Asistenční služby | ABC zakázky

"ASISTENČNÍ SLUŽBY"

Asistenční služby jsou bezplatné služby portálu ABC zakázky.cz pro registrované klienty TOP , VIP i KLIENT a zajistí tak řádné a srozumitelné zadání i zpracování poptávky i zakázky. Registrovat se může každý, tj. zadavatel zakázky i poptávky, dodavatel, zprostředkovatel, fyzická i právnická osoba, obec i každý zájemce o odborné a bezplatné asisteční služby v obchodě, službách a poradenství.

Budete­li mít, jako klient, zájem využít službu „ASISTENČNÍ SLUŽBY“ tak prostřednictvím ZÁKAZNICKÉ LINKY 24 hod. pošlete na kontakt a jméno a text „ASISTENČNÍ SLUŽBY“ případně i popis problému se kterým potřebujete pomoc ASISTENČNÍ SLUŽBY“ a operátor Vás, v nejbližší možné době, kontaktuje a zajistí odbornou asistenci Vašeho požadavku.

Rozsah „ASISTENČNÍ SLUŽBY“

Registrace TOP (automaticky získáváte při registraci TOP)

  • asistence odborného pracovníka portálu ABC zakazky.cz při zadání poptávky nebo zakázky

Registrace VIP (automaticky získáváte při registraci VIP)

  • asistence odborného pracovníka portálu ABC zakazky.cz při zadání poptávky nebo zakázky
  • asistence odborného pracovníka s vyhledáním včech podkladů a specifikací pro zpracovní nabídky nebo cenové kalkulace. Zajistíte si tak 100% účast na výběru dodavatele bez toho aby Vás vyřadili z formálních chyb

Registrace KLIENT

  • bezplatná registrace, údaje nejsou veřejně přístupné ani je nikomu nepředáváme
  • asistence odborného pracovníka portálu ABC zakazky.cz při zadání poptávky nebo zakázky
  • asistence a pomoc, poradenství při výběru dodavatele a prověření smluvních stran
  • asistence odborného pracovníka s vyhledáním včech podkladů a specifikací
  • nemusíte být podnikatel
  • registrace KLIENT ZDE nebo na WEBU na odkazu Registrace

ASISTENČNÍ SLUŽBY

Všem registrovaným klientům portálu ABC zakázky.cz tím zajistíme asistenci a odbornou pomoc, získáváním dalších informací a usnadnění s výběrem dodavatele, financování zakázky a další pomoc.

Asistenční služby pro všechny registrované klienty zajistí zdarma ověření platnosti poptávky nebo zakázky, zjistí další informace a změny, ověří bonitu partnera, zpracuje SEO optimalizaci webu i e-shopu. Online sdílení zdarma pro všechny a bez omezení. Práce, bydlení, ekonomické stavby Zde si zadavatel zadá poptávku nebo zakázku zdarma. Dodavatel se registruje a zdarma bez omezení sdílí veškeré poptávky a zakázky. Veřejné zakázky, asistenční služby, nabídky práce, ekonomické stavby, energy, finance, reality jsou k dispozici online a kdykoliv. Asistenční služby, kde asistent poradí s poptávkou i zakázkou, srovnávač firem, kde si sám zadavatel vybere firmu z regionu nebo z celé ČR a EU jsou k dispozici zdarma pro všechny registrované. Akce - SEO optimalizace je novou službou pro všechny registrované. Každý registrovaný, web i e-shop, obdrží zdarma SEO audit + 3 základní chyby i s návrhem na odstranění. Všem registrovaným nabízíme poradenství, servis PPC kampaní i organické části webu nástroji Google Webmaster Tools a Google Analytics. Výsledkem bude značná úspora financí při zadávání PPC kampaní a pozice na prvních stránkách vyhledávačů SEZNAM a GOOGLE.