ABC report | ABC zakázky

ABC report podnikatelský občasník

ABC report je podnikatelský občasník přinášející aktuality a podnikatelskou politiku ve zprávách z ČR a EU

2021-08-10
ABC Report | |

ANO je osud země ukradený a premiéra zajímá jen zisk holdingu
Co je trochu smutné, že vládní hnutí ANO žádný program nemá, nikdy ho nemělo, a vlastně mu je osud země úplně ukradený. A pokud to někdo neviděl na tom, jak se k zemi chovalo ANO ekonomicky, tak těch 30 tisíc náhrobků za covid větší komentář nepotřebuje. Naprosto to není Babišovo manažerské selhání. Sledujete špatnou metodiku. Podívejte se, jak vypadalo cash-flow a zisk Agrofertu. To je jediné, co pana premiéra zajímá. Jemu jsou tady nějací mrtví lidi naprosto jedno. Aby svoje už tehdy super rentabilní impérium ještě rozšířil a upevnil. Agrofertu se nikdy nedařilo tak dobře jako teď, kdy může jeho prosperitu jedním škrtem pera dramaticky ovlivnit. Když se podíváte třeba na systém in vitro klinik, který jeho fond Hartenberg provozuje, každý asi ví, že klíčová věc pro úspěch takového byznysu je, kolik pokusů těm párům stát platí a do jakého věku žen. A v tom jsme světoví rekordmani a to se všechno změnilo, až když Andrej akvíroval kliniky umělé reprodukce. Těch možností, jak směrovat desítky a stovky miliard do jím ovládané části ekonomiky, je nekonečno.

2021-08-02
ABC Report | ABC report | admin

Řídit stát jako firmu?
Asi největší hloupost, se kterou kdy Babiš přišel. Jeho učedníkům to ale nevadí? Babiš a jeho učedníci to přesto stále zkouší. Zjevně trpí pocitem, že se nemusí s nikým moc bavit – s parlamentem, opozicí, veřejností – a můžou rozhodovat jako šéfové. Jedním z takových učedníků je ministr průmyslu a dopravy Karel Havlíček. Příkladů je celá řada a poslední se týká minulého týdne. Tuplovaný ministr oznámil, že zvažovaná obří továrna na baterie do elektrických aut by se mohla postavit v Prunéřově v místě bývalé uhelné elektrárny. Hned také začal mluvit o těžbě lithia a uzavřel za vládu s firmou ČEZ memorandum o podpoře plánů na výstavbu zmíněné továrny. Z věcného hlediska jde o divadlo, manažerské představení, vytváření dojmu, že se něco děje. Memorandum je záznam o nějaké skutečnosti a vláda si nepotřebuje se státní firmou psát na papír, že něco podporuje. Pokud ministři plánují otevřít v Krušných horách masovou těžbu nerostné suroviny, mají občanům představit, o co půjde, vysvětlit jim, jak asi bude těžba vypadat, ubezpečit je, že dojde k odškodnění všech, které těžba postihne. Mají zkrátka vyložit karty na stůl, představit své plány a symbolicky požádat o podporu. Prostě bavit se s občany jako s partnery, a ne se schovávat za memoranda. Těžba lithia a výroba baterií je sporná aktivita – z jedné strany velmi potřebná pro rozvoj elektromobility a snížení emisí skleníkových plynů, z druhé strany značně problematická věc, která se lidem v místě těžby i jinde v Česku nebude líbit. S těmi všemi je třeba mluvit otevřeně a věcně, a ne teatrálně podepisovat memoranda, aby se to slovo pak dalo šikovně použít v kampani.

2021-07-28
ABC Report | ABC report | admin

Milion chvilek pro demokracii
Skutečná změna je na dosah ruky. Demokratické koalice (Piráti a Starostové a SPOLU) po volbách nepůjdou s ANO, extremisty ani komunisty. Koalice se také zavázaly k dalším krokům, které po volbách přispějí ke změně současné politické situace. I proto jsme s Vámi mohli naplno odstartovat kontaktní kampaň Chci to změnit, ve které mluvíme s nevoliči, prvovoliči a nerozhodnutými v ulicích o tom, že pokud teď nejsou spokojení, volba demokratických koalic 8. a 9. října je cestou ke změně. V článku nabízíme i písemné vyjádření obou koalic. https://milionchvilek.cz/clanek/vyzvu-demokratickym-stranam-podepsaly-obe-demokraticke-koalice-muzeme-tak-naplno-zahajit-kontaktni-kampan

2021-07-15
ABC Report | | admin

Realizace zakázek v České republice
Samozřejmě, že lze využít statut FREE klient k získání relizace zakázky, ale má jen omezené možnosti, velký zájem o realizaci a tím i spousta nabídek směrem k investorům. Ti se pak většinou rozhodují jen podle ceny a vy pak máte práci se zpracováním nabídky i zbytečnou komunikaci se zadavatelem. Publikujeme na ABC zakázky jen velmi malou část projektů z celkem cca 255 nových denně. Větší část projektů zpracuje náš pracovník a po dohodě s VIP klientem je posílá přímo na e-mail nikoliv ke zveřejnění. Tzn., že v případě regionálního požadavku můžete být jen jediným zájemcem o realizaci a to využít ve svůj prospěch a zisk. Tato výhoda stojí jen necelých 5 Kč denně. K tomu získáváte zdarma i další výhodu PRIMA poptávka jako VIP klient. PRIMA poptávka je zdarma služba pro VIP klienty , kdy za vás komunikuje s investorem náš pracovník, který ověří bonitu projektu i není-li to jen konkureční akce nebo srovnání ceny. Po ověření už komunikujete s klientem, který o vás ví předem a realizace je už jen na vás. Realizace PRIMA poptávky je 1x ročně zcela zdarma. Při více realizací PRIMA poptávky je stanovena minimální provize, kterou si vždy můžete připočíst do nabídky. Budete-li mít zájem o profesionální spolupráci tak jako VIP klient tak máte tak výhodu jako regionální dodatel + neomezený počet zakázek v roce + PRIMA poptávku také neomezeně a jen za symbolických 1.990 Kč/1 rok.

2021-06-28
ABC Report | |

Vyvolený dotační podvodník nemusí vracet
Mynář z Hradu neoprávněné dotace vracet nemusí. Ministerstvo financí ČR v čele s Alenou Schillerovou neměří všem poplatníkům stejným metrem. Ve vratkách státu jsou někteří kvůli tisícikorunám za soudní výlohy okamžitě vyzváni k úhradě, zatímco čerpatelé neoprávněných dotací se nemusí s vracením peněz ani obtěžovat. Na nesrovnalosti upozornil člen Rady České televize Zdeněk Šarapatka, kterého se nestandardní jednání ministerstva osobně dotklo. Navzdory trestnímu stíhání a závěru prověrky dotačního úřadu ROP nepožaduje MF ČR po "kancléři" Mynářovi vrácení 6 mega z evropských fondů na jeho penzion. Prý je to věc jejích úředníků, děla ministryně Schillerová. Bajkalský vířník takhle nízko nedohlédne a na blbosti nemá čas. Bodejť, prezident Mimoň si Vráťu chválí a Vráťa ho má na povel. A Ing. Mimoně potřebuje šéf Tety Poety. Bureš. Bureš se bez Vráti neobejde

Kontaktní formulář
Typ dotazu:

Telefon*:

Email:

Zpráva*:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů


DOTACE, ÚSPORA ENERGIÍ, KALKULACE DODÁVEK ELEKTRO I PLYNU, OVĚŘENÉ OBCHODNÍ PŘÍLEŽITOSTI
ABC jobs.cz

Provozovna PRAHA: Nádražní ul, 150 00, Praha 5, Smíchov
Costa Team s.r.o., IČ: 24268208, Most, Josefa Hory 1199
Zákaznická linka non - stop zdarma, sami zavoláme zpět
Tel: +420 704 510 345
E-mail: info@abczakazky.cz

chat ABC jobs