ABC report | ABC zakázky

ABC report podnikatelský občasník

ABC report je podnikatelský občasník přinášející aktuality a podnikatelskou politiku ve zprávách z ČR a EU

2021-09-26
ABC Report | ABC report | admin

Babiš je porazitelný. Kdo říká opak, pomáhá mu s kampaní
Jednou z marketingových taktik hnutí ANO je snaha nakukat veřejnosti, že Babiš nemůže prohrát volby. On má přece nejlepší kampaň, ovládl prostor, opozice je bezzubá. Jenže tohle všechno platí jen za předpokladu, že tomu věříme, šíříme to dál, a tudíž Babišovi zvyšujeme šance na vítěztví. Jak ukazuje aktuální průzkum společnosti Kantar, nic není ani zdaleka rozhodnuto. Dva týdny před volbami má podle průzkumu Babišovo hnutí 24,5 procenta, spojení ODS, KDU-ČSL a TOP 09 má 23 procent a Piráti se Starosty by získali 20,5 procenta.

2021-09-26
ABC Report | ABC report | admin

SPOLU sílí a dotáhlo se na ANO. Volby nejsou rozhodnuté
Nový předvolební průzkum, který v neděli představila Česká televize, přinesl zajímavá čísla. Podle společnosti Kantar je sice stále největším favoritem hnutí ANO, ale jeho náskok na druhou koalici SPOLU a třetí PirSTAN se snížil. Dva týdny před volbami má podle průzkumu Babišovo hnutí 24,5 procenta, spojení ODS, KDU-ČSL a TOP 09 má 23 procent a Piráti se Starosty by získali 20,5 procenta.

2021-09-23
ABC Report | ABC report | admin

Více stavět, méně papírovat“, „zadusí vás byrokracií
či „připraví nás o svobodu“. Tak zní slogany, které představila koalice SPOLU k podzimní části předvolební kampaně do poslanecké sněmovny. Lídři jednotlivých stran – ODS, KDU-ČSL a TOP 09 – představili svá hlavní témata, na která bude nutné se zaměřit po volbách. „Tyto volby mají jedno zásadní téma. Jestli Česká republika porazí populismus a extremismus, a nebo jestli skončí sama poražená. Mít vládu s extremisty a populisty je drahé, morálně zničující a devastující po všech stránkách,“ řekl předseda ODS Petr Fiala. To, co jsme dosud zažívali, je podle něj jen slabý odvar toho, co by přišlo, pokud by se k vládě opět dostalo hnutí ANO Andreje Babiše.

2021-09-13
ABC Report | admin | Petr Vacek

Rodiče skočili na špek komunistům, lžím ale věří lidé i dnes
My jsme měli takový trošku generační problém, protože moji rodiče byli velcí straníci. Ale zároveň to byli hrozně velkorysí lidé, kteří nás do ničeho nenutili. Oni nás absolutně nechali, abychom si udělali svůj vlastní názor. Což mi přijde hrozně zvláštní. Čekal bych, že mě budou vychovávat v bolševismu, ale to nikdy nenastalo. Já jsem třeba chodil do vodáckého oddílu, který byl takový reakcionářský, protikomunistický. Naši to všechno věděli, ale nechali mě být. V tomhle byli neuvěřitelně velkorysí. Když vidím, jakým lžím a hovadinám jsou dneska dospělí lidé ochotni věřit, tak trošku omlouvám své rodiče, že v tom poválečném nadšení skočili komunistům na špek. Těžko ale říct, proč z toho později nevystoupili, když oba byli strašně inteligentní lidé. Pro mě ale bylo strašně důležité, že to byli neuvěřitelně otevření, tolerantní lidé, a vlastně díky nim jsem prožil krásné dětství. Měl jsem strašnou svobodu.

2021-09-12
ABC Report | ABC report | admin

Politici SPOLU míří ke dveřím voličů
Koalice SPOLU rozjela další část své kampaně, tentokrát zřejmě tu nejintenzivnější. Zástupci Občanské demokratické strany, TOP 09 a KDU-ČSL se totiž vydali až k voličům domů. Akce se zúčastňují předsedové stran Petr Fiala, Markéta Pekarová Adamová a Marian Jurečka, ale i další politici. Občany dnes oslovoval třeba europoslanec Tomáš Zdechovský či bývalý šéf lidovců Marek Výborný. Tyto volby chceme vyhrát, jdeme mezi lidi a přesvědčujeme je o tom, že změna v České republice je možná. Děláme i ne úplně obvyklé typy kampaně, například to, co se nazývá ‚ode dvěřím ke dveřím‘. Zvoníme na lidi, oslovujeme je a zveme je k volbám,“ říká předseda ODS Petr Fiala.

Kontaktní formulář
Typ dotazu:

Telefon*:

Email:

Zpráva*:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů


DOTACE, ÚSPORA ENERGIÍ, KALKULACE DODÁVEK ELEKTRO I PLYNU, OVĚŘENÉ OBCHODNÍ PŘÍLEŽITOSTI
ABC zakázky.cz

Provozovna PRAHA: Nádražní ul, 150 00, Praha 5, Smíchov
Costa Team s.r.o., IČ: 24268208, Most, Josefa Hory 1199
Zákaznická linka non - stop zdarma, sami zavoláme zpět
Tel: +420 704 510 345
E-mail: info@abczakazky.cz

chat ABC zakázky