

Více na tel. č. 777 833 258

11.08.2017

Kotlíková dotace podporovaná z evropských zdrojů

Nová kotlíková dotace Ministerstva životního prostředí, vyhlášená výzvou na výměnu zastaralých kotlů v domácnostech za nové, má za cíl zlepšování kvality ovzduší v lidských sídlech. Kotlíková dotace MŽP má za cíl vyměnit 80 tisíc starých kotlů s ručním přikládáním, které výrazným způsobem znečišťují ovzduší v ČR, za nové nízkoemisní zdroje.

O peníze z Operačního programu Životní prostředí, konkrétně jeho 2. Prioritní osy, zažádají kraje a ty je následně rozdělí mezi domácnosti. Alokace první takzvané kotlíkové výzvy činí 3 miliardy korun a jednotlivé kraje musí o dotaci pro občany zažádat do 30. září 2015. V následujících letech bude prostřednictvím krajů přerozdělena další kotlíková dotace 6 miliard korun.

Žádost o poskytnutí kotlíkové dotace v rámci OPZP bude ze strany vlastníků rodinných domů možné předložit na Krajském úřadě patřičného kraje. Vyhlášení prvních výzev v rámci OPZP se předpokládá na konci tohoto roku až začátkem roku 2016 podle možností jednotlivých krajů. Informace o výzvě budou zveřejňovány na stránkách každého kraje.

V sekci Výzvy krajů naleznete poslední zveřejněné tiskové zprávy ohledně předpokládaného vyhlášení výzev v rámci jednotlivých krajů (informace pro vás budeme pravidelně aktualizovat).

06.08.2017

Nové pracovní příležitosti muže a ženy

na hlavní pracovní poměr i se zkrácenou pracovní dobou, pro mateřské dovolené, přivýdělek, brigádu a další možnosti pracovních dohod jsou stále zvyšující se v počtu denně zadaných poptávek. Zadání poptávky jak na pracovní místo nebo volnou pracovní pozici je zcela zdarma. Volné pracovní pozice jsou volně přístupné i s kontaktem na zadavatele.

06.08.2017

Poptávky ze stavebnictví, nábytek a bydlení,

cestování, financí a půjček, auto – moto, zdraví i hubnutí, reality jsou denně aktualizovány a jsou k dispozici i zdarma /s časovým ostupem/ . Pro VIP a TOP klienty je placená služba, maximum 1.990,- Kč, maximální výhodou v čase a rychlosti zpracování naším obchodníkem.

06.08.2017

Stovky aktuálních poptávek týdně

na našem webu ABC zakázky, www.abczakazky.cz dokážou najít své adresáty a to jak zadavatele tak i dodavatele. Výhodou pro zadavatele je nezávislost na jediném dodavateli i ceně v regionu a pro dodavatele to je slušný zdroj nových zakázek a příjmů, zvýšení obratu a celoroční příjem zakázek.

08.07.2017

PRIMA POPTÁVKA a asistence.

Zakázky i s předem sjednanou schůzkou. Předjednáme vám zakázky u zadavatele, investora. Pro naše VIP klienty / 1.990,- Kč/1 rok / zajistíme oslovení potenciálního klienta se základním představením / vizitkou dodavatele. Zadavatel předem ví s kým má tu čest a očekává kontaktní telefonát nebo osobní schůzku.

Takto předem dohodnuté zakázky, PRIMA POPTÁVKA,obdrží nový klient celkem 3 v době platnosti statusu VIP klient, tj. celkem 1 rok.

Má-li VIP klient zájem tak lze produkt PRIMA POPTÁVKA požadovat i nad rámec statusu, tj. více jak 3 x PRIMA POPTÁVKY. Zdarma si tak předem vyzkouší přednosti PRIMA POPTÁVKY.

CENA ZPROSTŘEDKOVÁNÍ PRIMA POPTÁVKA

zakázka do 100.000 Kč - 99 Kč
zakázka nad 100.000 Kč - 199 Kč
Ceny jsou konečné, zprostředkovatel není plátcem DPH

VÝHODY
- zprostředkovatel zajistí veškeré detaily poptávky
- dodavatel předem zná všechny požadované parametry zakázky
- dodavatel předem zná i region (okres) realizace zakázky
- dodavatel předem zná i případné další zájemce o zakázku
Až poté kdy dodavatel i zadavatel souhlasí s podáním nabídky poskytujeme kontakt na zadavatele. Obchodní umění je již na dodavateli.

Cena zprostředkované zakázky se strhává z kreditního účtu dodavatele.

KREDITNÍ ÚČET
2.000 Kč - minimální výše kreditu
3.000 Kč + 1000 bonus , celková výše účtu je 4.000 Kč
1.000 Kč - minimální částka na dobití kreditu pro stávající VIP klienty, výše je neomezena.

GARANCE / VRATKA
Kreditní účet nijak neexpiruje a není omezený v čase. Dokud je nevyčerpáte sami tak se nijak nemění. Nespotřebovanou část kreditu vám vrátíme na vyžádání zpět na účet, vyjma bonusu připisovaného k částce 3.000 Kč.

ABC zakázky

29.06.2017

Obchodní příležitosti v novém.

Nová služba pro manažery a obchodníky i živnostníky, kteří rozhodují o počtu nových zakázek nebo i plánu tržeb na rok 2018.

Čekat na obchodní příležitosti je jedno z největších umění obchodníka. Pouze zbrklý a nezodpovědný jedinec se žene do všeho jenom proto, aby udělal nějaký obchod – profesionální obchodník čeká, až obchod přijde k němu.

Osobně čekání na obchodní příležitosti chápu jako čekání na zakázku v případě, že máte svou vlastní firmu; pokud chcete vydělat nějaké peníze, musíte najít potenciální klienty, dát jim svou nabídku a pak čekat, zda-li se některý z nich ozve a začne u vás poptávat případnou zakázku. Během toho, co čekáte, budete s největší pravděpodobností procházet a obvolávat další možné kandidáty a zvyšovat tak pravděpodobnost, že se nějaká zakázka (a tudíž i zisk) dostaví.

V poptávkovém systému - aplikaci musíte projet řadu poptávek, abyste na základě nějakých svých kritérií vybrali své potenciální „klienty“, kteří by vám v budoucnu mohli přinést nějaký zisk. Tyto „klienty“ pak dáte na zvláštní seznam a začnete čekat, zda-li zareagují na vaší nabídku.

Jako „nabídku“ lze chápat, oslovení telefonické, ne emailové) a konzultaci o poptávce, respektive zakázce.
Tj.:
1) vyberu si vhodné „klienty“, na základě svých kritérií - strategií nebo podle manuálu projektu
2) tyto klienty dám na svůj speciální čekací seznam a oslovím je osobně telefonem či jinak
3) uzavřu obchod nebo, lépe, počkám, až se mně „klienti“ sami ozvou, že jsou připraveni na obchod podle mé
specifikace.

PRIMA POPTÁVKA - osobně ověřená poptávka na realizaci zakázky i se schůzkou
VIP POPTÁVKA - osobně ověřená poptávka z regionu

ABC zakázky.cz

25.06.2017

Zadání poptávky zdarma - ABC zakázky.

Vybírejte z nabídek prověřených firem z ČR a EU. Asistenční služby, schůzky pro obchodníky, zakázky z regionu, zakázky pro malé i velké firmy a živnostníky z celé ČR a EU. Ušetříte desítky procent a eliminujete bezpečnou zakázku a získáte tak dílo nebo služby s přidanou hodnou nebo u dodavatelů i desítky nových zakázek.

ABC zakázky

17.06.2017

Poptávka, WIKIPEDIE, je křivka, jež vyjadřuje

závislost mezi množstvím zboží, které je kupující ochoten koupit, a cenou, jakou je ochoten za zboží zaplatit v určitý čas na určitém místě.
V rámci ekonomické teorie je důležité od sebe oddělit potenciální (latentní) poptávku a poptávku efektivní (koupěschopnou):[1]

Potenciální poptávka představuje přání lidí ohledně poptávaného množství při různých cenách, avšak tato přání nemusí být vždy naplněna kvůli nedostatečnému množství peněz.

Efektivní poptávku tvoří přání podepřená příslušným množstvím peněz. Zpravidla tu reálně dochází ke koupi zamýšleného množství statků. Proto ekonomové berou v úvahu jen efektivní poptávku, při níž jsou lidé limitováni rozpočtovým omezením, jako obecně známou „poptávku“, která vykazuje projevy chování zákazníků na trhu.

ABC zakázky

11.06.2017

Připravuje se 2. výzva programu Děšťovka - léto 2017.

Ministerstvo životního prostředí spustilo dotační program, který pošle peníze majitelům domů, aby je motivoval šetřit vodou. Třeba tím, že si na zahradu pořídí nádrž na dešťovou vodu či si doma přečistí vodu odtékající z odpadu umyvadla nebo pračky. Pak s ní mohou zalévat či splachovat záchod. Chatařů a chalupářů se státní podpora netýká.

Dotace je rozdělena do tří kategorií, které se budou lišit třeba balíkem darovaných peněz.

1. Zalévání
Dotace 50 % (20.000,- Kč + 3 500 Kč/m3) na pořízení nádrží na zahradu o objemu alespoň dvou tisíc litrů.

2. Zalévání a splachování
Příspěvek (30.000,- Kč + 3 500 Kč/m3) na řešení rozvodů dešťové vody k dalšímu využití např. ke splachování.

3. Zalévání vodou ze sprchy
Systém využívání předčištěné odpadní vody k dalšímu využití. Dotace pak (60.000,- Kč + 3 500 Kč/m3).

Naši dodavatelé Vám připraví odborné nabídky i s realizací a pomoci se žádostí o jakékoliv dotace. Zajistí i kontrolu žádostí tak aby byly přijaty napoprvé.

Zadejte si nadstandardní regionální VIP POPTÁVKU nebo PRIMA POPTÁVKU i s předem sjednanou schůzkou.

Více informací na www.abczakazky.cz
Tel: +420 777 833 258

03.06.2017

NOVINKA v databázi poptávek a zakázek v ČR a EU.

VIP POPTÁVKA a PRIMA POPTÁVKA jsou zakázky z regionu v aplikaci Srovnávač cen firem. Zadavatel, investor požaduje jen omezený počet nabídek dodavatelů z regionu. Téměř 100% potenciální klient pro obchodníky. Stavby, rekonstrukce rodinných domů. bytů a nemovitostí, okna a dveře, tepelná čerpadla, úvěry a hypotéky, hotovostní půjčky, prodej energií, plynu a elektřiny, nábytek, kuchyně, obchod a služby, dotace a poradenství a ostatní obchodní příležitosti.

VIP POPTÁVKA a PRIMA POPTÁVKA
- požadujte zakázky z regionu nebo z oboru a na míru a přednostní kontakt
- aktivně vyhledáváme zakázky v ČR a EU, oslovujeme a ověřujeme zadavatele
- neveřejné poptávky přednostně jen VIP klientům
Více informací na tel: +420 777 833 258

29.05.2017

V létě se zbavíte nepříjemného horka v místnostech.

Klima bez dalších nákladů. V zimě naopak ušetříte až třetinu za vytápění. Díky moderní technologii foukané minerální izolace jsou práce rychle hotové. Zateplení je čisté a běžný strop domu je hotový za 3 hodiny.

Máme zkušené lidi, jsou příjemní a svojí práci dokonale znají. Nenecháme vás na holičkách. Můžete se spolehnout. Naše kalkulace jsou pevné, bez víceprací. Zaplatíte jen to, co si sjednáme a ani po dokončení Vás neopustíme. Standardní záruka je většinou 15 let.

Izolace stropu domu patří mezi nejlepší opatření protože:
Plocha stropu patří mezi největší v domě.
Ve stropu nejsou žádná okna ani velké otvory takže izolace má velký účinek.
Je finančně nenáročná, protože nepotřebuje omítku ani složitou montáž.

Zajistěte si nezávazné zaměření svého domu a získáte rovnou slevu a možnost vyjednat další slevy a při zaměření naším technikem přímo na místě.

Zašlete nám zájem o nezávaznou nabídku. Na telefon se vám v krátké době ozve technik. A zcela bezplatně přijede a posoudí váš dům a zejména strop. Navrhne to nejvhodnější řešení izolace stropu podle vašich potřeb. Každý dům chceme na vlastní oči vidět bez toho je každá nabídka velmi nepřesná. Ani využití dotací nelze nabídnout a šetřit tak další náklady na úspory.

Více informací na chatu ABC zanechejte zájem a sami zavoláme.
ABC zakázky

27.05.2017

Děšťovka - milóny za splachování a zalévaní

Dešťovka rozdá lidem miliony. Dotace za dešťovou vodu startují.

Ministerstvo životního prostředí otevírá dnes, tj.29.5.2017 v pondělí v 10 hodin nový dotační program Dešťovka, ve kterém nabídne 100 milionů korun na opatření proti suchu a využití dešťové vody. Podle dřívějšího vyjádření ministerstva životního prostředí) je možné, že se vyčerpá velmi rychle.

Elektronický příjem žádostí prostřednictvím Státního fondu životního prostředí zahajuje resort v pondělí. Na hospodaření s dešťovou vodou může podle resortu jedna domácnost získat až 105 tisíc korun. Fond posílí jak svůj informační systém, tak i krajská pracoviště, která budou žádosti vyřizovat.

Informace, poradenství a pomoc s registrací nabízí ABC zakázky a také případnou realizaci i prověřenou firmou pro dotace zjistíte na:
ABC zakázky
Tel: +420 777 833 258
info@abczakazky.cz

25.05.2017

Dotace na fotovoltaiku až 105.000 Kč.

S ABC zakázky můžete získat dotaci až 105 000 Kč. Ušetříte na nákladech za elektřinu nebo plyn z fotovoltaikou bez starostí. Získejte s naší pomocí dotaci až 105 000 Kč a a další výrazné slevy ročně z ceny dodávky elektřiny nebo plynu!

Snížíte si pravidelné výdaje za domácnost a stabilizujete náklady nejméně na 20 let

Posílíte energetickou soběstačnost vaší domácnosti

Vyrobíte čistou energii bez znečišťování životního prostředí

Vyrobená elektřina je primárně určena k ohřevu vody topným tělesem bojleru. Příjemcem žádostí i výdejcem dotací je Státní fond životního prostředí. ABC zakázky vám zajistí přípravu pokladů a podání žádosti a současně pohlídá všechny potřebné náležitosti.

Více informací na tel. +420 777 833 258
ABC zakázky info@abczakazky.cz

23.05.2017

PRIMA POPTÁVKA i se schůzkou

a garancí realizovaných zakázek z celé ČR. PRIMA POPTÁVKA moderní verze oslovení firem a živnostníků novým zdrojem databáze zakázek. Ušetří minimálně specializované obchodní oddělení, které shání zakázky ze všech možných zdrojů. De facto stačí jen propracovaný online marketing a reference a spolu s databází zakázek v ČR a EU a služby PRIMA POPTÁVKA, která všechny nově

Ušetříte si posílání nabídky na emaily od fiktivních poptávek. PRIMA POPTÁVKA je ověřená zakázka z několika zdrojů a garantovaná minimálně schůzkou a aktivací u zadavatele. Obchodník tak může jen upřesnit nabídku poté kdy mu dorazí několikrát ověřená poptávka zakázky či objednávka PRIMA POPTÁVKA. Také se dozvíte i další požadované informace týkající se zadavatele i další aspekty tvorby a realizace obchodní činnosti při získávání zakázky.

Vlastně máte předem připravenou a ověřenou zakázku, která vám přistane na email nebo SMS.

----------------------------
PRIMA POPTÁVKA S GARANCÍ A SJEDNANOU SCHŮZKOU
Vyhnete se zpracování nabídky "do zdi" nebo pozdnímu telefonátu.
Více informací na tel: +420 777 833 258
----------------------------

16.05.2017

Dotační program Dešťovka otevřen.

To je nový dotační program, který Ministerstvo životního prostředí aktuálně vyhlásilo. Na lepší hospodaření s dešťovou vodou v domácnostech půjde 100 milionů korun. Lidé mohou podávat žádosti o dotaci od 29. května. Splachujte a zalévejte dešťovou vodou

Minulá léta trápilo Českou republiku sucho. Odborníci varují, že ubývá podzemních vod a jejich nedostatkem mohou být při několikaletém suchu ohroženy až dvě třetiny území Česka. Nový dotační program Dešťovka se proto zaměřuje na hospodaření s dešťovou vodou v domácnostech.
Lidi má motivovat zachytávat dešťovou vodu a využívat ji například ke splachování WC nebo na zalévání zahrady. „Nový program pro občany, hlavně pro vlastníky rodinných domů je zaměřený na využívání dešťové vody na zálivku nebo splachování. Ty nejjednodušší systémy budou podporovány jen v oblastech výrazně postižených suchem,“ uvedl Richard Brabec, ministr životního prostředí.

Dešťovka zaplatí třeba retenční jezírka
Dotace dosáhne až 50 procent a v pilotním programu bude připraveno 100 milionů korun. Z peněz si lidé mohou pořídit například zahradní nádrže na dešťovou vodu nebo systém na splachování záchodu využívající již jednou použitou vodu z umyvadla nebo pračky. To by mělo přispět k efektivnímu hospodaření s vodou a snížit množství odebírané pitné vody z povrchových i podzemních zdrojů. Finančně budou podporovány čtyři typy opatření.
Zachytávání srážkové vody pro zálivku zahrady. Na akumulační nádrže stát přispěje jen v lokalitách zasažených akutním nedostatkem vody a peníze nelze získat pro novostavby. Fixní dotace bude 20 tisíc korun, dalších 3 500 korun lidé dostanou na každý další kubík nádrže.
Akumulace srážkové vody pro splachování WC a zálivku zahrady. Lidé mohou dostat příspěvek na akumulační nádrže pro zachytávání a hospodaření se srážkovou vodou, která bude využita na splachování WC v domě, přebytky lze využít na zalévání zahrady. Dotace platí pro celou republiku, podpořeny budou i novostavby. Fixní částka dotace je 30 tisíc korun, dalších 3 500 korun lidé dostanou na každý další kubík nádrže.
Využití přečištěné odpadní vody pro splachování WC. Dotace podpoří systémy, které využívají přečištěnou odpadní vodu, například ze sprch, ke splachování toalet a případně na zálivku. Fixní dotace je 60 tisíc korun (v kombinaci s využitím srážkové vody) nebo 45 tisíc korun (bez srážkové vody). Za každý další kubík nádrže dostane žadatel dalších 3 500 korun.
Odpojení srážkové vody od kanalizace. Tato dotace je určena jen pro stávající domy, které mají srážkové vody svedeny přímo do kanalizace. Dotace podpoří retenční nádrže, například zahradní rybníček nebo jezírko. Fixní dotace je 15 tisíc korun, dalších 3 500 korun dostane žadatel na každý další kubík nádrže.

Kdy a kde o dotace žádat?
Administrace dotačního programu se ujme Státní fond životního prostředí a vše bude probíhat obdobným způsobem jako v případě dotací Nová zelená úsporám. „Žádosti se budou podávat elektronicky a administrace budou probíhat na čtrnácti krajských pracovištích Státního fondu životního prostředí,“ říká Petra Roubíčková, tisková mluvčí ministerstva životního prostředí, a dodává: „Jako u Nové zelené úsporám bude platit pravidlo tři plus tři. Žadatel se do tří týdnů po podání elektronické žádosti dozví, zda byla žádost schválena, nebo je třeba něco doplnit. Tři týdny jsou zapotřebí ke schválení dotace. Pokud žadatel projekt zrealizuje a zašle všechny dokumenty, do tří týdnů pak bude mít peníze na účtu.“
Podobně jako u dotací na zateplení bude nutné před podáním žádosti vyhledat odborníka, který zpracuje odborný posudek, tedy zjednodušenou projektovou dokumentaci. Žádosti budou přijímány průběžně do vyčerpání připravených peněz.

Poradenství se žádostí lze bezplatně i na chatu ABC zakázky nebo profesionálním poradenstvím pro co největší výši dotace na vyžádání na info@abczakazky.cz

13.05.2017

Zdrojem zakázek pro firmy jsou výběrová řízení.

Střední a malé firmy preferují osobní kontakty a velké firmy zase výběrová řízení. Minimální průměrná marže je u velkých stavebních společností 3 procenta, u středních a menších firem 9 procent. Výrazně klesl podíl společností, které jsou ochotny přijmout zakázku s nulovou nebo zápornou marží. Podíl firem, které byly požádány o úplatek v minulém roce, je nejnižší od roku 2015. Zákazníků, kteří by sami klepali na dveře u stavebních firem, je minimum.

Z pohledu stavebního zaměření je aktuálně rovněž vidět rozdíly ve způsobech získávání zakázek. Společnosti z inženýrského stavitelství, které realizují práce zejména pro veřejné investory, v současnosti nejvíce spoléhají na výběrová řízení. Firmy realizující výstavbu zejména v pozemním stavitelství častěji spolupracují se soukromými investory a jako efektivnější zdroj nových zakázek hodnotí osobní kontakty. Udržení dobrých vztahů s klíčovými zákazníky a kvalitou odváděné práce, respektováním pevné smluvní ceny, dodržováním termínů, zajištěním bezpečnosti na stavbách a dobře fungujícím záručním servisem. S těmito referencemi a s rozumnou nabídkovou cenou se pak účastníme výběrových řízení i u nových klientů.

Jak pro stavební firmy, které mnohem více dbají na finanční přínos realizovaných zakázek, tak i pro zadavatele, kteří mohou získat kvalitnější a spolehlivější dodávku je přínosem vyhlásit výběrové řízení. S administrativní i legislativní podporou tak nabízí firma Costa Team s.r.o. vysoce efektivní výběrová řízení i pro malé a střední firmy. Kontaktují zadavatele zakázek a poradenstvím i praktickým způsobem vyhlásí výběrová řízení. Zadavatel si pak jen vybírá jen z nabídek vysoce prověřených a doporučených firem.

Službu výběrové řízení, PRIMA POPTÁVKA a VIP POPTÁVKA nabízíme v aplikacích zcela zdarma pro všechny zadavatele, tj, vlastníky nemovitostí, SVJ nebo bytová družsatva, firmy atd..

ABC zakázky.cz


09.05.2017

Úspory při využívání energií.

Zákazníci každoročně zbytečně utrácejí tisíce korun. I podnikatelé zbytečně platí za elektřinu a plyna nevyužívají trhu v ČR a jeho výhod.
Úspor při využívání energií lze přitom dosáhnout mnoha způsoby a při jejich kombinaci se průměrná domácnost může dostat až k tisícovým úsporám ročně. Je paradoxem, že lidé jsou často ochotni kvůli slevám v řádech desítek korun cestovat po několika obchodech, ale o možnosti tisícikorunových úspor ani netuší. Od doporučení na úsporné spotřebiče až po návrhy ekologických řešení výroby energie ze solárních panelů. Nejjednodušším a zároveň nejefektivnější úsporu je správné nastavení cen.
V první řadě je dobré si zjistit, jaké ceny mají jednotliví dodavatelé, což jde nejsnáze ověřit v aplikaci ABC zakázky.
Mnoho odběratelů elektřiny a plynu se domnívá, že změna dodavatele je příliš složitá a tak raději platí o tisíce korun ročně více. Kdyby lidé věděli, jak je to jednoduché, tak by byl energetický trh v mnohem větším pohybu. Drtivou většinu potřebných úkonů totiž za zákazníky udělá obchodník.
Energetický trh v České republice je velmi otevřený a tedy také konkurenční. To je stav, ze kterého mohou zákazníci těžit už řadu let výhodné ceny. Základem ovšem je se o tuto oblast alespoň trochu zajímat. Stejně jako většina lidí má představu o cenách potravin nebo úrocích v bankách, měl by se každý, kdo nechce platit zbytečně, zajímat i o ceny energií a o nové úsporné spotřebiče.

Využijte novinky aplikace ABC zakázky a začněte šetřit na energiích. Stačí chatem nebo emailem požádat o zavolání na telefon a náš administrátor zakázek zajistí u dodavatelů nabídky i poradí s výběrem včetně prověření firmy dodavatele.
ABC zakázky

07.05.2017

DOTACE na tepelná čerpadla a kotle.

Máte zájem o vyřízení státní dotace na klíč? Vytápět můžete dvěma způsoby. Levně nebo ještě levněji.

Tepelné čerpadlo využívá teplo z okolního prostředí. Je první volbou, pokud chceme dosáhnout úspory nákladů na vytápění a současně vyrábět teplo ekologicky. Tepelné čerpadlo ke svému provozu potřebuje elektrickou energii, ale ta je pouze zlomkem toho, kolik díky ní vyrobí tepelné energie. Zbylou část energie nám totiž dodá sama příroda a navíc úplně zdarma. Této energie je v okolním prostředí neomezeně a je vždy k dispozici. Díky tepelnému čerpadlu již nikdy nebudete závislí na fosilích palivech. Navíc budete aktivně přispívat ke snížení emisí CO2 a ochraně klimatu.

Státní dotace? I vy ji můžete získat!

Na tepelná čerpadla je aktuálně poskytována podpora v rámci programu Nová Zelená Úsporám a to až ve výši 75 000 Kč nebo můžete získat finanční příspěvek v dotačním programu Kotlíkové dotace 2016 až 127 500 Kč!

Kritériem pro získání státní dotace je využití akumulační nádoby v topné soustavě s tepelným čerpadlem.

Akumulační nádoba plní odlišnou úlohu než je akumulace tepla. U tepelných čerpadel plní funkci hydraulického oddělení sekundárního okruhu a topných okruhů, kde jsou rozdílné hodnoty v objemovém toku, které se často projevují svou hlučností u topných těles. Rovněž prodlužuje životnost kompresoru a zásadně napomáhá při odtávání námrazy (u tepelného čerpadla vzduch/voda) aniž byste si ochlazovali dům odběrem tepla. Navíc je akumulační nádoba nezbytnou součástí systému pokud se chystáte kombinovat více zdrojů tepla (kotle na pevná paliva/krby, elektrokotle a kombinaci se solárním systémem atd.).

Nenechte se odradit složitou administrativou spojenou se žádostí o státní dotaci. Máte zájem o vyřízení státní dotace na klíč? Pokud splňujete požadavky kladené na oprávněné žadatele, můžete si významně snížit prvotní investici při pořizování zařízení. Zajistíme pro Vás kompletní servis spojený s vyřízením Vaší dotace. S námi ušetříte nejen náklady na teplo, ale i čas.

04.05.2017

NOVINKA hybridní okna a dveře.

Na okna a dveře jsou kladeny stále vyšší nároky, nejen pokud jde o funkčnost, bezpečnost, úsporu energií, ale i pokud jde i o design. Jednu z nejnovějších možností, která splňuje všechny tyto požadavky, představují tzv. hybridní okna a dveře.

V čem spočívá unikátnost těchto výrobků? Rám je vyroben z hliníkového profilu a křídlo z dřevěného hranolu. Z obou těchto základních konstrukčních materiálů si hybridní okna a dveře berou to nejlepší.

ČESKÝ PRODUKT
V České republice vyrábí hybridní okna a vchodové dveře česká společnost a na jejich výrobu má chráněnou průmyslovým vzorem. Dřevěná křídla jsou zhotovována na přesném CNC stroji a povrchovou úpravu zajišťuje lakovací robot. Parametry výrobků jsou pravidelně ověřovány akreditovanou zkušební laboratoří.

ČÍM JSOU VYNIKAJÍ
Hliníkový rám okna s dlouhou životností, vysokou pevností a statikou umožňuje vyřešit i velké prosklené plochy. Dřevěné křídlo s nadstandardní konstrukční hloubkou zabezpečuje výborné tepelně izolační vlastnosti. V kombinaci se skrytým kováním nabízí tento výrobek vysokou estetickou hodnotu pro velkorysá architektonická řešení.

Hybridní bezpečnostní vchodové dveře sou pak unikátním řešením, které spočívá ve spojení hliníkového rámu a křídla ze čtyřvrstvého dřevěného hranolu. Tento tříkomorový systém rámu s přerušeným tepelným mostem je důvodem k výjimečným tepelně izolačním vlastnostem. Jedinečné řešení těsnění křídla a prahu zaručuje  100% těsnost. Díky použitým materiálům lze vytvářet individuální design s různými barvami či prosklením.

Oba výrobky jsou vhodné pro standardní a nízkoenergetické stavby.

Komerční sdělení

29.04.2017

Ráj na balkoně a malá soukromá zahrada.

Nejen v panelových domech žije 2/3 národa a mají lodžii nebo balkon. Ti, kteří nemají štěstí, mohou na víkendy uniknout na chalupu či chatu, ale ostatní si musí přírodu pozvat domů. Na www.abczakazky.cz vám registrované firmy poradíme i realizují proměnu balkon i lodžie v malou soukromou zahradu.

Zvenku mohou vypadat všechny stejně, ale vy si můžete na balkoně vytvořit svůj vlastní malý ráj.

Pustíte-li do renovace balkonu nebo lodžie, začněte pěkně od podlahy. Opravte starou dlažbu nebo vyměňte za novou. Pokud máte-li uzavřený, zasklený prostor tak můžete i použít netradiční podlahovou krytinu. Nemusí to skončit jen u keramických dlaždiček. Rozhodně zajímavě vypadají dřevěné podlahové dlaždice, které budou příjemné na dotek bosých nohou, ale i jiné podobné materiály.

Potom se zaměřte na stěny. Výmalba světlých barev a teplé přírodní tóny, oprava zábradlí nebo výplní, nátěr nebo jiné ošetření případného systému zasklení nebo zimní zahrady.

Dekorace kreativních možností, osázení květinami, zavěšenými květináči, ozdoby, apod.. Truhlíky umístěné na zábradlí zase ušetří hodně místa. Můžete je zavěsit směrem na balkon i vně. Záleží hlavně na typu květin, které pěstujete a orientace na světovou stranu.

Také výběr nábytku a doplňků. Samozřejmě volte takový, který se bude hodit ke stylu, který jste pro svůj balkon zvolili. Nejlepší je zvolit zahradní nábytek, skládací nebo multifunkční systémy.

V aplikaci ABC zakázky.cz jsou kontakty na poradenské organizace, dotační poradenství, ověřené firmy bytové architekty, dodavatelé oken a dveří, systémů zasklení lodžií, zimních zahrad, rekonstrukcí a stavebních firem. Samozřejmostí, je že se poptávajícím i dodavatelům věnujeme od počátku i do konce realizace, ověřujeme se zaměřením do odbornost i bezpečnost zakázky.

Více informací na www.abczakazky.cz, tel: +420 777 833 258
info@abczakazky.cz, Chat ABC POPTÁVKA ONLINE


27.04.2017

Mozaika udělá z koupelny magické místo

Obklad tvoří základ celého designu koupelny. Před jeho výběrem se proto rozhodněte, zdali chcete spíš chladné či teplé barevné odstíny. Moderní černé obklady nejsou pro každého, stejně tak jako starorůžové dlaždičky. Jednobarevné, vícebarevné obklady, vzory… Možností je spoustu, a pokud vás žádné klasické řešení nezaujalo tak vyzkoušejte originální koupelnovou mozaiku.

Mozaiky jsou skvělou možností, jak vytvořit jedinečný a zajímavý obklad – barevnou kombinaci si totiž vybíráte vy sami. I to, kam přijde. Může být na stěnách, na podlaze i třeba jenom na jednom vybraném kousku povrchu. Velmi dobře se používají i při obkladu zaoblených či nepravidelných tvarů. Mozaiky mohou mít nejrůznější rozměry, od 1 x 1 až po 7,5 x 7,5 cm, nejčastěji se však používají obklady 2 x 2 cm.

I výběr materiálu je na vás. Mozaiky mohou být keramické, skleněné anebo z přírodních kamenů. Žula, mramor, pískovec a další přírodní materiály v poslední době velice rostou na oblibě, protože působí uklidňujícím a zároveň elegantním dojmem.

Odbornou i poradenskou činnost, pohledy a vizualizace vám poskytnou koupelnová studia a jejich odkazy na web nebo e-shop nebo adresy a kontakty najdete v našem Katalogu firem a můžete zde přímo vybrat dodavatele nebo poradenství u vybrané firmy z regionu a oslovit je svou poptávkou.

www.abczakazky.cz, tel: +420 777 833 258

23.04.2017

Revizi potřebují majitelé domů i na hromosvod!

Na domě je potřeba nechat udělat řadu revizí, nejen komínů či kotlů.

Revize, kontroly a čištění komínů považují už lidé více méně za samozřejmost. Součástí domu jsou ale i jiná zařízení, která potřebují ze zákona kontrolu! Víte o nich?

Revize a kontroly hromosvodů
Hromosvod je elektrické zařízení, které slouží k ochraně zdraví a majetku při zásahu bleskem. Základní lhůty povinných revizí se liší podle stáří hromosvodu. Pro hromosvody instalované do 1. 2. 2009 je lhůta u běžného rodinného domu pět let. Pro hromosvody zrealizované po tomto datu je lhůta u běžného rodinného domu čtyři roky. Lhůtu pro další kontrolu určuje podle zjištěných skutečností revizní tecnik ve své revizní zprávě.

Revize a kontroly elektrických zařízení
Pravidelná elektrorevize se nevyžaduje, ale je doporučována jednou za pět let. Revizní zpráva je potřebná pouze při připojení odběrného místa či při požadavku na navýšení příkonu.

Revize, kontroly a čištění komínů
Kontrolu spalinové cesty musí provádět odborník s živnostenským oprávněním v oboru kominictví.

U běžného rodinného domu s výkonem topného zdroje do 50 kW nařizuje vyláška následující povinnosti:

Čištění spalinové cesty u pevného paliva 2 - 3x ročně
Kontrola spalinové cesty u pevného paliva 1x ročně
Čištění spalinové cesty u kapalného paliva 2x ročně
Kontrola spalinové cesty u kapalného paliva 1x ročně
Čištění spalinové cesty u plynného paliva 1x ročně
Kontrola spalinové cesty u plynného paliva 1x ročně

Revize kotlů
Revizi potřebují také majitelé kotlů na tuhá paliva o příkonu od 10 do 300 kW. Stáří kotlů přitom nerozhoduje, revizi tak potřebují i majitelé nově koupených kotlů. Revizi je nutné obnovovat každé dva roky. A pozor! Týká se to také krbových vložek, které jsou napojeny na radiátory a mají tepelný příkon od 10 kW výše.

21.04.2017

Zprostředkování zakázek na klíč.

Nová služba zajistí pro firmy i soukromé osoby zakázky z různých oblastí obchodu i služeb. Např. revize komínů, elektřiny a plynu a dalších zákonem povinných revizí. Poskytujeme dlouhodobou i krátkodobou spolupráci v celé ČR i EU. Cena služby je 1.990 Kč, tj. roční poplatek a za každou sjednanou schůzkou pouhých 400 Kč u standardní poptávky. Ceny jsou konečné. Nabízíme služby v oblasti bydlení,, stavebnictví, obchodu, služeb a dalších a jednorázové i periodické úkony.

Poradenství v oblasti dotací, financí, bezpečnosti a administraci zakázek pro SVJ obce i ostatní apod..
Více informací po telefonu:

Uveďte svůj telefon na chatu ABC poptávka online a sami zavoláme.
Nebo na tel: +420 777 833 258

12.04.2017

Poptávka je křivka vyjadřující

závislost mezi množstvím zboží, které je kupující ochoten koupit, a cenou, jakou je ochoten za zboží zaplatit v určitý čas na určitém místě.

Sdružování poptávek po zboží či službách lze najít také na internetu. Místa, která ke sdružování jednotlivých poptávek uživatele internetu slouží, se nazývají tzv. poptávkové systémy.

Jeden z poptávkových systémů je ABC zakázky, respektive její nové služby PRIMA POPTÁVKA a VIP POPTÁVKA kde je poptávka ověřená osobně pracovníkem, administrátorem zakázek, poptávkové aplikace ABC zakázky.

Poptávka se značí "D", z anglického demand a je křivkou jež vyjadřuje závislost mezi množstvím zboží, které je kupující ochoten koupit, a cenou, jakou je ochoten za zboží zaplatit v určitý čas na určitém místě.

V rámci ekonomické teorie je důležité od sebe oddělit potenciální, latentní poptávku a poptávku efektivní, koupěschopnou):

-1-
Potenciální poptávka představuje přání lidí ohledně poptávaného množství při různých cenách, avšak tato přání nemusí být vždy naplněna kvůli nedostatečnému množství peněz.
-2-
Efektivní poptávku tvoří přání podepřená příslušným množstvím peněz. Zpravidla tu reálně dochází ke koupi zamýšleného množství statků.
Proto ekonomové berou v úvahu jen efektivní poptávku, při níž jsou lidé limitováni rozpočtovým omezením, jako obecně známou „poptávku“, která vykazuje projevy chování zákazníků na trhu.

Poptávky s ověřenou aktualizací, předjednanou schůzkou a i s kontakty na www.abczakazky.cz
ABC zakázky.cz

02.04.2017

Kotlíková dotace 2017 na klíč,

jednoduše získáte až 127 500 Kč na nový zdroj vytápění. Druhá vlna kotlíkových dotací, podpora využívání dešťové vody, rychlejší EIA a další to jsou novinky pro tento rok.

Ministr životního prostředí dnes představil priority svého rezortu pro rok 2017. Mezi ně patří boj se smogem, zrychlení procesu EIA nebo také vyhlášení stávajících a nových programů pro občany jako kotlíkové dotace či nový program na hospodaření s dešťovou vodou „Dešťovka“.

Kotlíkové dotace z OPŽP – 2. vlna

Díky kotlíkovým dotacím dojde k výměně až 100 tisíc nejstarších a nejvíce znečišťujících kotlů v domácnostech po celé ČR. Právě ty vypouštějí do ovzduší tisíce tun prachu a rakovinotvorného benzo(a)pyrenu. V některých oblastech představuje znečištění z lokálních topenišť až 90 % znečištění ovzduší. Nové ekologické kotle, dokonce i ty uhelné, znamenají snížení těchto látek až o 95%. „Druhou vlnu kotlíkových dotací spustíme do konce března. V Evropské komisi jsme jednali v posledních měsících o podmínkách druhé vlny. Od letošního roku nechceme podporovat kotle výhradně na uhlí, bude možná pouze kombinace uhlí a biomasy a nebude již nutné dělat tzv. mikroenergetická opatření. To znamená, že až půl miliardy korun navíc půjde přímo do výměnu kotlů. To také zásadně sníží administrativu pro občany. V této vlně také chceme zvýhodnit Moravskoslezský kraj, který dostane na výměnu téměř 900 milionů korun, tzn. prostředky jak z druhé vlny, tak i z té třetí, najednou. V Moravskoslezském kraji tedy poběží výměny daleko rychleji,“ komentuje novinky v programu ministr Brabec.

Rádi Vám připravíme nezávaznou kalkulaci. V rámci této služby Vám také nabízíme bezplatnou konzultaci přímo u Vás a bezplatné porovnání nabídek a ověření. Vy tak budete mít možnost si srovnat jednotlivé nabídky a to jak z hlediska parametrů nabízeného zařízení, tak i z hlediska kompletní dodávky.

Váš dodavatel by měl také mj. zajistit dlohodobě kvalitní a rychlý servis tepelného čerpadla a měl by se tak stát Vaším partnerem na dlouhá léta. Proto vybírejte uvážlivě.

Máte-li zájem od nezávaznou konzultaci a poradenství, kontaktujte nás na info@abczakazky.cz nebo na tel: +420 777 833 258

24.03.2017

PRIMA POPTÁVKA se sjednanou schůzkou

a garancí realizovaných zakázek z celé ČR. Nemusíte zpracovávat nabídku na ověření nebo srovnání ceny, nabídky pro mezi 30 dodavateli a tím do zdi. Takto vlastně jen dokončíte nabídku a nebo podepíšete objednávku či smlouvu. Také se dozvíte kdo ještě požádal o dokumentaci a znáte tak konkurenci, které se pravděpodobně zúčastní s nabídkou. Poradíme s jakou taktikou vyhrát realizaci zakázky.

PRIMA POPTÁVKA SE SJEDNANOU SCHŮZKOU PRO VIP klienta
Informace o poptávce a kontaktech na tel: +420 777 833 258 pro VIP klienta
----------------------------
PRIMA POPTÁVKA S GARANCÍ A SJEDNANOU SCHŮZKOU
Vyhnete se zpracování nabídky "do zdi" nebo pozdnímu telefonátu.
Více informací na tel: +420 777 833 258
----------------------------

22.03.2017

Blíží se změny v placení elektřiny.

Těm, kteří si ji vyrábějí sami, podraží. Velké změny toho, jak se v Česku určují ceny elektřiny, se opět přiblížily. Zpočátku to bude znamenat, že pro některé lidi či firmy elektrická energie podraží: půjde o ty, kteří si ji vyrábějí sami, například ze solárních panelů. Na podobě nových tarifů už se s Energetickým regulačním úřadem začali dohadovat zástupci distributorů i majitelů obnovitelných zdrojů.

"Bavíme se o tom, jak nastavit nové tarify efektivněji," řekla HN šéfka Energetického regulačního úřadu Alena Vitásková.

Důvodem změn je skutečnost, že přibývá lidí a firem, kteří si začali elektřinu vyrábět sami. Může za to hlavně výrazný pokles cen obnovitelných zdrojů. A dá se očekávat, že do budoucna bude počet těchto samovýrobců přibývat.

Právě s nimi souvisí první změny, které se budou týkat poplatků za distribuci elektrické energie. Nyní je cena regulované složky elektřiny, kam tyto poplatky spadají, určována množstvím energie odebrané ze sítě. To ale nepočítá se zákazníky, kteří mají vlastní zdroj: drtivá většina z nich zůstává připojená k síti, u níž ale platí poplatky jen za elektřinu, kterou z ní odeberou. Náklady na jejich připojení jsou však stejné, jako kdyby vlastní zdroj neměli.

Stát se tak nyní snaží najít způsob, jak férovým způsobem rozdělit náklady na udržování sítí. "Už pro letošní rok jsme některé tarify sloučili a chceme také připravit nový, který bude speciálně nastavený pro malé zdroje," říká Vitásková.

Takové úvahy jsou ale podle Vitáskové předčasné. "Platby za jistič teď nedávají smysl. Nyní se z malých zdrojů vyrobí zhruba půl procenta spotřebované elektřiny. Připravili jsme tedy plán, jak se budou tarify vyvíjet i podle množství samovýrobců," říká. Jestli to bude za jističe, nebo přijde její úřad s jiným plánem, zatím nechce říct. Razantní změna podle ní může nastat až v době, kdy budou samovýrobci vyrábět 60 procent elektřiny. A to může trvat desítky let.

19.03.2017

Trápí vás účet za elektřinu? Máme tipy, jak najít nového dodavatele

Už vás nebaví platit astronomické účty za elektřinu, případně nejste spokojeni se službami vašeho dodavatele? V tom případě byste měli uvažovat o jeho změně. Dodavatelů elektřiny je ale v Česku celá řada a každému může podle jeho potřeb vyhovovat něco jiného. Máme pro vás užitečné tipy, podle kterých můžete dodavatele elektřiny vybírat.

Více na www.abczakazky.cz
Tel: +420 777 833 258

18.03.2017

Největší hříchy českých domácností.

Za energie zbytečně utrácíme tisíce korun ročně! Až 80 % českých domácností zbytečně plýtvá energiemi. Výdaje za toto plýtvání se přitom šplhají do tisíců korun ročně! Víte například, že každý z vás může díky správnému čištění zubů uspořit více než 1 300 litrů vody ročně?

Stand-by režim sežere i 1 500 Kč
Necháváte elektroniku v pohotovostním režimu? Jsou u vás nabíječky neustále připojeny do zásuvky? Potom se nemůžete divit, že vaše vyúčtování za elektřinu dosahuje astronomických částek. Pohotovostní režim u elektroniky představuje velice nenápadného, ale přitom zásadního žrouta elektřiny. Spotřeba v takzvaném stand-by režimu totiž dosahuje zhruba 1 kilowatthodinu za den. U starších spotřebičů, které příliš nevyužíváte, se dokonce můžete dočkat toho, že za jejich pohotovostní režim zaplatíte více než za skutečný provoz.

Myčka ušetří 7 dní ročně a až 110 litrů vody denně
Jedním z největších hříchů, který v českých domácnostech stále přetrvává, je mytí nádobí pod proudem tekoucí vody. Během 5 vteřin proteče otevřeným kohoutkem přibližně 1 litr vody. To znamená, že za 10 minut mytí nádobí pod tekoucí vodou spotřebujete zhruba 120 litrů. Toto číslo představuje jednu plně napuštěnou vanu. Každodenní desetiminutové mytí nádobí pak z vašich peněženek vytáhne za rok sumu vyšší o neuvěřitelných 3 300 Kč. Přitom i při ručním mytí nádobí lze významně ušetřit.

Prádlo na radiátoru zvýší nároky na teplo
Velkým faulem českých domácností vůči životnímu prostředí jsou přetopené místnosti a nesprávné větrání. Pokud necháte okno otevřené hodinu, ztratí se zhruba 50 až 75 % tepla. Větrání s využitím ventilační polohy okna zase vede ke zbytečnému ochlazování zdí a následné nutnosti více topit. Odborníci proto doporučují krátké, ale intenzivní větrání s okny otevřenými dokořán. Velkou ztrátu financí představují i přetopené místnosti.

Další hříchy příště.

17.03.2017

Kotlíkové dotace rozdělí 3,4 miliardy

, podpora přesáhne 120 tisíc- Lidé budou moci v takzvaných kotlíkových dotacích získat znovu až 127 500 korun na kotel na biomasu, podpora může činit až 80 procent ceny kotle. Celkem půjde na výměnu kotlů v druhé vlně dotací 3,4 miliardy korun, vyměněno by jich mělo být až 35 tisíc. Na tiskové konferenci to řekl ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO).

Z podpory stát tentokrát vyjmul kotle, ve kterých se topí pouze uhlím a kombinované kotle s ručním přikládáním. Podpora zůstává na kombinované kotle na uhlí a biomasu, kotle pouze na biomasu, tepelná čerpadla nebo na plynové kondenzační kotle. V kombinaci s programem Nová zelená úsporám bude podpora činit až 147.500 korun, další peníze mohou přidat kraje. Teoreticky by tak lidé mohli mít kotle úplně zdarma, což se podle ministra v minulé výzvě stalo některým obyvatelům Moravskoslezského kraje.

15.03.2017

Podnikatelům se náklady na EET nevrátí.

V souvislosti se spuštěním další vlny elektronické evidence tržeb se v poslední době opět objevily argumenty, podle nichž se podnikatelům všechny náklady vrátí. Jednak prostřednictvím slevy na EET, jednak si je „dají do nákladů“. Jak ale upozornili odborníci oslovení Novinkami, podnikatelům se výdaje spojené s EET ani zdaleka v plné výši nevrátí.

Podnikatelům se nevrátí žádná část nákladů na pořízení pokladen a zařízení pro EET. Politici živí ve veřejnosti dojem, jako by podnikatelé vydělávali tím, že si něco dají do nákladů,” sdělil Novinkám předseda Asociace podnikatelů a manažerů Radomil Bábek.

„Vznikl tak oblíbený mýtus, že podnikatel tím, že si něco dá do nákladů, to má zdarma. Na své náklady musí podnikatel nejprve vydělat,“ dodal.

Podnikatelé mohou využít takzvanou slevu na EET. „Tato sleva na dani ale představuje nejvýše částku ve výši kladného rozdílu mezi 15 procenty dílčího základu daně ze samostatné činnosti a základní slevy na poplatníka,” uvedl pro Novinky hlavní ekonom skupiny Cyrrus Lukáš Kovanda.

Jinými slovy, drobní podnikatelé s nízkým základem daně na ni nedosáhnou nebo ji nebudou moci využít v plné výši,“ připomněl Kovanda.

Podnikatelé fungující jako právnické osoby tuto slevu na EET využít nemohou,“ zdůraznil Kovanda. „Mohou si ale dát nákup pokladního zařízení ‘do nákladů‘. To znamená, že se z hlediska příslušné legislativy představuje pokladní zařízení daňově uznatelný výdaj. Právnické osoby o něj mohou ponížit svůj daňový základ, nikoli daň samotnou.“

„Sečteno, podtrženo – podnikatelům se výdaje spjaté se zařazením do EET v souhrnu v plné výši nevrátí,“ uzavřel Kovanda.

Náklady na provoz přes tři a půl miliardy ročně
Kromě jednorázových nákladů na pořízení jsou tu i dodatečné náklady na provoz. „Každého podnikatele bude stát provoz, servis, údržba a spotřební materiál nejméně 500 korun měsíčně,“ řekl Bábek.

10.03.2017

Technologie pro čištění šedých vod.

Vypouštět teplou vodu ze sprchování nebo třeba z praní bez dalšího využití do odpadu je pro většinu lidí samozřejmostí. Při bližším pohledu je ale jasné, že jde o plýtvání, protože teplo z těchto vod se dá dále použít. Právě na principu využití takzvaných šedých, tedy odpadních vod ze sprch, van a umyvadel, si postavila byznys brněnská rodinná firma Asio.

Nabízí čistírny a úpravny vod, stejně jako systémy na hospodaření s dešťovou vodou. O tom, že použitá voda nepatří nutně do kanálu a o tom, jak se dá v domácnostech, firmách i institucích využít, bude přednášet jednatel Asia Karel Plotěný na konferenci Odpad zdrojem 2017, která se koná na konci března v Humpolci.

„Lidé už se odklánějí od letitého názoru, že odpadních vod je třeba se co nejrychleji zbavit. Rostoucí ceny energií i vody samotné pomohly k tomu, že už se na odpadní vodu nahlíží jako na komoditu. Je možné zpětně využívat nejenom vodu samotnou, ale i energii v ní. Teplá voda odtékající do kanalizace odvádí z domu až 30 % tepelné energie dodané do domu,“ upozorňuje Plotěný.

A přitom to není zas až tak složité. Vypouštěné vody je možné využít k předehřevu vody provozní, případně jako zdroj tepla pro tepelná čerpadla. „Jako nejperspektivnější se ale jeví využití kombinovaného využívání odpadních vod, kdy část vypouštěné vody - až 50 % - upravíme a opakovaně používáme v objektu, například na splachování toalet. A zároveň z této vody získáváme energii pro objekt,“ vysvětluje Plotěný.

Více na: http://www.asio.cz/cz/sede-vody

ABC zakaázky
PRIMA POPTÁVKA

06.03.2017

Máte zájem o kotlíkovou dotaci?

Zajistíme i poradíme jaké dokumenty potřebujete přiložit k žádosti, ale i co musíte udělat pokud nemáte na dotaci nárok. V současné době provozuje něco přes 350 000 domácností neekologické kotle, které výrazně znečišťují životní prostředí. Do budoucna by se to však mělo změnit. Lidé totiž mohou zažádat o dotaci na výměnu, díky ní ušetří až 85 % nákladů. Máme pro vás přehled, jaké dokumenty je třeba k žádosti doložit a co musíte udělat, pokud na dotaci nemáte nárok.

Více informací na:
ABC zakázky
ONLINE PORADNA ABC je online kdykoliv k dispozici a podpora 24 hod. denně.
Tel: +420 777 833 258 v pracovní dny od 8:00 hod. do 18:00 hod..

05.03.2017

Online sdílení zakázek je i s kontakty zdarma,

tzn., že si sám procházíte databázi, sám oslovíte investora a sám si navoláte schůzku.
Nebudeme posílat upozornění na nově publikovanou zakázku ani upozornění na velmi výhodné zakázky z Vašeho regionu a ani na exkluzivní PRIMA POPTÁVKY. To jsou nevýhody služby VIP zdarma.

Pokud zvolíte nadstandardní službu VIP klient (1.990,- Kč / 1 rok) tak největší výhoda je přednostně navolaná schůzka (max. 3 dodavatelé) nebo také jen jeden dodavatel. Nikdo jiný tuto přednost nenabízí. Potom stačí jen když předložíte nabídku a podepíšete objednávku či smlouvu.

Jako benefit Vám SEO optimalizujeme web nebo e-shop. Budete se pak zobrazovat na předních stránkách Katalogu firem i vyhledávačů SEZNAM a GOOGLE.

Stačí když na chatu ONLINE PORADNA ABC zadáte IČ a web nebo e-shop

S dotazy se obraťte na podporu ONLINE PORADNA ABC .

ABC zakázky
ONLINE PORADNA ABC je online kdykoliv k dispozici a podpora 24 hod. denně.
Tel: +420 777 833 258 jen v pracovní dny od 8:00 hod. do 18:00 hod..

02.03.2017

Babišův 100% nárůst tržeb díky EET?

Data ke statistice neexistují. Podnikatel a ministr financí Andrej Babiš a autor zákona o EET v polovině ledna na tiskové konferenci slavnostně prohlašoval, že díky EET se vybralo v prosinci o sto procent víc, než ve stejném měsíci v předchozím roce. Nyní se ukazuje, že pro svá tvrzení nemá žádná „tvrdá“ data. Informace, ze kterých vznikla prezentace o dvojnásobném nárůstu, podle resortu neexistují. Prý padla na operativní poradě k tiskovce, ze které není žádný záznam.
Nyní se ukazuje, že podnikatel a ministr financí Andrej Babiš nemůže svoji statistiku podložit žádnými daty. Unie daňových poplatníků je totiž po Babišově resortu požadovala, úřad prý ale data nemá. „K požadovaným informacím povinný subjekt konstatuje, že danými informacemi nedisponuje.
Data prý pochází od analytiků z finanční správy, nikdo je ale nezaznamenal. „Na tuto poradu byli přizváni též analytici Finanční správy ČR, kteří přednesli svá zjištění získaná analýzou dat z informačních systémů Finanční správy ČR. Z tohoto ústního jednání nebyl pořízen žádný záznam,“ píše se dále v zamítavé odpovědi.

Statistický úřad hlásil nárůst jen asi 7 procent

Čísla ministerstva financí nekolidují ani s daty z Českého statistického úřadu (ČSÚ), který je mezinárodně uznávanou institucí. Podle ČSÚ totiž tržby v pohostinství a ubytování za prosinec 2016 vzrostly jen o přibližně 7 procent. Finanční správa i ministerstvo financí ale tvrdí, že rozpor, který dělá téměř 93 procent, je způsoben rozdílnou metodikou.

Rozporem v číslech ministerstva financí a ČSÚ se v pondělí zabývala i vláda, a to na popud premiéra Bohuslava Sobotky. K ničemu zvláštnímu ale nedošla a pouze konstatovala, že data nelze srovnávat. „V datech ČSÚ jsou také zahrnuty výrobky a služby, které EET nepodléhají. V datech Finanční správy získaných z EET naopak nejsou zahrnuty bezhotovostní převody. Z výše uvedených důvodů stojí publikovaná data ČSÚ a FS ČR vedle sebe, a nelze je tedy vzájemně porovnávat,“ uvádí materiál.
ABC zakázky

26.02.2017

Zprostředkování obchodu a služeb

je nabídkou pro všechny firmy živnostníky i ostatní dodavatele. Zprostředkujeme zakázky v celé ČR a EU.
Online sdílení poptávek a zakázek z celé ČR a EU zcela zdarma. Stačí se jen registrovat a potom přihlásit kdykoliv a kdekoliv bez omezení.

ROZŠÍŘENÍ REGISTRACE 1.990 Kč / ročně:
VIP klient
- všem VIP klientům zdarma a přednostně denně zasíláme emailové hlášky o nově zadané poptávky, zakázky nebo veřejné zakázky a další objednávky, žádná zakázka tak vám neunikne
- ABC zakázky denně přináší poptávajícím komfort s poptávkou služeb nebo zboží a dodavatelům ověřený zájem o jejich firmu. Zadavatelům poptávek zprostředkujeme bezpečnost s uzavřenou objednávkou a dodavatelům čas a finanční úsporu
- poptávky od partnerských SVJ, bytových a stavebních družstev, měst a obcí v ČR, majitelů nemovitostí a firem a správních firem přednostně VIP klientům
- poradenství s realizací poptávky i nabídky a realizací zakázky nebo administrativní správa zakázek zcela zdarma
- kvalifikovaná realizace zakázky, PRIMA POPTÁVKA, s pomocí odborných administrátorů zakázek vám navoláme schůzku přímo s investorem nebo zadavatelem. Tato služba je zcela zdarma maximálně pro 3x poptávku
- přístup ke kontaktům na zadavatele ze Srovnávače cen firem, kde si zadavatelé vybírají dodavatele převážně z regionu a podle kvalifikace
- poradenství z profilem nabídky a s pozicí v Katalogu firem i ve vyhledávačích GOOGLE a SEZNAM

VÍCE INFORMACÍ:
ONLINE PORADNA ABC je online kdykoliv k dispozici a podpora 24 hod. denně.
Tel: +420 777 833 258 v pracovní dny od 8:00 hod. do 18:00 hod..

23.02.2017

Administrace zakázek pro BD, SVJ,

družstva a další vlastníky nemovitostí. Zajištění dotací, dodavatelů, výběrová řízení, záruka kvality dílu, účetní a daňové služby, BOZP a PO a další služby se správou bytových domů i dalších nemovitostí.
Více informací na tel: +420 777 833 258

17.02.2017

PRIMA POPTÁVKA i s navolanou schůzkou

na místě realizace a u zadavatele. Hlavní výhodou je garance realizace zakázky pro dodavatele, který takto spravovanou poptávku využije. Zadavatel si sám vybere dodavatele z Katalogu firem nebo na doporučení administrátora zakázek. Dodavatel má tak přednost svou nabídkou a tím tak téměř 100 % jistotu realizace zakázky a obchodního případu.

NAVOLÁVÁNÍ SCHŮZEK OBCHODNÍKŮM
Na stejném principu pracuje i systém pro navolávání schůzek obchodníkům, např. obchodníkům z energiemi nebo EET, kdy obchodník obdrží adresu na potenciálního klienta i s kontakty a termínem schůzky u poptávajícího. Administrátor zakázek připraví potenciálního klienta na nutnost potřeby některých dokumentů, např. vyúčtování za poslední období i jiné a tím má obchodník jistotu, že potenciální klient má zájem o jeho služby a nabídku. Záleží tedy už jen jaké má obchodník výhody před jiným dodavatelem, umění obchodníka a případně i na benefitech poskytovaných novým klientům.

PRIMA POPTÁVKA S GARANCÍ A NAVOLANOU SCHŮZKOU
Více informací na tel: +420 777 833 258

ABC zakázky
Provozovna Praha 5 - Smíchov

14.02.2017

60.000 Kč dotace na vodu -

nová dotace, až 60 tis. Kč na vodu. Nový dotační program spustí MŽP v dubnu 2017. Stát dá majitelům domů peníze, aby využívali vodu z okapů a odpadů, třeba na splachování či zalévání.

Více informací o dotaci a její získání Vám přineseme v dalším příspěvku.

11.02.2017

Zajištění dotace v ČR -

Nová zelená úsporám 2017. Zajišťujeme zdarma vyřízení dotačních titulů v programu nová zelená úsporám Působíme v celé ČR · Garance vrácení peněz · Dotace na míru. A to po celé ČR a ve většině případů zcela ZDARMA. Předběžná konzultace je též poskytována bezplatně.

Kotlíkové dotace, rodinné domky a bytové domy. Pomůžeme Vám získat dotaci POSUDKY i PROJEKTY
Staráme se o kompletní přípravu žádosti, od předinvestiční rozvahy, zpracování odborného energetického posudku a projektové dokumentace, až po samotné podání žádosti.

Administrace žádosti
Zpracovatel ve spolupráci s investorem zajistí elektronické i fyzické podání žádosti. Provedeme pro vás kompletaci všech dokumentů potřebných pro podání žádosti.

Energetický posudek i PENB
Energetický posudek bude zpracován dle Přílohy II – „Směrnice Ministerstva životního prostředí č. 1/2014 o poskytování finančních prostředků v rámci programu Nová zelená úsporám; Pravidla a podmínky poskytování podpory v podprogramu Nová zelená úsporám."

Projektová dokumentace
Zpracujeme pro Vás jednostupňovou projektovou dokumentaci k navrženým opatřením, která bude zcela odpovídat pravidlům a požadavkům programu Nová zelená úsporám. Dokumentaci leze též použít pro jednání na stavebním úřadě. Případně je podle ní možné vybírat zhotovitele.

Jak získat dotaci - postup spolupráce
-------------------------------------
Staráme se o kompletní přípravu žádosti, od předinvestiční rozvahy, zpracování odborného energetického posudku a projektové dokumentace, až po samotné podání žádosti.

1. Vstupní konzultace - ZDARMA
Pro první představy o objektu a možném získání dotace je vhodné zaslat popis zvažovaného záměru či přijít na bezplatnou konzultaci s našimi odborníky. Zběžně zhodnotíme jestli je možné žádat a jaká výše podpory by byla reálná.

2. Předinvestivní rozvaha - od 5.000,- Kč
Předivestiční rozvaha bude obsahovat návrh či optimalizaci energeticky úsporných opatření k danému objektu a jeho předběžné energetické posouzení s cílem nalezení optimální varianty realizace při zhodnocení investičních nákladů a míry podpory z NZÚ.

3. Energetický posudek a projektová dokumentace
Jakmile najdeme stav, který vyhovuje majiteli domu a splňuje veškeré podmínky Nové Zelené úsporám zpracujeme odborný energetický posudek a související projektovou dokumentaci. Je samozřejmě také možné spolupracovat projektantem žadatele.

4. Kompletace a podání žádosti
AG Energy ve spolupráci s investorem zajistí elektronické i fyzické podání žádosti. Zároveň provedeme kompletaci dokumentů, které je nutné do 3 kalendářních dnů od elektronické registrace doložit na Státním fondu životního prostředí.

5. Odeslání žádosti
Sestavíme žádost v plném rozsahu a odešleme na SFŽP

Více informací a další poradenství a evidence žadatelů telefonicky nebo online chatem na webu ABC poptávka.

ABC zakázky
ONLINE PORADNA ABC je ONLINE PORADNA ABC k dispozici kdykoliv
Tel: +420 777 833 258 v pracovní dny od 9:00 do 18:00 hod..

09.02.2017

Babiš, predátor s tváří naivního hlupáka

se chystá dobýt český stát. Češi jsou hrdými obyvateli etnicky téměř čistého státu, ale budou volit Slováka s češtinou, která je výsměchem jejich uctívanému jazyku. Je to antropologická záhada - Češi mnohem razantněji než Slováci odvrhli komunismus, ale v podzimních volbách budou masově volit bývalého komunistu. Mají silný sklon k rovnostářství, ale budou volit miliardáře.

Podle Denníku N se české politické strany pokusily zastavit Babišovo dobývání státu zákonem, který ho nutí zbavit se vlastnictví mamutího podniku Agrofert. Další obrannou hráz stavějí média, která Babiš nevlastní, a to je důvod, proč je považuje za úhlavního nepřítele. Česká veřejnoprávní televize se až dosud dokázala ubránit velkým tlakům, ale pokud se Babiš stane premiérem, může jí zlomit vaz. Je totiž jedna z mála institucí, jejíhož vlivu na voliče se skutečně obává, uvedl opět Denník N.

List se zmínil také o kauze nezdaněných příjmů Babiše z dluhopisů Agrofertu, během které se lídr hnutí ANO a český ministr financí hájil tím, že postup byl legální. "Půvab celého sporu spočívá v tom, že Babiš šel do politiky s veřejným příslibem, že bude řídit stát stejně jako svou firmu – samozřejmě ku prospěchu jejích zaměstnanců, v případě státu občanů. Jenomže v tomto případě je jasné, že hlavním smyslem celé finanční operace byl jeho soukromý prospěch, na úkor firmy i státu," napsal zde uvedený deník.

"Babiš je povahou diktátor, protože neuznává demokratický princip soutěže. Konkurenci – v byznysu i v politice – považuje za nepřítele, kterého je třeba zničit," uvedl list, podle kterého škody, jež stihl Babiš napáchat, jsou v podstatě nevyčíslitelné. "Zničil totiž dva pilíře českého tisku, jakými byly Mladá fronta Dnes a Lidové noviny," dodal.

Babiše slovenský list přirovnal k predátorovi, který věří, že je pro českou společnost darem z nebes, protože jen on jí dokáže pomoci. Tuto víru ve své poslání šíří se šarmem naivního dobráka, kterému zkorumpovaní politici hází klacky pod nohy, soudí Denník N.

06.02.2017

Nová zelená úsporám 2017

je program administrovaný Státním fondem životního prostředí a je zaměřený na úspory energie a obnovitelné zdroje energie v rodinných a bytových domech. Žádosti o dotace budou přijímány na základě časově omezených výzev.

Poradenství a výhody podání přihlášky k dotaci v tomto programu Vám zajistí odborně připravený personál ABC zakázky. Stačí když projevíte zájem na:

ABC zakázky
Tel: +420 777 833 258 v pracovní dny od 9:00 do 18:00 hod..
ONLINE PORADNA ABC chat na webu online kdykoliv

Program Ministerstva životního prostředí, administrovaný Státním fondem životního prostředí ČR (dále jen „Fond"), podporuje energeticky úsporné rekonstrukce rodinných domů a bytových domů, výměnu nevyhovujících zdrojů na vytápění a využívání obnovitelných zdrojů energie. Představuje ekonomicky nejlepší prorůstové opatření pro českou ekonomiku, pro rozvoj podnikatelské sféry ve stavebnictví, strojírenství a dalších souvisejících oborech. Významným efektem programu Nová zelená úsporám (dále jen „Program") je také tvorba nebo udržení desítek tisíc pracovních míst.

Cíle Programu
Hlavním cílem Programu je zlepšení stavu životního prostředí snížením produkce emisí znečišťujících látek a skleníkových plynů (především emisí CO2), dále pak úspora energie v konečné spotřebě a stimulace ekonomiky ČR s dalšími sociálními přínosy, kterými jsou například zvýšení kvality bydlení občanů, zlepšení vzhledu měst a obcí, nastartování dlouhodobých progresivních trendů.

Zdroje financování Programu
Česká republika získala na tento program finanční prostředky prodejem tzv. emisních povolenek EUA (European Union Allowance) dle zákona č. 383/2012 Sb., o podmínkách obchodování s povolenkami na emise skleníkových plynů, ve znění pozdějších předpisů v rámci EU ETS v období 2013 – 2020. Financování Programu probíhá přes státní rozpočet ČR.

Kdy je možné o dotaci žádat
V rámci Programu jsou podporována opatření, která vedou ke snížení energetické náročnosti budov, a to zejména formou zateplení obvodových plášťů a výměny výplní stavebních otvorů (oken a dveří). Dále je podporována výstavba nových budov s velmi nízkou energetickou náročností (budov blížící se pasivnímu standardu), výměna neekologických zdrojů tepla za efektivní, ekologicky šetrné zdroje (například kotel na biomasu, tepelné čerpadlo nebo plynový kondenzační kotel) a instalace technologií využívajících obnovitelné zdroje energie a rekuperace tepla z odpadního vzduchu (solární termické a fotovoltaické systémy a jednotky nuceného větrání s rekuperací), a rovněž realizace zelených střech *. Princip přiznání výše dotace je velmi jednoduchý. Čím více je snížena energetická náročnost budovy po realizaci opatření, tím větší je i míra finanční podpory.

V závislosti na typu dotovaného objektu se Program člení na:
podprogram Nová zelená úsporám – rodinné domy
podprogram Nová zelená úsporám – bytové domy
V každém podprogramu jsou definovány oblasti podpory, které jsou označeny velkými písmeny. Tyto oblasti a následně jejich podoblasti vymezují jednotlivé možnosti dotací.

OBLASTI PODPORY PRO RODINNÉ DOMY:
A. Snižování energetické náročnosti stávajících rodinných domů
dotace na zateplení obálky budovy - výměnou oken a dveří, zateplením obvodových stěn, střechy včetně vegetačních *, stropu, podlahy
podporována jsou dílčí i komplexní opatření
B. Výstavba rodinných domů s velmi nízkou energetickou náročností
dotace na výstavbu nových rodinných domů s velmi nízkou energetickou náročností
C. Efektivní využití zdrojů energie

dotace na výměnu původního hlavního zdroje na tuhá fosilní paliva nedosahující parametrů 3. emisní třídy za efektivní ekologicky šetrné zdroje
na výměnu elektrického vytápění za systémy s tepelným čerpadlem
na instalaci solárních termických a fotovoltaických systémů
na instalaci systémů nuceného větrání se zpětným získáváním tepla z odpadního vzduchu
podpora na využití tepla z odpadní vody *
OBLASTI PODPORY PRO BYTOVÉ DOMY:
A. Snižování energetické náročnosti stávajících bytových domů
dotace na zateplení obálky budovy - výměnou oken a dveří, zateplením obvodových stěn, střechy, stropu, podlahy. Tato opatření lze vhodně kombinovat s výměnou neekologických zdrojů tepla za efektivní, ekologicky šetrné zdroje, instalací technologií využívajících obnovitelné zdroje energie a zpětného získávání tepla z odpadního vzduchu a další.
B. Výstavba bytových domů s velmi nízkou energetickou náročností *
dotace na výstavbu bytových domů s velmi nízkou energetickou náročností
dotace na výstavbu zelených střech
dotace na využití tepla z odpadní vody
C. Efektivní využití zdrojů energie
na výměnu původního hlavního zdroje na tuhá fosilní paliva nedosahující parametrů 3. emisní třídy za efektivní ekologicky šetrné zdroje
na výměnu elektrického vytápění za systémy s tepelným čerpadlem
na výměnu plynového vytápění za plynová tepelná čerpadla
na instalaci solárních termických a fotovoltaických systémů
na instalaci systémů nuceného větrání se zpětným získáváním tepla z odpadního vzduchu
na využití tepla z odpadní vody *
Kdo může žádat o podporu

Oprávněnými žadateli a příjemci podpory jsou vlastníci nebo stavebníci rodinných a bytových domů, tedy např.:

fyzické osoby podnikající i nepodnikající
společenství vlastníků jednotek
bytová družstva
města a obce (včetně městských částí)
podnikatelské subjekty
případně další právnické osoby
Příjem žádostí

Žádosti o podporu jsou přijímány výhradně elektronicky prostřednictvím webového rozhraní informačního systému programu. Žádosti je možné podávat před zahájením, v průběhu nebo po dokončení realizace podporovaných opatření.

Za způsobilé jsou považovány pouze výdaje za dodávky nebo služby prokazatelně zahájené a provedené po rozhodném datu, které je stanoveno následně:

max. 24 měsíců před datem zaevidování žádosti do informačního systému a zároveň ne dříve, než

1. 1. 2014 - platí pro podprogram rodinné domy
1. 1. 2015 - platí pro podprogram bytové domy
*) O tuto podporu je možné žádat až od 9. ledna 2017

01.02.2017

Sorry jako ... proč já Babiš

vám mám sdělovat všechny svoje příjmy? Já za vaše daně nemusím obnažovat svého pindíka, ale jen pobírat Agrofuckem dotace a využívat výhody EET jsem vymyslel, DPH přiznání jsem vymyslel ale stejně všeci kradňů a udávají anonymně! Jsem už 10 let v Česku, ale toto jsem jsem ještě neporla, Sorry jako proč já mám ukazovat své příjmy, kde jste...?!

10.01.2017

Poptávka s navolanou schůzkou

je výhoda pro dodavatele, který tvoří nabídku adresně a objektivně přímo se zadavatelem. Připomínky vyřeší na místě při schůzce nebo může (lepší řešení) nabídku předat ihned a získat tak výhodu rychlosti. Předností jsou ověřitelné reference a historie dodavatele, které je nejlépe umístit na internet formou webové schránky a obchodní partner si sám může ověřit i bez doporučení.
Dodavatel se domluví s administrátorem poptávek a zakázek na formě, možnostech a realizace dodávek, regionu i případně dalších informací. Administrátor pak osobně nebo telefonicky ověří a doplní poptávku a informuje zadavatele o možnostech výběru dodavatele, např. z regionu, velikosti firmy, referencí atd.. Zadavatel si potom určí formu i podmínky poptávky.
Více informací na tel: +420 777 822 258 v pracovní dny od 9:00 do 18:00 hod..

09.01.2017

Víme, který dodavatel má nejlevnější plyn.

Energie prodává 4 největší dodavatel, tj. ČEZ, EON, RWE a Bohemia Energy. Bohemia Energy, dodává energie za cenu na Energetické burze ČR jen s 5% marží a smlouva je uzavírána jen na dobu neurčitou. Můžete tedy kdykoliv změnitnejlevnější plyn a elektřinu v ČR. Dodavatelem je 4 největší dodavatele bez sankce.
Jedná se tedy o cenu velkoobchodní jak pro domácnosti tak i pro firmy.
Jiný dodavatel v ČR tuto cenu neposkytuje!!!

Více informací na tel: +420 777 833 258 v pracovní dny od 8:00 do 18:00 hod..
Nebo kdykoliv a online na chatu www.abczakazky.cz, kde doplníte jen telefonní číslo a předmět zájmu. Sami Vám zavoláme.

www.abczakazky.cz

01.01.2017

VÍTÁME NOVÝ ROK,

my rovnou posíláme, i na SMS, termín schůzky na místě zakázky. Neposíláte tak jen nabídky tam, kde již odpověděli desítky dalších dodavatelů.

Náš hlavní projekt nefunguje jen na nabírání zakázek a pak je hromadně odesílat i s kontakty našim klientům na email a pak jen kliente postarej se sám.

Ale máme propracovaný systém, kdy se předem dohodneme s investorem-zadavatelem přímo na schůzce na místě zakázky nebo další informace. Vám pak přistane na stole již VIP POPTÁVKA s aktuální informací o zakázce a schůzce se zadavatelem.

Kdo má zájem o opravdové poptávky, ne ty na které odpovídá 100 zájemců, je náš VIP klient.
Služba je pro naše VIP klienty s garancí minimálně 3 zakázek ročně a garanci 1 stránky vyhledávačů GOOGLE a SEZNAM.

Ceny tam uvedené jsou pouze informativní. Přesnou cenu si dohodnete přímo se zadavatelem.

Dokumenty a přílohy zasíláme všem registrovaným klientům na vyžádání. Vyžádejte si to přímo na chatu ONLINE PORADNA ABC na www.abczakazky.cz, kde doplníte jen jméno, email nebo telefon a číslo zakázky.

----------------------

ONLINE PORADNA ABC: zákaznická linka kde doplňte tel. číslo nebo jiný kontakt a náš asistent (24 hod. denně) Vás zkontaktuje, poradí a odpoví na dotazy i odborné a klientské požadavky.

********************************************************************

ROK 2017 je pravděpodobně bodem zlomu, kde se hraje o podvolení se státu, respektive nynější nomenklatuře, která jménem voličů činí kroky, kterým slibují vždy téměř nemožné, ale pak se jen vymlouvají na ostatní, třeba i deset let zpátky, nebo na společně vládnoucí koaliční partnery a sdílí moc státu.
V Česku dochází postupně k omezování svobody osoby i slova a ztrátě soukromí. Například právně nekvalifikovaný úředník rozhodne o vtrhnutí do domu kde se "kouří" pod hrozbou 50 tis. Kč a pokud jej urazíte dostanete pokutu deset tisíc a opakovaně. Nebo si sám musíte zaplatit šmírovací software a zveřejnit své podnikání pod hrozbou likvidace. Také různé cenzury, prolomení domovní svobody, veřejné urážení sprostých podezřelých a další a další registry...

Tím bude letošní rok pravděpodobně bodem zlomu. Nenechme se tak vtáhnout do hry, kdy si sami rozhodneme o řízení státu jedinou osobou nebo firmou. Z minulosti i v současnosti je nespočet příkladů kam to vede když se podvolíme! I firma nebo člověk totiž může zkrachovat!

27.12.2016

Poptávka zdarma online i s kontakty

na webu ABC zakázky jsou k dispozici nepřetržitě, kdekoliv a bezplatně i s kontaktem na zadavatele - investora. Veškeré online služby v aplikaci ABC zakázky jsou zcela zdarma a bez omezení.
Nadstandardní služby jako VIP POPTÁVKA kdy vám zajistíme schůzku se zadavatelem vybrané poptávky jsou exkluzivním benefitem a nízké náklady se vám několikanásobně vrátí.
Další benefity jako SEO optimalizace, přední pozice webu nebo e-shopu VIP klienta a Credit Check, prověření partnerů v obchodu i službách a administrace zakázek jsou výhodou, kdy rychle reagujete na poptávku zajistí podstatně vyšší pravděpodobnost realizace.
Dále novinky pro rok 2017 jako SMS zasílání VIP POPTÁVKY přivedou k dalším zakázkám a za nicotné náklady i zvýšení obratu i zisku firmy.
ABC zakázky.cz

21.12.2016

ŠŤASTNÉ VÁNOCE

příjemnou atmosféru vánoční a potom pohodu celoroční, přejí administrátoři aplikace.

VÁNOČNÍ DÁREK ABC ZAKÁZKY

Registrace VIP klient jen za cenu 990 Kč / 1 rok (sleva 1.000 Kč)
- zasílání tříděných poptávek na email, třídíme podle klíčových slov
- VIP POPTÁVKA (3) s garancí realizace, na email a SMS pošleme poptávku s již navolanou schůzkou
- přístup na kontakty poptávek ze SROVNÁVAČE CEN ( max. 3 uchazeči/dodavatelé)
- zdarma tvorba webu nebo e-shopu
- SEO optimalizace webu nebo e-shopu
Nabídka platí do 31.12.2016

Více informací na tel. čísle +420 777 833 258
Nebo na ONLINE PORADNA ABC uveďte tel. číslo a sami zavoláme


Nové služby aplikace ABC zakázky na rok 2017

VIP POPTÁVKA s navolanou schůzkou a aktuální informací o poptávce
Online správa nemovitostí pro SVJ, družstva, obce a další vlastníky či nájemce

11.12.2016

Dárek 1.000 Kč

za každou registraci. Akce do 31.12.2016. Nabízíme zdarma registraci do databáze nových zakázek a poptávek za odměnu 1000 Kč.

Každý registrovaný klient obdrží nabídku na dárek, 1000 Kč, aniž zaplatí jedinou korunu, ale další úsporu nákladů na provoz domácností i firem v roce 2017 a i nové zakázky až do roku 2020. Garance minimálně 3 zakázek v roce.

Další nabídkou je zvýhodněná registrace VIP klient (1.990 Kč / 1 rok) jen za 990 Kč. Klient VIP tak sdílí kompletní databázi zakázek a poptávek i ze Srovnávače cen firem včetně garance minimálně 3 navolaných zakázek v roce. Každý nově registrovaný tak ušetří 1.000 Kč.

Nabídku obdrží ihned po zaregistrování (je zcela zdarma) na email.

Exkluzivní nabídka platná pouze do 31. 12. 2016.

Více informací na tel. +420 777 833 258 nebo na ONLINE PORADNA ABC na webu.

04.12.2016

Rady pro všechny registrované

prohlížejte všechny poptávky v databázi ABC zakázky online:
- je možné že zakázky z Vašeho oboru budou i v ostatních jako oddělená zakázky nebo další v pořadí
- nebo je, přes všechnu naši péči, zadavatel zařadí do odlišné kategorie
- také si můžete nechat zasílat poptávky podle klíčových slov (služba jen pro VIP klienty). Tak Vám neuteče jediná poptávka z nabídky
-jako VIP klient máte nárok na 3 předvolané schůzky se zadavatelem. Vaše investice registrace VIP klient tak bude zcela zaplacena zakázkami s takto provedených schůzek
- nechte si schůzky se zadavateli navolávat předem, osobně realizovaná nabídka s klientem a na místě zakázky má vždy výhodu. Navolávání schůzek organizuje ABC zakázky vlastním caal centrem na prověřené potenciální klienty
- po navolání Vám na email a SMS přistane hotová zakázka. Pak stačí jen podepsat objednávku nebo upřesnit nabídku
- čtěte informace o zakázce pečlivě a neváhejte volat zadavatelům i když budou poptávky po platnosti. Vždy je možné, že se zakázka z jakýchkoliv důvodů neuskutečnila a je nastavený jiný termín nebo podmínky

29.11.2016

Veřejné zakázky s kompletní admministrací

a zadáním podle zákona o veřejných zakázkách včetně prověření všech uchazačů CREDIT CHECK eliminující tak problémy s výběrem dodavatele a realizací.

Registrace zadavatele veřejných zakázek do aplikace je zcela zdarma.

Průběžně sledujeme novelizaci zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách a známe správné postupy ve všech druzích zadávacích řízení. Snížíme tak riziko chyb – procesních i formálních – na straně zadavatele v následujících řízeních:

Veřejné zakázky malého rozsahu; připravíme kompletní dokumentaci a zveřejníme veřejnou zakázku.

Více informací ... denně a kdykoliv online Poradna ABC na webu
Tel: +420 777 833 258 v pracovní dny 9:00 - 18:00 hod.

22.11.2016

NOVÁ ZELENÁ ŮSPORÁM

nově na energetické zdroje, zelené střechy, a alternativní zdroje tepla.

Publikováno MŽP a Státním fondem životního prostředí ČR dne 21.11.2016.
Ministerstvo životního prostředí spolu se Státním fondem životního prostředí ČR dnes společně vyhlašují novou kontinuální výzvu v programu Nová zelená úsporám zaměřenou na výstavbu bytových domů s velmi nízkou energetickou náročností.


Pro stavebníky bytových domů z řad fyzických i právnických osob je v ní k dispozici alokace ve výši 100 milionů korun. Vedle stávající dotační nabídky pro rodinné a bytové domy se portfolio programu Nová zelená úsporám navíc zcela nově rozrůstá o další moderní stavební "eko prvky" - o dotace na budování zelených střech a využívání tepla z odpadní vody.

Příjem žádostí na výstavbu bytových domů s velmi nízkou energetickou náročností i na další programové novinky startuje 9. ledna 2017 a potrvá až do konce roku 2021 nebo do vyčerpání alokace.

„V současné době je v České republice zhruba na 700 energeticky úsporných bytů, což není mnoho. Novou dotační podporou chceme přispět k rozšíření nabídky bytů s velmi nízkou energetickou náročnosti, které se v úsporách konečné spotřeby energie pohybují i nad rámcem požadovaného standardu energetické náročnosti budov. Naší motivací je samozřejmě snížení emisí skleníkových plynů, úspory konečné spotřeby energie v domácnostech a také zlepšení stavu životního prostředí," říká k nové výzvě ministr životního prostředí Richard Brabec.

Nově otevřená výzva (3. výzva u bytových domů) cílí na stavebníky bytových domů, kteří díky dotaci mohou pokrýt 15 % výdajů na výstavbu na jeden projekt. Dodatečnou podporu je možné získat například i na zpracování odborného posudku, zajištění dozorové činnosti a měření průvzdušnosti obálky budovy.

Zásadní novinkou, kterou program Nová zelená úsporám dále přináší, je rozšíření nabídky doposud podporovaných opatření pro rodinné i bytové domy (kompletní výčet změn viz přílohy).

„V době, kdy řešíme dopady klimatické změny, je pro mě podpora budování zelených střech jedním z důležitých opatření. Zelené střechy přispívají k úspoře energie na vytápění a chlazení, a to zejména v období větších výkyvů venkovních teplot, mají příznivý vliv na přirozený koloběh vody, zlepšují mikroklima a omezují prašnost. Kromě termoregulačních schopností dokáží zelené střechy oživit okolní zástavbu, unikátním způsobem tak propojují moderní architekturu s principy udržitelnosti," pokračuje ministr Brabec.

„Výstavbu zelených střech a využívání tepla z odpadních vod nově podporujeme jak u stávajících rodinných domů současně se zateplením, tak u nových rodinných a bytových domů s velmi nízkou energetickou náročností. Kromě těchto novinek jsme upravili i podmínky podpory na solární systémy, které tak nově umožňují podpořit využití fotovoltaických střešních krytin nebo fasádních systémů tam, kde není optimální volit standardní fotovoltaické panely," vysvětluje ředitel Státního fondu životního prostředí ČR Petr Valdman a doplňuje:„Stále sledujeme aktuální trendy v technologiích a zejména efektivitu vynakládaných veřejných prostředků ve vztahu k přínosům. Kontinuální výzva, primárně zaměřená na renovace budov, se tak i v budoucnu bude rozšiřovat o další vhodné oblasti podpory."

Na zelené střechy je poskytována podpora ve výši až 500 Kč/m2 půdorysné plochy vegetačního souvrství zelené střechy. V případě zpětného získávání tepla z odpadní vody je na žadateli, zda si zvolí účinnější centrální systém nebo jednodušší decentrální systém spořící energii nutnou na ohřev teplé vody při sprchování. Podpora je poskytována ve výši až 5 000 Kč na jeden decentrální systém, popř. na napojené odběrné místo v případě centrálního systému. Maximálně lze takto získat až 15 000 Kč na jeden rodinný dům. U bytových domů je poskytována fixní dotace 5 000 Kč na bytovou jednotku.

Žádat o dotaci na všechny výše zmiňované novinky mohou majitelé rodinných a bytových domů rovněž od 9. ledna příštího roku od 10 hodin. Příjem žádostí probíhá elektronicky prostřednictvím interaktivního formuláře umístěného na webových stránkách programu Nová zelená úsporám. Následně je zapotřebí na adresu některého z krajských pracovišť Státního fondu životního prostředí ČR dodat v listinné podobě všechny požadované přílohy, které jsou nedílnou součástí žádosti o dotaci.

„Jsme rádi, že ministerstvo v čele s ministrem Brabcem a Fond vyhlásily i podporu pro novostavby bytových domů. Díky tomu mají developeři šanci stavět kvalitní a energeticky úsporné domy, což zatím na českém trhu bohužel není zcela samozřejmé," říká ředitel aliance Šance pro budovy Petr Holub.

Program Nová zelená úsporám běží od roku 2014 a během této doby bylo Státním fondem životního prostředí ČR přijato již téměř 21 tisíc žádostí s požadavkem podpory 4,8 miliardy korun, vyplacená podpora je aktuálně téměř 1,2 miliardy korun u 8 754 žádostí na energeticky úsporné renovace rodinných a bytových domů. Aktuální výsledky kontinuálních výzev pro rodinné a bytové domy jsou k dispozici v příloze č. 1.

Podpora na výstavbu bytových domů s velmi nízkou energetickou náročností v kostce

Výzva je kontinuální – není omezena lhůtou pro podání žádosti o dotaci, ale dobou trvání programu Nová zelená úsporám, tedy datem 31. 12. 2021 nebo vyčerpáním alokace, která činí 100 mil. Kč.

Dotaci je možné získat na výstavbu kvalitního ekologicky šetrného bytového domu s velmi nízkou energetickou náročností na území celé České republiky, který splní podmínky Programu.

Podporu mohou získat pouze stavebníci bytových domů, kteří stavbu řádně dokončí (zkolaudují).

Žádost je možné podat pouze na projekty s platným územním rozhodnutím.

Poskytována je fixní dotace ve výši 1300 Kč/m2 energeticky vztažné plochy ucelené bytové části bytového domu.

Současně je možné žádat o dotaci také na výstavbu zelených střech (až 500 Kč/m2), využívání tepla z odpadní vody (až 5 000 Kč na jednu bytovou jednotku), zpracování odborného posudku, zajištění dozorové činnosti a měření průvzdušnosti obálky budovy (až 70 000 Kč).

Celková výše dotace nesmí přesáhnout 30 % z celkových způsobilých výdajů a zároveň 15 % z celkových výdajů na výstavbu bytového domu.

Rychlá administrace – obdobně jako u stávajících výzev i zde platí pravidlo 3 týdnů, kdy žadatel obdrží reakci na jeho podání nejpozději do 3 týdnů.

Žádosti budou moci žadatelé elektronicky podávat od 9. ledna 2017 od 10 hod.

Kompletní informace k nově vyhlášené 3. výzvě pro bytové domy i novinkám ve stávajících výzvách jsou k dispozici na webových stránkách programu Nová zelená úsporám.

Další informace na webu ABC zakázky - ONLINE PORADNA ABC NEBO NA vyžádání na info@abczakazky.cz

15.11.2016

Navolávání schůzek obchodníkům

probíhá v přednostním režimu pro VIP klienty. Jako testovací provoz navoláme celkem 3 schůzky v průběhu aktivace VIP klienta.

Dále nabízíme pilotní provoz za celkem 20 schůzek za předem dohodnutou cenu, cca 3 - 5 tis. Kč, v průběhu 1 měsíce.

Po pilotním provozu a jeho ověření a statistických dat, lze přejít na ostrý provoz za předem dohodnuté ceny za realizovanou schůzku od 300 do 500 Kč podle projektu.

Poskytujeme dále, v případě Veřejných zakázek, zakázek malého rozsahu i větších soukromých zakázek, službu Credit Check - ověření bonity klienta i zadavatele. Každý tak podstatně sníží riziko nezaplacených faktur a nedodělaných zakázek.

Také webové služby SEO optimalizace zajistí všem registrovaným přední pozice ve vyhledávačích GOOGLE a SEZNAM. Vaší nabídku a prezentaci tak uvidí zájemci na předních pozicích stránky.

Více informací na ONLINE PORADNA ABC na webu ABC zakázky.cz nebo od 9:00 do 18:00 hod. na tel. č. +420 777 833 258

27.10.2016

Petice za zrušení EET

Vážení přátelé,
jelikož Petice za zrušení zákona č.112/2016 Sb., o evidenci tržeb
se rychle šíří a některá média otiskla její znění bez našeho vysvětlujícího e-mailu, zveřejňujeme raději znovu postup, jak s peticí zacházet.
Kdo z Vás má potřebu ji podpořit a signovat, prosím, vytiskněte
text petice (viz odkaz níže) i s podpisovými archy, podepište (čitelně celé jméno, adresu trvalého bydliště včetně PSČ a podpis) a originály archů s podpisy zašlete poštou na adresu: Ivo Hucl, Šťáhlavice 63, 332 04 Nezvěstice. Vítané je samozřejmě jakékoliv další šíření a mediální podpora.
Petičnímu výboru Poslanecké sněmovny chceme Petici předložit 1.12.2016.
Jak kdysi napsal básník Lawrence Ferlinghettti: "Jen mrtví se neagažují."
Díky a mějte se dobře.
Ivo Hucl
Odkaz pro ztažení:

https://drive.google.com/file/d/0B02kK0Dsjaw4bmtmZG5QR05QNTA/view

23.10.2016

VIP POPTÁVKA

je nová služba portálu ABC zakázky, která umožňuje všem obchodníkům, obchodním zástupcům sdílení databáze poptávek okamžitě reagovat a na mobil pomocí SMS obdrží zprávu v tabletu ať jste kdekoliv a kdykoliv a na PC nebo notebooku pokud jste online.
Jste okamžitě flexibilní a klient je příjemně překvapen rychlostí nabídky.
Tím si znásobíte možnost uzavření zakázky tj. úspěšný obchod.
Služba je určena pro celou ČR.
Jste-li registrováni jako VIP klient tak máte nesrovnatelně výhodnější možnosti jak získat notifikovaný kontakt na klienta, který má prokazatelný zájem zrovna o váš produkt. Obchodníci s energiemi, finanční poradci, realitní makléři, zájemci o okna a dveře, stavby, rekonstrukce, hodinový manželé a prodejci elektrospotřebičů.

13.10.2016

Poptávka - výhody a garance

Poptávky na ABC zakázky.cz jsou ověřené telefonicky i osobně a VIP POPTÁVKA je dokonce i s navolanou schůzkou a další informací o zakázce předem. Veškeré zadávání, online sdílení a případně i zprostředkování zakázky, schůzky a doplnění dokumentace probíhá výhradně elektronickou cestou a telefonicky případně i SMS zprávou. Zadavatel i klient tak nemusí být stále online, ale i na cestě nebo při provádění zakázky. Všichni uživatelé mají i nadstandardní výhody, bonusy a služby zdarma jako SEO optimalizace webu nebo e-shopu, Credit Check ověření bonity partnera, dodavatele i klienta.

27.09.2016

Skrytý význam EET

Podle statistických údajů zbývá asi 45 tisícům podnikatelů, v první vlně Babišově akce EET, si pořídit program, přístroje a zvolit provozovatele online připojení na internet. Co na tom, že si musí sám zaplatit šmírovací nápad ministra Babiše, ale musí i sám ručit za všechny dodavatele přístrojů a připojení jinak dostane půl miliónový pohlavek od státní správy.
Také musí uvést údaje, které správa státu již má a běda, jest-li uvede odlišné než původní. Opět mu hrozí obrovské pokuty i likvidace podnikání.
Babiš a jeho zaměstnanci tvrdí, že to přinese 18 miliard Kč do rozpočtu. Tak uvidíme jaké budou výsledky a jest-li nám je Babiš zase nezabalí do jiné statistiky.
Již předem označil Babiš všechny podnikatele za zloděje a neplatiče daní i když sám má máslo na hlavě, čerstvě ostříhané od asiatů z největší tržnice ČR, kde pravidelně kontroly nachází zkažené maso i jiné nezdaněné zboží. Jeho účelová výměna akcií na fingované majitele a podvodné získání 50 mil. v Kč dotace na vlastní rekreační dům šikovně umístěný do areálu Čapího hnízda je jen před zvěstí a ukázkou jak si ve funkci ještě významně a několikanásobně zvětší majetek a nestačí mu ani údajná znalost obchodu, ale i účelově získané dotace, dotace na které by neměl nárok pokud by podvodně neupravil údaje tak nezíská.
Historie dá za pravdu všem, které Babiš podnikatelsky i občansky zlikvidoval před i po nástupu do funkce, kde zaštiťuje voleným mandátem a v podstatě za to nemůže a je to jen výsledek voleb. Nakonec obviní své voliče ze spolupráce a, že musel konat na základě jejich přání.
To vše už tady několikrát bylo a jsme stále nepoučitelní a...

23.09.2016

Navolávání schůzek VIP klientům

Přednostně zasíláme, aktuální poptávky VIP klientům na SMS a na email, právě zadané zakázky. Po dohodě a podle dispozic VIP klienta navolá administrátor přímo i schůzku na místě se zadavatelem.
VIP klient potom jen uzavře objednávku případně zpracuje nabídku.

Tuto služba užívá jen vybraný VIP klient přímo zadavatelem na Srovnávači firem nebo max. dva další dodavatele doporučí obchodník ABC zakázky. Nabídky tak předloží max. 1 až 5 dodavatelů a tím se podstatně sníží počet dodavatelů nabízející své služby i materiál.
Jistota a garance VIP klientů tak zaručuje minimálně 3 zakázek ročně. Vaše investice se tak několikrát zaplatí a zdroj zakázek máte vždy k dispozici na mobilu i online na internetu.

Poskytujeme dále, v případě Veřejných zakázek, zakázek malého rozsahu i větších soukromých zakázek, službu Credit Check - ověření bonity klienta i zadavatele. Každý tak podstatně sníží riziko nezaplacených faktur a nedodělaných zakázek.

Také webové služby SEO optimalizace zajistí všem registrovaným přední pozice ve vyhledávačích GOOGLE a SEZNAM. Vaší nabídku a prezentaci tak uvidí zájemci na předních pozicích stránky.

Více informací na ONLINE PORADNA ABC na webu ABC zakázky.cz nebo od 9:00 do 18:00 hod. na tel. č. +420 777 833 258

12.09.2016

Zasílání poptávek na telefon

Novinka zasílání poptávky na mobil, tablet nebo smart telefon. Rychlost nabídky je jedna z nejdůležitějších zásad k získání zakázky. Nabízíme zasílání aktuálních poptávek formou SMS na telefon nebo jiné mobilní zařízení. Po přijetí zprávy tak můžete rychle reagovat, případně volat a domluvit schůzku na místě. Po službě VIP POPTÁVKA je to další novinka ke zlepšení služeb, kdy dodavatel již nemusí být online a může rychle reagovat.
ABC zakázky

18.08.2016

VIP POPTÁVKA

Novinka na trhu poptávek. Na e-mailu nebo SMS Vám přistane poptávka i s navolanou schůzkou. Pro naše VIP klienty sami, podle předem stanovených parametrů, oslovíme zadavatele a investora ihned po zadání poptávky. Nemusíte tak sami "hlídat" zadání poptávky a včasné kontaktování, ale na emailu nebo SMS či telefonicky Vás upozorníme na zkontaktování klienta Vaším jménem a získáním nových informací, termínů, stavu a dalším důležitých aspektů potřebných k uzavření objednávky nebo smlouvy případně i zpracování nabídky. Více informací na tel. č. +420 777 833 258 od 8:00 do 18 hod. každý den.

28.07.2016

Navolávání schůzek

Nová služba aplikace ABC poptávky zajistí rychlé ověření platnosti poptávky. V okamžiku zadání poptávky Asistenční služba kontaktuje zadavatele zakázky a kvalifikovaným dotazem zajistí další podklady, informace, podmínky atd. potřebné ke zpracování nabídky. Podle požadavku zadavatele dále dohodne schůzku na místě zakázky a poté kontaktuje vybrané dodavatele, VIP registrované, který sám dohodne se zadavatelem další podrobnosti a domluví se na dalším postupu.
Stejnou službu poskytujeme i v případě Veřejných zakázek a zakázek malého rozsahu i dalším dotačním poradenstvím, službou Credit Check nebo případným financováním.
Více informací na ZÁKAZNICKÁ LINKA 24 hod ne webu ABC zakázky.cz .

ABC zakázky

22.07.2016

Garance minimálně tří (3) zakázek v roce

S uvedenou poptávkou a zakázkou, respektive i s Veřejnou zakázkou, zdarma pomůžeme poradenstvím i zpracováním dokumentace s administrací všem VIP registrovaným.

Pro VIP registrované v aplikaci ABC zakázky je, mimo jiné, garantována funkce – záruka, že po celou dobu je k dispozici Asistenční služba. Tato služba tím zajistí:
klient může využít odborné navolání schůzky, telefonickou prezentaci firmy a zjištění dalších informací případně změn nebo konzultace k zakázce naším asistentem.
zájemce o zakázku tak sdělí termín schůzky přímo u klienta, nové informace o zakázce, případně výši a stav konkurenčních nabídek. Samotné uzavření objednávky je již v režii dodavatele

Další bezplatné služby VIP registrovaných
------------------------------------------

Credit Check - služba prověří klienty, obchodní partnery i další osoby. VIP klient tak předchází finančně náročnému vymáhání případných nezaplacených faktur i dalších škod s tím spojených

Zasílání tříděných zakázek na email - ihned po zadání a podle klíčových slov, neunikne tak žádná poptávka a zakázka

Asistenční služba - SEO optimalizace webu nebo e-shopu, dotace, dotace a finance, správní a konzultační činnost. Se zde uvedenou poptávkou i zakázkou nebo s Veřejnou zakázkou pomůžeme zdarma i zpracováním dokumentace s administrací podle zákona o Veřejných zakázkách. Ověříme platnost poptávky nebo zakázky, zjistíme změny a další uchazeče nebo další informace

Služby zdarma pro všechny registrované
--------------------------------------

Tvorba webu nebo e-shopu zdarma, mimo aktivace domény a hostingu
SEO optimalizace webu nebo e-shopu, základní rozsah / 3 stránky webu nebo e-shopu /
Asistenční služba, zjištění stavu a platnosti poptávky nebo zakázky
navolání schůzky a případné další informace o poptávce, zakázce

ABC zakázky.cz

15.06.2016

Poptávka i na SMS

Odesílání poptávek i na SMS

Novinky v aplikaci ABC zakázka jsou asi jeden měsíc v praxi a všem nově registrovaným nastavujeme i zasílání poptávek formou SMS na telefon. Stávající VIP registrované postupně osobně oslovujeme s novou nabídkou a nabízíme i další novinky, které umožní snadnější přístup a doručování aktuálních poptávek a zakázek. Nikomu tak neunikne žádná poptávka a nabídka. Být informován jako první a jako první také nabídnout své služby a výrobky je předpokladem k uzavření zakázky.
Mimo SMS zpráv se jedná i třídění poptávek a zakázek podle klíčových slov. Tím tak neuniknou žádné poptávky ani zakázky ani případně špatně zařazené nebo dílčí a také subdodávky. Poptávky a zakázky na klíčová slova, rekonstrukce, stavby, finance, práce, okna, nábytek, auto a moto, dlažby a obklady, elekto dodávky, dodávky zboží a další s tím spojené výrobky a služby pomohou k dalším zakázkám a ke zvýšení obratu a úspoře nákladů na provoz podnikatelského záměru.

ABC zakázky.cz

23.04.2016

Vyberte správného dodavatele

Každý zadavatel zakázky má odlišné požadavky na provedení díla, služby nebo dodávky zboží. Snahou zadavatele by měl být výběr dodavatele na základě několika kritérií a více poznatků o firmě. Nejlevnější zboží nebo služby nemusí být zárukou kvalitní dodávky a dlouhodobě spokojenosti zadavatele. Soustřeďte se tedy především na:

Srovnání dodavatelů
Zkuste si dodavatele dříve vyhledat v regionu, osobní kontakt je nejlépší referencí a porovnat v regionu. Regionální dodavatel, firma je dobře přístupná bez větších nákladů na dopravu.
Srovnávač firem v regionu i v ČR Vám seřadí dodavatele a sami si vybíráte, které oslovíte. Více na www.abczakazky.cz

Odpověď dodavatele
Už samotná odpověď na poptávku může ukázat představu o zájemci o Vaši zakázku. Měla by znít profesionálně, bez technických chyb, neurčitá cena případně,galší, např. pokud Vás neosloví už na první pohled tak ji odmítněte.

Kontakty na dodavatele
V nabídce by měla být uvedena min. webová stránka, případně soc. síť dodavatele, telefonní číslo, email, pokud mají tak veškeré provozovny i s kontakty,
ABC zakázky.cz mají přehledný regionální i celostátní Katalog firem.

Informace o firmě
Veškeré informace o majitelích firmy, ABC zakázky nabízí všem zadavatelům možnost služby zdarma Credit Check. To jsou veškeré kreditní a právní informace o dodavatelích, majitelích firem a ostatních. Jednoduše tak získáte relevantní informace, které lépe zajistí bezproblénového dodavatele.

Zálohy a další platby předem
Pokud dodavatel vyžaduje složit zálohu nebo jinou formu platby předem, tak lze využít notářské nebo advokátní úschovy, případně platby předem přímo firmě, která vyžaduje subdodávku platit předem a případně na zboží, to lze také koupit mimo samotnou dodávku. Promyslete za co vlastně chce předem platit a pokud je to jen na činnost pokud běžně dodavatel vykonává tak buďte ostražití.
ABC zakázky.cz nabízí Asistenční služby, kde lze získat poradenství, rady financování, odborné navolání schůzky a další doporučení nebo služby s tím spojené

V případě, že nechcete sami vyhledávat zásadní informace tak využijte Asistenční služby portálu ABC zakázky.cz, jako zadavatel i dodavatel zakázky to máte zdarma a veškré potřebné informace Vám opatříme do několika dnů a zdarma a pro všechny.

08.04.2016

Veřejné zakázky v roce 2016

Veřejná zakázka je zakázka od státu, kraje, města, obce, ale i dalších rozpočtových organizací v majetku státu. Stát se snaží hospodařit s hodnotami účelně a bez korupce. V letošním roce, tj. v roce 2016 se chystají další nové změny, které údajně zlehčí přístup k veřejným zakázkám. Na portálu ABC zakázky.cz je nástroj, který nahradí pracovníka na administraci veřejných zakázek podle platného zákona. Nástroj se jmenuje Asistenční služby, který ušetří náklady na dalšího pracovníka a získáním veřejné zakázky rychle zvýšíte obrat a zisk firmy, organizace nebo střediska které řídíte.
Asistenční služba je v základu zdarma a pro VIP a TOP registrované je rozšířena o další nadstandardní služby. Vyzkoušejte zdarma registrací do portálu poptávek a zakázek až do roku 2020. Sdílet tak můžete online kompletní zadání poptávky i dokumentaci a kontakty na zadavatele. Neváhejte, obrat a zisk Vám zvýší příliv nových klientů.

26.03.2016

WEB a E-shop zdarma

Nabízíme všem registrovaným nově tvorbu nebo aktualizaci stávajícího Webu nebo E-shopu WEBu a E-shopu i s responzivním designem.
Součástí registrace VIP zdarma je:
* tvorba Webu nebo E-shopu zdarma, responzivní design a základní SEO nastavení (i stávajicích webů) pro vyhledávače GOOGLE a SEZNAM. Úspěšný marketingový nástroj. WEB je důležitým zdrojem zisku a propagace, zejména v regionu v kterém dodavatel působí.
* Asistenční služby, ověření platnosti poptávek a zajištění všech dokladů k zakázce

Pro klienty VIP mimořádně nabízíme:
* Zasílání poptávek a zakázek ze Srovnávače, kde si zadavatelé sami vybírají dodavatele v regionu.
Tyto poptávky a zakázky nejsou součástí VIP zdarma v online verzi a zasíláme je rovnou na email.
* Návrh i tvorba WEBu nebo E-shopu, responzivní design, standardní SEO nastavení, registrace (nebo aktualizace) do Katalogů firem SEZNAM a GOOGLE ...
* Grafický návrh WEBu nebo E-shopu, od 590 Kč / 1 web nebo e-shop, základní copywriter (obsah webu).
* Asistenční služby - poradíme s Veřejnou zakázkou a její administrací, zajistíme dokumentaci a podklady s tím spojené
* Credit Check - služba chrání vaše podnikání před neplatiči. Prověříme vaše obchodních partnery i klienty. Předcházejte pohledávce později nákladně vymahatelné ...
* Zasílání klíčových poptávek na email - podle klíčového slova, vybrané poptávky a zakázky, posíláme na email VIP klienta, neunikne tak žádná zakázka nebo poptávka.

DÁLE DOPORUČUJEME
Uveďte okres, tj. region, ve kterém poskytujete své služby nebo celou ČR. Zadavatelé zakázek si ve SROVNÁVAČI FIREM přímo oslovují dodavatele. Máte tak výhodu poptávky zakázky, která není běžně zveřejněna na webu. Zadavatel poptávky tak osloví asi 2-3 dodavatele v regionu. Text a nabídka Vaší činnosti proto značně ovlivní výběr dodavatele spolu s uvedenou reklamou, akcí apod.. Aktivně používejte možnost obměny textu, reklamy a akcí. Každou aktualizací údajů (sami a kdykoliv) si zajistíte přední pozice v Katalogu firem.

SERVIS SEO, 6-ti měsíční optimalizace
Trvalé přední pozice vyhledávačů GOOGLE a SEZNAM a tím velmi vysokou návštěvnost webu a další nové zákazníky. Pokud jste již registrován, tak na ZÁKAZNICKÁ LINKA 24 hod doplňte adresu webu, který máte zájem optimalizovat spolu s kontaktem na pracovníka, který rozhoduje o webu.

ADMINISTRACE

21.03.2016

Poptávka i s kontakty zdarma pro všechny

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY A ODPOVĚDI

Je registrace a přístup na zakázky a poptávky i s kontakty a dokumentací skutečně zdarma?
Nejsou v tom nějaké skryté platby ?

Přístup na zakázky a poptávky i s kontakty a dokumentací v režimu VIP zdarma je skutečně bez
žádných skrytých poplatků a to i v budoucnu. V režimu VIP zdarma je akce, což je sdílení všech
zakázek a poptávek i s kontakty a dokumentací a to platí do odvolání. Sdílení Seznamu poptávek
a zakázek v režimu VIP zdarma (ODKAZ NA REGISTRACI VE REŽIMU ZDARMA) je bez poplatků a napořád !!!

Jsou k registraci VIP zdarma další nadstandardní služby nebo výhody?

Ano, každý registrující má možnost využít novinky ASISTENČNÍ SLUŽBY (ODKAZ NA ASISTENČNÍ SLUŽBY)

Mohu registrovat více provozoven na jedno IČ ?

Ano, můžete rozšířit svůj profil i o další provozovny v celé ČR i EU a zdarma. V případě, že budete chtít
registrovat další provozovny, tak nám pošlete ZÁKAZNICKOU LINKU 24 hod (ODKAZ NA WWW.ABCZAKAZKY.CZ)
adresy a kontakty nebo odkaz na web kde provozovny jsou a my Vám ji zdarma zaregistrujeme. Registrace je
založena na unikátním e-mailu a hesla. Registrovat můžete neomezené množství e-mailů.

Mám zájem o další služby a produkty, zejména SROVNÁVAČ jak ten funguje a pro koho je určen ?

Srovnávač je určen pro zadavatele zakázek a poptávek. Tato aplikace umožní zadání zakázky i poptávky
a potom si vybrat v přehledné tabulce dodavatelů z regionu. Vyberete si dodavatele podle uvedených profilů
a ty můžete přímo z aplikace oslovit a nabídnout jim poptávku ke zpracování nabídky. Ušetříte si tím
náklady na dopravu na návštěvu firmy dodavatele, snadno si prověříte jejich reference a v případě
jakýchkoliv požadavků je snadnější komunikace a řešení

Srovnání statusů sdílení služeb – registrací v aplikacei ABC zakázky?

VIP zdarma
Registrace do statusu VIP zdarma i provoz je zcela zdarma a součástí jsou další služby:

1) Zařazení do Katalogu dodavatelů, popis činnosti s online aktualizací, online řazení reklamy (Akce)
Váš profil – popis činnosti firmy, logo, akční foto-video-flash sdělení (Akce) formou reklamy,
2) Zařazení do Katalogu dodavatelů, popis činnosti s online aktualizací, online řazení reklamy (Akce)
Váš profil – popis činnosti firmy, logo, akční foto-video-flash sdělení (Akce) formou reklamy,
3) Přístup ke všem zakázkám a poptávkám v režimu online
tj. na všechny zakázky a poptávky co jsou uvedeny na webu v aktuální době, jejich kontakty a pokud jsou
tak i přílohy, dokumentace apod. Registrace je zcela zdarma, bez jakýchkoliv poplatků a v době Akce, která
probíhá v současné době ( min. do 30.4.2015 ) tj. do odvolání, je zdarma a provoz zdarma napořád.
4) Zdarma webové stránky pro každého registrovaného
Každý kdo nemá ještě web nebo chce aktualizovat a modernizovat stávající web tak Vám zajistíme jeho tvorbu
zdarma. Můžete mít tak nový web, moderní a co do funkcí i kompatibilní (responzivní web) s tablety a telefon.
5) Registrovat se můžete zdarma ve 2 Kategoriích a 4 podkategoriích činnosti
tzn, že můžete využít formuláře registrace na zaznamenání až 2 kategoriích činností, např. STAVBA a
VÝPLNĚ STAVEBNÍCH OTVORŮ a dále OBCHOD a NÁKUP A PRODEJ.

TOP
Registrace do statusu TOP, cena 990 Kč / na 1 rok a součástí jsou další i služby nad rámec registrace VIP zdarma:
komplet služeb VIP zdarma +
6) Všechny zakázky a poptávky na email z online aplikace až na r. 2015/2019
Na Váš registrovaný e-mail Vám bude aplikace automaticky odesílat zakázky a poptávky tříděných podle
Kategorií, které jste si zvolil při registraci, ale i jejich aktualizace případně předem zveřejněných
zakázek ve stadiu příprav, kdy se zpracovává dokumentace nebo specifikace zakázky i poptávky.
7) Poradenství v projektu Partner TOP
Zde Vám doručíme na e-mail veškeré podklady, které potřebujete ke zpracování nabídky a nemusíte se obávat
vyřazení Vaší nabídky u zadavatele.
8) Můžete si zaregistrovat i více Kategorií i Podkategorií než jsou jsou uvedeny ve formuláři.
Počet je neomezen, můžete o to požádat na Zákaznické lince 24 hod. a administrátor Vám zavolá a dohodne
a zařadí další Kategorie.
VIP
Registrace do statusu VIP, cena 1 990 Kč / na 1 rok a součástí jsou i nadstandardní služby nad rámec registrace VIP zdarma a TOP:
komplet služeb TOP a VIP +
9) Zasílání poptávek a zakázek ze Srovnávače
V aplikaci Srovnávač na webu www.abczakazky.cz si zadavatel sám vybírá dodavatele a to jak z celé ČR tak hlavně z regionu
(až 37 % zadavatelů). Ti zadají zakázku neb poptávku a vyberou si regionálního dodavatele. Vybírají si tak z dodavatelů s
působností v regionu (asi 3-6 firem), kterým svou zakázku nebo poptávku pošlou přímo vybraným firmám. Je tak podstatně
lepší šance získat uvedenou zakázku nebo poptávku např. benefitem, pozváním k návštěvě do firmy a dalším obchodním praktikám ke 100% získání zakázky. Tyto zakázky a poptávky se zveřejní v onlinejen když si zadavatel nevybere firmu z regionu a jen s jeho svolením.
10) ad 8)

Řazení pořadí v uvedených statusech v Katalogu firem ČR a Katalogu firem Region – registrací na portálu ABCzakázky.cz

VIP – se řadí do:
Katalogu firem ČR vždy v pořadí podle dne registrace, tzn., že v Katalogu firem z celé ČR se řadí vždy na první pozici bez ohledu Kategorie.
Katalogu firem – Region ( Srovnávač) se vždy řadí v pořadí od 1 – 7 pozice na stránce katalogu v regionu a kategorii

TOP – se řadí do:
Katalogu firem ČR vždy v pořadí podle dne registrace, tzn., že v Katalogu firem z celé ČR se řadí vždy na první pozici bez ohledu Kategorie.
Katalogu firem – Region ( Srovnávač) se vždy řadí v pořadí od 8 – 15 pozice na stránce katalogu v regionu a kategorii

VIP zdarma – se řadí do:
Katalogu firem ČR vždy v pořadí podle dne registrace, tzn., že v Katalogu firem z celé ČR se řadí vždy na první pozici bez ohledu Kategorie.
Katalogu firem – Region ( Srovnávač) se vždy řadí v pořadí od 16 – a dále pozice na stránce katalogu v regionu a kategorii

Aktualizace Vašich profilů, loga a reklamy - bonus pro všechny

Vždy když aktualizujete svůj zápis v profilu dodavatele, změníte nebo zařadíte novou reklamu, sami a kdykoliv v administraci Vašeho profilu tak se Váše firma automaticky přesune na 1 pozici v Katalogu firem ČR i v Katalgu firem Region. Tzn, bude-li si aktualizovat zápis, reklamy akce apod. Tak se Váš profil vždy posune na první pozici všude a podle statusu...

24.02.2016

Elektřina a plyn prudce zlevňují

Ceny elektřiny i plynu klesly za posledních 5 let i o 56%!!! a přesto se na fakturách u koncových odběratelů projevilo max. o 17-20%. A to jen u těch co se o dodávkách a ceně energií starají!!! Snížení ceny pro koncového spotřebitele je pro předem plánovanou produkci nejbližších let, i širokou nabídku různých tarifních tříd, kde jsou nejnižší ceny obvykle nabízeny nově příchozím zákazníkům a ti stávající se na ně musí do jisté míry "složit". Využívejte energetického poradenství a služeb, zejména odborníků, kteří se vyznají v cenách i podmínkách více dodavatelů. Výhodnost alternativních dodavatelů je sporná a měla by být předmětem rozsáhlé analýzy ceny i smluvních podmínek.
Velcí dodavatelé RWE, PRE, E.ON nabízejí slevy u tarifů elektřiny, když se zákazník ve smlouvě zaváže na dva či tři roky. Zlevnění se pohybuje mezi 11 až 14 procenty. E.ON a PRE letos nezlevnil téměř vůbec.
RWE nabízí nejen postupné snižování ceny v ročních intervalech, ale i další bonusy a benefity. Nejvýznamnější je bonus Výplaty hotovosti až 2,2 tis. Kč za každé odběrné místo a v případě, že odebíráte plyn i elektřinu tak obdržíte při zahájení dodávky (cca do 1 týdne) poukázku nebo převodem na účet finanční hotovost až 4400 Kč...
Další bonusy a benefity jako SKI PAS jsou nedílnou součástí velmi výhodných tarifů a finanční bonus předem nenabízí žádný jiný dodavatel energií.

Můžete tedy projevit snahu na ovlivnění ceny dodávaných energií i sdělit kontaktní údaje, z celé ČR, na email info@abczakazky.cz a kontaktuje vás certifikovaný odborník, který Vám zpracuje kalkulaci a nabídku se všemi bonusy a benefity přesně a rychle.

ABC zakázky.cz


16.01.2016

MORÁLKA A PRÁVO

Těžký život nepoctivců
S poctivostí nejdál dojdeš! Toto heslo kdysi vtloukali rodiče i učitelé do hlav dítkám všech věkových kategorií. Zato dnes jakoby tato lidská vlastnost úplně vymizela ze světa. Mnoho lidí, včetně řady odborníků, se nad tímto stavem pozastavuje. Vždyť přece tresty za podvodné a nepoctivé jednání jsou často velmi vysoké a podnikatel, který někoho ošidil, může jít za mříže na poměrně dlouhou dobu. Nabízí se však otázka, zda jsou tyto trestní sazby skutečně tak odstrašující. Podívejme se společně na tresty, jakými byli nepoctivci trestáni v minulosti a srovnejme je v duchu s těmi současnými.
Drakonické tresty
Jeden z nejstarších zákoníků, kde se řeší otázka poctivého jednání, je babylonský kodex krále Chammurapiho. Pochází z roku 1686 před Kristem a obsahuje soupis zvykového práva, jímž se regulovalo chování občanů. Nepoctivé jednání je tu velmi přísně trestáno.
Například pokud obchodník zákazníka ošidil, měl mu být uříznut jeden prst. Jestliže se nepoučil a učinil tak podruhé, přišel už o celou ruku. Kdo se dopustil promyšleného podvodného jednání, ten byl odsouzen k oslepení.
Tvrdě uplatňované zásady „oko za oko a zub za zub“ mohly dokonce postihnout i nevinné. Jestliže například stavitel šetřil na materiálu, postavil dům, který se zřítil, a v troskách zahynul syn majitele, byl usmrcen i syn stavitele. Staří Babylóňané nějaké nepoctivce mezi sebou prostě odmítali trpět. Podobně však hovořily i zákoníky dalších starověkých národů. Nepoctivci byli stínání, věšeni, topeni nebo jako v Persii dokonce nabodáváni na kůl.
Nepoctivci a podvodníci to neměli lehké ani v Evropě. I u nás existovaly za toto jednání drakonické tresty. Velmi známé je například máchání podvodných obchodníků v koši. Pokud pekař ošidil váhu chleba, býval přibit za uši ke dveřím obchodu. Když šidil hostinský, „nakrmil“ ho kat za trest kolomazí. Podobně by se dalo v líčení dalších trestů ještě dlouho pokračovat. Až moderní doba přinesla značné uvolnění. Je to samozřejmě dobře. I když . . .
Autor:
Ing. Vladimír Červinka
P.S. provozovatele: ABC zakázky.cz nabízejí standardně poptávky a zakázky zdarma i s kontakty a dokumentací. Sdílení je online bez omezení jakéhokoliv počtu online zveřejněných poptávek a zakázek.
Veřejné zakázky spolu s Asistenční službou a další jako stavební zakázky, obchodní případy atd. Jsou také obsahem portálu www.abczakazky.cz

01.01.2016

Snižte si daňový základ za rok 2015

Snižte si daňový základ za rok 2015 legálním nákupem služeb portálu www.abczakazky.cz . Standardní sdílení poptávek i zakázek s kontakty a dokumentací online je stále zdarma pro všechny registrované klienty portálu ABC zakázky.cz. Ale nadstandardní služby jako zasílání tříděných poptávek a zakázek na email a spousta dalších je předplacena na celý rok předem.
Stávajícím předplatitelům nabízíme zaplacení nadstandardních služeb do 25.1.2016. Tyto Vám budou prodlouženy o další celý rok + 3 měsíce zdarma. Tzn., že si zajistíte VIP a TOP služby o dalších 15 měsíců.
Nově registrovaným klientům nabízíme i nadále sdílení poptávek a zakázek i s kontakty a přílohami zdarma a bez omezení online. Také však nabízíme stejnou výhodu tj. služby VIP a TOP si zajistíte na celých 15 měsíců.
Využijte stávající akce do 25.1.2016 objednávkou na ZÁKAZNICKÁ LINKA 24 hod nebo na email info@abczakazky.cz a služba Vám bude spuštěna ihned. Proforma faktura Vám odeslána elektronicky se splatností 14 dní.

Stále nadstandardní benefity pro všechny registrované jsou dále v platnosti, tj:

DOSTANEME VÁŠ WEB NA PRVNÍ POZICE VYHLEDÁVAČŮ
* SEO optimalizace webu zdarma i pro stávající registrované klienty
* Vaše prezentace bude na předních pozicích vyhledávačů SEZNAM a GOOGLE
* Ušetříte tak finance za PPC i jiné formy placené reklamy na internetu.
--------------------------------------------------------------------------
TIP: ASISTENČNÍ SLUŽBA - nová služba zdarma pro všechny registrované klienty
* osobní asistent Vám prověří aktuálnost zadané poptávky i zakázky*
* dále kontaktuje zadavatele a prověří zadané údaje i změny v zadání
* také prověří veškeré podklady a doklady k zakázce i poptávce
* spolupracuje na nabídce, případně nabídne dotaci a poradensctví
Více dotazem na ZÁKAZNICKÉ LINCE 24 hod..

a další, které Vám nabídneme po registraci zdarma.

30.12.2015

SEO optimalizace zdarma

Využijte mimořádnou akci portálu ABC zakázky.cz. Při jakékoliv registraci, tj. i při registraci VIP zdarma, kdy sdílíte veškeré poptávky a zakázky i s kontakty zdarma pro všechny.

SEO optimalizace zdarma - zdarma pro všechny

Pro každého registrovaného klienta nabízíme zdarma SEO optimalizaci webu v rozsahu:

SEO audit webu.
Analýza klíčových frází a oprava indexace.
Klient ABC zakázky.cz tak zdarma získá:

Vyšší pozice ve vyhledávačích GOOGLE a SEZNAM.
Garanci zvýšení relevantní návštěvnosti z vyhledávačů, zvýšení konverzí a počtu KW
AKCE SEO optimalizace webu je určena pro stávající i nové a rozpracované weby.
Více informací na ZÁKAZNICKÁ LINKA 24 hod..

Tato akce nemá zatím termín ukončení. V okamžiku překročení požadavků na základní SEO analýzu zdarma bude akce pozastavena do doby než se stabilizuje a vyrovná stav pracovníků SEO optimalizace. Již nyní jsou dodací lhůty této služby kolem 14 dnů.
Přesto, žádná registrace klienta uzavřená v době neprobíhající akce nezůstane bez možnosti nechat si zpracovat SEO analýzu zdarma. V den, kdy opět se vyrovná stav poptávky a nabídky tak se přikročí k realizaci služby SEO optimalizace zdarma v pořadí od již zaregistrovaných.

V Praze dne 28.12.2015
ABC zakázky.cz

27.12.2015

Vzor poptávky

Zde si můžete zadat poptávku a to zcela zdarma. Uvádějte co nejvíce kontaktů, dodavatelé si ověřují platnost poptávky a případné konzultace pro rychlé a kvalitní provedení zakázky.

VZOR POPTÁVKY

ZAKÁZKA: např. stavba, rekonstrukce, zboží, materiál, nemovitost atd
Poptávka - stavba bungalovu


POPIS: např. popis zakázky, zboží, materiálu apod..
-------------------
POPTÁVKA:
Poptávka - stavba bungalovu
* výstavba RD typu bungalov 
* podorys a zakladní požadavky jsou na tomto odkaze (v příloze)
* RD je rozdělený na obytnou a firemní část
* výměra pozemku cca 674 m2
* na pozemku budou všechny IS cca v dubnu 2016 včetně plynu a odpadu
* maximální povolená zastavěná plocha 166,5 m2
* čistá obytná plocha je zakreslená v půdoryse a je 138,75 m2
* terasa, parkovací plochy a chodníky okolo domu budu řešené formou šedé zámkové dlažby
* započítat cenu rozvodů a práce pro audio, video, videovrátný, kamerový systém, zabezpečovací zařízení, klimatizaci, t.j. bez koncových zařízení
* v domě celoplošná mrazuvzdorná dlažba gres do 15,- / m2, započítejte i práci + soklu ve výšce cca 7 cm
* vodovodní podlahové plynové topení napojená na plynový kotel i ohřev vody
* oplocení základní zelené pletivo a branky viz nákres (v příloze)
* sanita výběr v daném čase, započítat montáž a práci
* obklad v koupelně po strop
* sprchový kout malovaný
* francouzská okna a okna 3 komorový systém
* střecha šedá skřidla
* barva malby domu světle šedá, v druhé části světle šedá v kombinaci se zelenou
* povala jako úložiště s padajícími schodami z technické místnosti / skladu
* v ceně vypracovaní kompletního projektu
* stavební dozor vlastní
Další podmínky:
* jsme plátci DPH ( možnost reálného nákupu materiálu bez DPH HU, CZ, PL na firmu, pojde o firemní prostory)
* hledáme kvalitního a spolehlivého dodavatele za rozumnou cenu
* platba na etapy po dokončeni prací s splatností 5 pracovních dni: 
* projekt
* základní deska
* hrubá stavba
* na klíč
* okolí Bratislavy (Slovensko)
* detailní rozpočet zašlete do 6. ledna 2016 

TIP: ASISTENČNÍ SLUŽBA - nová služba zdarma pro všechny registrované provozovatele
* osobní asistent Vám prověří aktuálnost zadané poptávky i zakázky*
* dále kontaktuje zadavatele a prověří zadané údaje i změny v zadání
* také prověří veškeré podklady a doklady k zakázce i poptávce
* potom nabídne podklady pro nabídku, zprostředkuje poradenství v oboru apod.
Více dotazem na ZÁKAZNICKÉ LINCE 24 hod, doplňte kontakt a asistent Vám zavolá sám.TERMÍN: např. dohodou
dohodou

20.12.2015

Internetový audit vzor

Internetový audit zpracoval v Praze dne 17.10.2015
INTERNETOVÝ AUDIT WEBU
NÁVRH OPTIMALIZACE WEBU
1. Úvod
Cílem auditu je komplexní internetová strategie webu, případně podle zadání i budoucích webů, shopů apod.. Odlišné výstupy jsou zřejmé podle druhu a záměru internetévého projektu. Důraz kladu na použitelnost webu pro uživatele, optimalizaci pro vyhledávače (SEO) případné navržení PPC reklamy. Po aplikování těchto úprav dojde ke zvýšení povědomí o daném brandu, návštěvnosti a z ní plynoucí růst konverzního poměru.
2. Účel webu
Web nabízí praktické informace o službách, zejména osobní asistenci a domácí péči o seniory, osoby s handicapem apod.. Seznamuje uživatele s typy služeb, výhodami i cenou. Všechny náležitosti by měli přehledně seznámit s podstatou, musí být velice snadno k nalezení a k objednání. Zákazník nesmí být zdržován kroky, které by mohli odradit...
3. Branding
Vymezení profilu značky na českém trhu v závislosti na konkurenci. Logo by mělo být vždy proklikávací s odkazem přímo na danou regionální provozovnu podle zájmu uživatele.

4. Informační architektura – uživatelská přívětivost webu
Zahrnout více do obsahu více souvisejících klíčových slov a frází , např. osobní asistence. Lepší viditelnění, „vysvětlit“ co znamenají související pojmy, např. domácí péče, kdy, ve vyhledávači webu, po zadání DOMÁCÍ PÉČE, se zobrazí jen ohlasy klientů. Diskutovat s administrátorem webu co je hlavní zájmem webu a optimalizací zlepšit návaznost kroků na webu uživatelem.
II.

4.1. Zlepšení fulltextového vyhledávání
4.2. Zaměňování brandu, na všech stránkách je více značek, např. Sherwood..
4.3. Další změny, minimálně cca 21 změn, lze uskutečnit po analýze webu nástrojem Google Analytics a rozboru návštěvnosti stránek (uživatelské chování na webu) a Google Webmaster Tools (efektivnost webu a chyby ze strany GOOGLE).
4.4. Absence URL názvů, klíč. slov a frází ke článkům případně podstránkám...
4.5. Absence informací navazující na články
5. SEO
5.1. Struktura Metadat – metadata by měli obsahovat klíčová slovní spojení na které chceme, aby se web umisťoval na předních místech vyhledávačích. Nyní nastavená jsou nevyhovující pro roboty vyhledávačů.
Stávající je Title - Osobní asistence a pečovatelská služba – brand, značka
Description – brand, značka - osobní asistence, terénní sociální služby, pečovatelské služby, péče o seniory, zdravotně postižené a mentálně znevýhodněné v domácím prostředí
5.2. Další min. 22 změn v klíčových slovních spojeních
6. PPC reklama

6.1 Textová reklama
Cílem textové PPC reklamy by mělo být vytváření reklamních sestav podle hledaných klíčových slovních spojení. Každá sestava by měla obsahovat unikátní inzerát a po prokliku tohoto inzerátu bude uživatel nasměrován přímo do konkretní URL webu vztahujícího se k zaměřeni inzerátu.
Hlavní stránka – návrh textové ppc reklamy. Uživateli se vždy v titulku a v popisu zobrazí klíčové slovo, které hledá => vysoké CTR (klikatelnost). Po kliknutí na inzerát je uživatel přesměrován na hlavni stránku webu.
Rubriky – uživateli se vždy v titulku a v popisu zobrazí klíčové slovo, které hledá => vysoké CTR (klikatelnost.) Po kliknutí na inzerát je uživatel přesměrován do dané rubriky.
Články - uživateli se vždy v titulku a v popisu zobrazí klíčové slovo, které hledá => vysoké CTR (klikatelnost). Po kliknutí na inzerát je uživatel přesměrován do konkretního receptu.
6.2. Grafická reklama a remarketing

Sledování uživatele po opuštěni stránky. Funkce remarketing umožňuje sledovat všechny
návštěvníky webu lifefood a po jejich opuštění stránky se jim budou zobrazovat bannery zacíleně na produkty o které měli zájem. Dochází pak k výraznému posíleni konverzního poměru a upevňováni povědomi o značce. Bannery bude nutné vytvořit s kreativním cílením.


7. Webová analytika
7.1. Google Analytics – absence tohoto analytického nástroje na webu. Po jeho aplikaci lze sledovat chování uživatelů na webu.
7.2. Google Webmaster Tools – absence tohoto analytického nástroje na webu. Tento nástroj efektivně ukáže, jak daný web „vnímá“ GOOGLE a a jaké tam jsou chyby
7.3. Majestic SEO

8. Linkbuilding

Cílem každého webu je mit kvalitní odkazovou siť. Podle nástroje , OPTIMALIZACE odkazuje na web málo kvalitních domén. Čím více velmi kvalitních odkazů, ale z tématicky podobných webů, tim budou pozice webu na různá klíčová slova lepši.
9. Závěr

Částečný audit webu prokázal vážné chyby ve struktuře webu. K uživateli je přistupováno tak, že ne správně odkazuje ideální podstránky.
Web neni analyticky zkoumán přes standardní nástroje. Není tak možné zjistit, jak se uživatelům web libí a další ukazatele. PPC bude nutné jen v případě požadavku administrátora na rychlé konverzi požadovaného produktu.

Hodnocení webu 4-5 / 10 – (slabší průměr).

Organická část vyhledávačů – prezentace auditovaného webu

SEZNAM – profilový článek, nutná rekonstrukce textu s ohledem na klíč. slova
Poskytujeme služby osobní asistence pro zdravotně, tělesně, mentálně i sociálně znevýhodněného člověka. Nabízíme vzdělání v problematice základní počítačové gramotnosti, cizích jazyků, komunikačních dovedností a sociálně právních znalostí. Zajišťujeme akreditované kurzy.

GOOGLE – profilový článek, nutná rekonstrukce textu s ohledem na klíč. slova
brand, značka - osobní asistence, terénní sociální služby, pečovatelské služby, péče o seniory, zdravotně postižené a mentálně znevýhodněné v domácím prostředí.

Přesný a podrobný návrh opatření lze po dohodě stran a k upřesnění možných opatřeních a harmonogram úkolů bude možné dokončit po implementaci analytických nástrojů cca po 10 dnech. Potřebné skripty dodám k programování kodérem administrátora. Spoluúčast programátora a grafika bude nutná po celou dohodnutou dobu.

V Praze dne 17.10.2015
seo optimalizace

Poznámky:

Titulek
Osobní asistence a pečovatelská služba - brand, značka
Popis
- osobní asistence, terénní sociální služby, pečovatelské služby, péče o seniory, zdravotně postižené a mentálně znevýhodněné v domácím prostředí
Obsah
Webová stránka obsahuje celkem 361 slov.
Validita
Webová stránka je HTML 5 validní.

Další označení chyb seo nástrojem aktualizovaný v době optimalizace.
Validní označení webmaster , rok 2015? rok vzniku proč ne.

08.11.2015

Stavební povolení

Jádro a stavební povolení
Obvykle lze rekonstrukci bytového jádra provádět bez stavebního povolení, stačí většinou jen ohlášení stavby stavebnímu úřadu a souhlas bytového družstva. Uvedeme druh, rozsah, účel a místo stavby, případně jednoduchý situační plánek.
Je slušností písemně upozornit ostatní nájemníky na zvýšený hluk a prašnost ve společných prostorech (vyvěsíme na nástěnku).
Při větší úpravě bytu, náročnější změně dispozic, žádáme o stavební povolení. Důležité je doložit souhlas vlastníka objektu a přiložit projektovou dokumentaci současného a budoucího stavu. Požadavky jednotlivých stavebních úřadů se ale mohou lišit, proto se osobně vypravíme do místního úřadu a podmínky si zjistíme.
Co by měla rekonstrukce bytového jádra přinést? Kromě nových obkladů na stěnách, hezčí sanity a dlažby určitě lépe řešenou dispozici, více úložného místa, hodně umělého světla, např. v podobě bodovek vsazených do sádrokartonového podhledu. Důležitý je i koupelnový nábytek, který lahodí oku a hlavně je praktický.
Rekonstrukce na míru můžete zadat na našem webu. Poptávka např. rekonstrukce jádra, Vám přinese velkou úsporu ve financích. Lze zadat veškeré možné poptávky a zakázky, ale i přesné zadání, dokumentaci a podobné specifikace. Konkrétně zadáváte poptávky jako Poptávka s kontakty zdarma pro všechny, veřejné zakázky, asistenční služby, akce-seo optimalizace, práce, ekonomické stavby, auto, bydlení, cestování, energy, finance a reality k dispozici i s kontakty zdarma.

Hodně úspěchů a využívejte ASISTENČNÍ SLUŽBU. Pomůže Vám.
Administrace

05.11.2015

SEO optimalizace

SEO optimalizace AKCE

Pro každého registrovaného klienta nabízíme zdarma SEO optimalizaci webu v rozsahu:

SEO audit webu.
Analýza klíčových frází a oprava indexace.
Klient ABC zakázky.cz tak zdarma získá:

Vyšší pozice ve vyhledávačích GOOGLE a SEZNAM.
Garanci zvýšení relevantní návštěvnosti z vyhledávačů, zvýšení konverzí a počtu KW
AKCE SEO optimalizace webu je určena pro stávající i nové a rozpracované weby.
Více informací na ZÁKAZNICKÁ LINKA 24 hod.

Dále nabízíme rozšíření služby v SEO optimalizace celého webu, jeho úprav a doplnění s garancí.

Odborné služby v PPC reklamě, tvorbu a servis i správu kampaní.

05.11.2015

ASISTENČNÍ SLUŽBA

ASISTENČNÍ SLUŽBA - služba zdarma pro všechny registrované. Naše asistence u standardních, větších a veřejných zakázek. Nové příležitosti a zakázky i zvýšení obratu.
* osobní asistent Vám prověří, mimo jiné,  je-li poptávka nebo zakázka stále aktuální ...
* dále kontaktuje zadavatele a prověří zadané údaje i změny v zadání  a zjistí případné další obchodní informace o zadání poptávky...
* také prověří veškeré podklady a doklady k zakázce i poptávce, aby Vás zadavatel nevyřadil pro banální chybu ...
* potom nabídne podklady pro nabídku, zprostředkuje poradenství v oboru a zjistí další informace o ostatních nabídkách, pokud je zadavatel poskytne ...
* zajistí poptávky i zakázky na případné  subdodávky vybraných dodavatelů, pokud je dodavatel požaduje ...
Tím se Vám zvýší počet zakázek a obrat bez větších nákladů na nového zaměstnance...