ABC report | ABC zakázky

ABC report podnikatelský občasník

ABC report je podnikatelský občasník přinášející aktuality a podnikatelskou politiku ve zprávách z ČR a EU

2020-10-09
ABC Report | | admin

PRIMA poptávka s asistencí
Zakázky s asistencí Novinka, poptávky a projekty s asitencí. Databáze obchodních příležitostí s přidanou hodnotou. Naši profesionální asistenti, kteří za vás obstarají první kontakt se zadavatelem, zjistí jestli to není jen poptávka k ověření ceny zakázky pro konkureci, srovnání cenovch nabídek zadavatelem nebo "křoví" pro dádávky soutěží. Poté obstarají dokumentaci, poslední aktuální informace o průběhu výběru dodavatele, zjištění bonity investora apod.. Asistent oslovuje investora jménem dodavatele, který má již připravenou "cestu" k realizaci obchodního případu. Garantujeme, že ABC zakázky jen nezprostředkují jen kontakt na investora, ale osobně monitorují průběr zajímavých zakázek. Projekty a příležitosti ze stavebnictví, obchodu, služeb, nemovitostí, IT, reklamy, práva, financí, bydlení i práce jsou k dispozici kdykoliv a kdekoliv s nepřetržitou aktualizací. Více informací k dispozici na chatu ABC zakázky nebo na e-mailu. Přejeme hezký den a nové obchodní příležitosti.

2020-09-14
ABC Report | ABC report | admin

Za šíření viru si prý můžeme sami
Je to takový evergreen od jarních měsíců, kdy se Českem začala šířit koronavirová nákaza. Hledá se někdo, kdo dostane černého Petra. Nálepku, že je jeho vina, jak se to aktuálně vyvíjí v zemi. Nejdřív to byli ti nezodpovědní lyžaři, kteří si nemohli upřít dovolenou v Itálii, jež epidemii – slovy premiéra Andreje Babiše – nezvládla. Dnes je na tom lépe než my, ale pšt. Bujení nákazy v jednu chvíli odnesly sestřičky, když to šířily po nemocnicích. Že jim tedy někdo nezajistil ochranné prostředky, se tak nějak nebralo v úvahu. Pak když drastická opatření zabrala, nic děsivého se tu nedělo a bylo třeba na někoho hodit ekonomické škody, našli se hygienici a epidemiologové. Protože jejich rady vláda, jinak zcela nesvéprávná, přece poslouchala. Následně ředitelé státu poslechli hlas lidu, že už je opatřeními znaven a je třeba uvolňovat. Tak zní aktuální doktrína. Takže za šíření viru dnes můžeme tak nějak my všichni, protože jsme volali po tom, aby nebyly povinné roušky, aby se zase konaly kulturní akce a tak dále. Styďme se. --------------------------- To je ale špatný překlad. Volali jsme. Ale po tom, aby nám vláda a její experti jednotlivé kroky zdůvodňovali. Aby bylo jasné, proč jsou stále povinné roušky a čemu to prospěje. Proč se mohou otevřít některé obchody a provozy a jiné ne. Jednoduché a jasné vysvětlení. Jenže to tu nikdy nikdo nedal. Takto jsme rozhodli a vy se s tím smiřte. A když představil stát tabulku rizikových činností, ukázalo se, že je tak trochu okopírovaná, a data, podle nichž ji sestavil, dodnes nikdo neviděl. Jenže, pane premiére, dospělí lidé nejsou děti ve školce. Těm řeknete, že po obědě se chodí spát a nediskutujete s nimi nad blahodárným účinkem odpočinku. Když po lidech chcete, aby se uskromnili, umravnili, zkrátka aby se něčeho vzdali, je to třeba vysvětlit. Jasně a srozumitelně a ideálně na základě dat, která se dají zkoumat, dá se o nich diskutovat a podle nich se také na další varianty vývoje připravit. Konstatování, že to máte pod kontrolou, v tomto případě nestačí. Takže budeme volat dál. Se s tím smiřte.

2020-08-30
ABC Report | abc | admin

Zakázky s asistencí
Novinka, poptávky a projekty s asitencí. Databáze obchodních příležitostí s přidanou hodnotou. Naši profesionální asistenti, kteří za vás obstarají první kontakt se zadavatelem, zjistí jestli to není jen poptávka k ověření ceny zakázky pro konkureci, srovnání cenovch nabídek zadavatelem nebo "křoví" pro dádávky soutěží. Poté obstarají dokumentaci, poslední aktuální informace o průběhu výběru dodavatele, zjištění bonity investora apod.. Asistent oslovuje investora jménem dodavatele, který má již připravenou "cestu" k realizaci obchodního případu. Garantujeme, že ABC zakázky jen nezprostředkují jen kontakt na investora, ale osobně monitorují průběr zajímavých zakázek. Projekty a příležitosti ze stavebnictví, obchodu, služeb, nemovitostí, IT, reklamy, práva, financí, bydlení i práce jsou k dispozici kdykoliv a kdekoliv s nepřetržitou aktualizací. Více informací k dispozici na chatu ABC zakázky nebo na e-mailu. Přejeme hezký den a nové obchodní příležitosti.

2020-07-24
ABC Report | ABC report | admin

Termín se blíží. Pozor na 5 chyb, které OSVČ dělají u přehledů zdravotka
Problémy pořád způsobuje minimální vyměřovací základ či platba nových záloh. Nepodají přehled Stále se stává, že OSVČ, které neměly za povinnost podat daňové přiznání, se domnívají, že nemusí ani řešit přehledy. To je však mýlka. Přehled pro zdravotní pojišťovnu (a také ČSSZ) musí podat každý podnikatel, který alespoň po část kalendářního roku vykonával samostatnou výdělečnou činnost. I OSVČ s nulovými příjmy tak musí přehled odevzdat. Přehled se v takovém případě vyplní a odevzdá jako tzv. “nulový”, příjmy i výdaje se vyplní jako nulové.

2020-06-04
ABC Report | ABC report | admin

Chybí nám tady hlava
V naší republice chybí alternativa ke stávající hnutí ANO. Od začátku existence tohoto hnutí se postupně odhalují korupční skandály nejen předsedy Babiše, ale i dalších vrcholných představitelů. Hnutí, které se stále prezentuje jako protikorupční tak generují několikanásobně vyšší korupci než dosud všechny existujicí strany v ČR dohromady. Nové hlavě by mělo stačit nabídnout boj s korupcí na všech úrovních státu a vyřešení zadluženosti národa (více jak 1 mil. voličů) a pomoc podnikatelům. Hlavně ty sliby začít hned plnit a ne slibovat jak nyní od r. 2013 stále slyšíme pořád dokola a nic.

Kontaktní formulář
Typ dotazu:

Telefon*:

Email:

Zpráva*:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů


ABC zakázky.cz
Provozovna PRAHA:
Costa Team s.r.o., IČ: 24268208, Most, Josefa Hory 1199
info@abczakazky.cz
Zákaznická linka non - stop, zanechte vzkaz nebo telefon a sami zavoláme
Tel: +420 245 007 359

chat ABC zakázky
Nenechte si ujít zakázky, obchodní příležitosti, pracovní místaOdesláním e-mailu berete na vědomí správu osobních údajů