ABC report | ABC zakázky

ABC report podnikatelský občasník

ABC report je podnikatelský občasník přinášející aktuality a podnikatelskou politiku ve zprávách z ČR a EU

2021-06-25
ABC Report | ABC report | admin

Vláda slíbila vládní pomoc deset milionů Kč ???
Schillerová slíbila vládní pomoc deset milionů. Občané mezitím vybrali víc než čtyřikrát tolik, přispěla i opozice. Peníze, které Schillerová slíbila, jsou skutečně spíš výsměchem než opravdovou podporou státu, který by se v nastalé situaci měl o své obyvatele postarat. Ministryně financí se vypravila na jižní Moravu, aby ukázala, že ji strašně zajímá, jak moc se řádění tornáda podepsalo na lidských obydlích, potažmo i životech. V rámci své návštěvy v postižené oblasti slíbila desetimilionovou finanční pomoc, kterou vláda Andreje Babiše dokáže speciálně vyčlenit. Směšnou částku, o níž se již diskutuje na sociálních sítích, absolutně přebila lidská solidarita. Jen v jedné sbírce na pomoc obcím na jihu Moravy se již vybralo přes 45 milionů korun a suma se neskutečně rychle zvyšuje.

2021-06-20
ABC Report | ABC report | admin

Lhář Babiš opět hrozí migranty i když tu nejsou
se svým přítelem Orbánem. „Čísla stoupají, musíme to vyřešit“. Blíží se volby do Poslanecké sněmovny a premiér Andrej Babiš (ANO) opět otevírá populární téma – migraci. Ve svém nedělním pořadu Čau lidi zmínil, že přes naše území utíkají nelegální migranti do Německa a že chce situaci vyřešit na nejbližší Evropské radě. „Možná jste zapomněli, že se mi v červnu 2018 s mým přítelem Viktorem Orbánem povedlo konečně zrušit ty nesmyslné kvóty,“ řekl Babiš s tím, že v uplynulém týdnu měl možnost navštívit celníky a téma nelegální migrace s nimi řešil. Čeští celníci měli podle premiéra ve spolupráci s policií minulý rok 12 záchytů pašeráků s nelegálními migranty. „My nemůžeme dopustit, abychom to akceptovali. Mám nějaké konkrétní nápady jak to řešit s kolegy z Maďarska, Rumunska, Slovenska i Polska a na příští Evropské radě je předložím. Naši celníci dělají skvělou práci,“ uzavřel Babiš.

2021-06-14
ABC Report | ABC report | Miroslav Kalousek

Schillerová sní, bože...
I první báseň Schillerové si nenechal Kalousek ujít a odpověděl jí. „Zatímco nás ze sna její dluhy budí, ministryně blouzní o posunech času. Místo pilné práce říkankami prudí… Nechte si ji v Brně. Třeba na Špilasu,“ napsal nyní už bývalý poslanec Miroslav Kalousek.

2021-06-04
ABC Report | ABC report | admin

Nekradu, střet zájmů nemám...
Nekradu, střet zájmů nemám a jsem úspěšný. Babiš ve sněmovně vztekle prskal na všechny strany. Babiš opět slíbil všem všechno. Zůstal zplundrovaný rozpočet a upsání se Bruselu. Chlubí se cizím peřím a vede rozpočet do záhuby. Babiš vyčítá Pirátům ekofanatismus, sám přitom Česko zavázal k zeleným daním a zdražování. Velké zelené zdražování. Bezuhlíková ekonomika prudce zvedne ceny i daně. Premiér Andrej Babiš (ANO) opět předvedl svoji oblíbenou taktiku slibování všeho všem a přičítání si zásluh i za to, co se nikdy nestalo. Při hlasování o nedůvě... Snad mu to u voleb už neprojde. To pak bude muset do vězení už nebude premiér...

2021-05-17
ABC Report | ABC report | admin

A opět tu jsou rovní a rovnější...
Je neuvěřitelné co se opět znovu děje v naší republice. Každý občan ČR i když jsme si rovni tak někteří jsou ještě rovnější. Ti "rovní" musí podávat daňová přiznání řádně a správně jinak na něj okamžitě zaklekne finančák, který ovládá příznivkyně Babiše a ANO Schillerová. Jen "rovnější" Babiš a jeho klika nemusí přiznávat majetky, příjmy a nemovitosti. To si klidně Babiš, skoro 10 let, neplatí daně ze svého příjmu u Agrofertu a jeho přednostní nebo podvodné dotace jako Čapí hnízdo, toustový chléb a mnoho dalších nemusím zmiňovat. Na ty jen "rovné" finančák po zablokování účtu posílá policii a jsou souzeni za daňové delikty. Těm "rovnějším" se stačí vymluvit na neznalost nebo neschopnost svých účetních a jede se dál dokud novináři nepřijdou na další podvody a korupci. Z původně proti korupčního hnutí ANO je mafiánská organizace přehledně vedená kmotrem premiérem ČR, kterému zdatně sekundují poslanci i úředníci státní správy a z daní vyplácejí dotace a podpory jen těm "nejrovnějším". Na ostatní jen "rovné" pak posílají kontroly, měsíce neschvalují nebo je rovnou zamítnou. Kde je policie, státní zástuupci, kteří před tím zakročili třeba jen za kabelky milenky premiéra nebo za schvalování dotací či státních zakázek. Doufám, že těch rovných je podstatná většina a že jako voliči umožní, že se policie, st. zástupci i úředníci ČR přestanou bát "rovnějších" a to řádně "spočítají"...

Kontaktní formulář
Typ dotazu:

Telefon*:

Email:

Zpráva*:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů


DOTACE, ÚSPORA ENERGIÍ, KALKULACE DODÁVEK ELEKTRO I PLYNU, OVĚŘENÉ OBCHODNÍ PŘÍLEŽITOSTI
ABC jobs.cz

Provozovna PRAHA: Nádražní ul, 150 00, Praha 5, Smíchov
Costa Team s.r.o., IČ: 24268208, Most, Josefa Hory 1199
Zákaznická linka non - stop zdarma, sami zavoláme zpět
Tel: +420 704 510 345
E-mail: info@abczakazky.cz

chat ABC jobs