ABC report | ABC zakázky

ABC report podnikatelský občasník

ABC report je podnikatelský občasník přinášející aktuality a podnikatelskou politiku ve zprávách z ČR a EU

2021-10-22
ABC Report | admin | admin

Pořád online - Pořád a pořád a pořád
Teď už budete online pořád. Pořád si budete moct najít nejbližší autobusové spojení. Pořád vás navigace dovede až do cíle. Pořád budete v kontaktu se svými blízkými. Pořád! A pořád a pořád a pořád. Optické sítě. Super internet, rychlost až 1000 Mb/s . Více info na info@abczakazky nebo tel. +420 245 007 359

2021-10-13
ABC Report | ABC report | admin

My garantujeme fixní cenu elektřiny až na 36 měsíců
Pro stávající zákazníky s ‍platnou smlouvou (včetně těch s ‍nově podepsanou smlouvou, ale ještě nezahájenou dodávkou). Podmínky smlouvy a ‍ceny, které s ‍námi máte sjednány, samozřejmě dodržíme. Nemusíte se obávat, fixní cenu u ‍smluv na ‍dobu určitou po ‍celou sjednanou dobu nezměníme. Pro nové zájemce o ‍plyn nebo elektřinu od ‍innogy (s ‍nepodepsanou smlouvou a ‍nezahájenou dodávkou). Protože jsme v ‍uplynulých týdnech pomohli tisícovkám zákazníků, kterým jejich nespolehliví dodavatelé vypověděli smlouvy s ‍fixními cenami v ‍okamžiku, kdy pro ně přestaly být výhodné, nebo je ‍převedli automaticky na ‍nevýhodné produkty, veškerý objem předkoupeného plynu a ‍elektřiny rezervovaný pro ‍nové zákazníky jsme již vyprodali. Pro další nové zákazníky tak musíme nakupovat za aktuální velkoobchodní ceny, jejichž nárůst nemůžeme ovlivnit. Vlivem enormního zájmu nových zákazníků jsme také výrazně zjednodušili nabídku. Aktuálně nabízíme tyto produkty: plyn Optimal a elektřina Optimal (garance postupného snižování ceny v ‍předem známé výši, smlouva na ‍dobu určitou s ‍garancí ceny na ‍36/30 ‍měsíců) plyn Garance ‍36 a elektřina Garance ‍36 (fixní cena, smlouva na dobu určitou 36 ‍měsíců). Cena u těchto produktů je garantovaná dle ‍ceníku, který je platný v ‍den podpisu smlouvy za innogy.

2021-10-11
ABC Report | |

Vláda zlého snu zřejmě brzy skončí , hurá.
I přes vysoký volební zisk hnutí ANO ukazují české parlamentní volby roku 2021, že česká společnost odmítla populistickou oligarchickou vládu, která měnila Českou republiku v mafiánský stát založený na institucializované korupci. Odmítla i nekompetentní chaotické řízení státu spočívající mimo jiné ve fušování předsedy vlády zejména do oblastí, kterým rozumí ještě méně než řada jeho ministrů. Výsledek voleb znamená i faktický konec zřejmě nejodpudivějšího jevu těchto voleb, kterým byla policejní strana Přísaha. Jejímu zakladateli, u něhož není jasné, zda mu více chybí schopnosti, inteligence, nebo charakter, tak nezbude nic jiného, než aby se odebral do svých rodných Pohořelic a v restauraci U Vavříků za panáka zelené vyprávěl své smyšlené historky o tom, jak odhalil, chytil a zavřel vagony mafiánů.

2021-10-08
ABC Report | ABC report | admin

Volte budoucnost, ne to co tu je nyní
je pátek 8. října a dnes ve 14:00 se otevírají volební místnosti. Vrcholí kus pořádně dlouhé a namáhavé cesty. Těžko se nám popisuje vděčnost, kterou cítíme, když si vzpomeneme na tu ohromnou energii, kterou jste doposud vkládali do našeho společného cíle. Máme ještě čas dostat pomocí SMS nebo rozhovorů aspoň několik lidí k volbám. Protože letos rozhoduje jen pár hlasů, bude to těsné. PIRÁTI+STAN a koalice SPOLU mají šanci na společnou většinu mandátů a tím máme šanci na konec rozkladu demokracie. Už sama tato naděje, které jsme my všichni společně dosáhli, je úspěch. Ale to už všechno víte. sme rádi, že v České republice máme Vás, kteří věnujete své chvilky rozkvětu demokracie nehledě na to, kdo je u moci. Protože pouze tam, kde je aktivní a zdravá občanská společnost, může být zdravá demokracie. Tak, teď už jen odvolit a s napětím sledovat sobotní výsledky.

2021-10-07
ABC Report | ABC report | admin

AŹ DO ROZTRHÁNÍ TĚLA
V minulých volbách slibovali SocDem, že zruší platby u lékaře pokud nebudou zvoleni. To se stalo a SocDem splnila svou výhružku a zrušila platby u lékaře a pomstila se za nezvolení. Letos podobně slibuje Babiš, že pokud jej nezvolíme tak půjde s politiky. To je přesné vyjádření toho, že když Babiš nebude zvolen a nebude premiérem tak se na své voliče i republiku vykašle. To je dobře, že to víme, proto si tajně připravuje nemovitosti po celém světě aby se tam skrýval před odpovědností a před Roztrháním celého těla... Ale to už bude líp!!!

Kontaktní formulář
Typ dotazu:

Telefon*:

Email:

Zpráva*:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů


DOTACE, ÚSPORA ENERGIÍ, KALKULACE DODÁVEK ELEKTRO I PLYNU, OVĚŘENÉ OBCHODNÍ PŘÍLEŽITOSTI
ABC zakázky.cz

Provozovna PRAHA: Nádražní ul, 150 00, Praha 5, Smíchov
Costa Team s.r.o., IČ: 24268208, Most, Josefa Hory 1199
Zákaznická linka non - stop zdarma, sami zavoláme zpět
Tel: +420 704 510 345
E-mail: info@abczakazky.cz

chat ABC zakázky