ABC report | ABC zakázky

ABC report podnikatelský občasník

ABC report je podnikatelský občasník přinášející aktuality a podnikatelskou politiku ve zprávách z ČR a EU

2021-12-24
ABC Report | admin | admin

KLIDNÉ VÁNOCE
vám přejí ABC zakázky.cz

2021-12-18
ABC Report | |

Čtvrtý adventní víkend
V tomto týdnu týdeník FORUM na své titulní straně přináší informaci o tom, na kolik peněz si přišel holding Agrofert Andreje Babiše z dotací a veřejných zakázek. Chcete si přečíst, kolik peněz mu posílala Správa státních hmotných rezerv nebo třeba Česká filharmonie? Naštěstíuž tento nešvar a bezpochyby i trestný čin skončil i když následky se s námi asi potáhnou jetě dlouho.

2021-11-22
ABC Report | ABC report | admin

Epidemie neschopných. Lidé umírají mezi dvěma komediemi
Není to epidemie neočkovaných. Je to epidemie neschopnosti spolupracovat, epidemie neschopnosti vůdců vést. Článek Česko prožívá ošklivé covidové déjà vu. Nejprve premiér prohlásí, že vyhlašovat nouzový stav není třeba, neboť „bavorský model“, jímž se vláda inspirovala, neomezuje pohyb. Týž den zopakuje tytéž argumenty ministr zdravotnictví. O tři dny později, tedy v pondělí, nese tentýž ministr zdravotnictví na vládu návrh na vyhlášení nouzového stavu, ministr školství se proti tomu ostře ohrazuje a ministr vnitra upozorňuje, že pro stav nouze nenastaly právní podmínky a nejdříve se mají sejít krizové štáby v krajích. Politické přestřelky probíhají online na sociálních sítích, takže výsledek večerního jednání vlády je naprosto neodhadnutelný. Jaký že se píše rok? Realismus ani koordinace zkrátka zoufale nefungují. Premiér Babiš i jeho ministři si dál bolestínsky foukají mocenská povolební bebíčka a stěžují si, že se s nimi opozice nebaví. Souběžně pak mocnou kritikou vlády, která ještě ani nevládne, připravují půdu pro vstup hnutí ANO do prezidentské volby, ať už se toho úkolu ujme přímo Babiš, nebo někdo jiný. Opozice zase nedokázala opustit předvolební rétoriku a tvrdošíjně se tváří, že virus s leknutím uteče, hned jak na ministerské křeslo dosedne plnou vahou svého profesorského titulu Vlastimil Válek. A mezi oběma těmito nepříliš vkusnými komediemi zcela tragicky kolabuje české zdravotnictví a umírají lidé. Ministr Adam Vojtěch neměl pravdu. Není to epidemie neočkovaných. Je to epidemie neschopnosti vybřednout z permanentní předvolební kampaně, epidemie neschopnosti vůdců vést, epidemie neschopnosti najít alespoň zbytky politického pragmatismu a realismu.

2021-11-14
ABC Report | |

Home Office v celé ČR
Pracovní pozice v celé ČR i EU zdarma a kdykoliv. HPP, VPP, dohody, ŽL i brigádu či jiný pracovní poměr. Vždy dohodou. 1) Call centrum v Praze pobočky v Brně, Olomouc, Hradec Králové, Kolín, České Budějovice, Jihlava a Ústí nad Labem. Máme připravené. - hod. mzda se pohybuje od 100 až 250 Kč/hod. + odměny, provize - spoustu dalších benefitů jako ZOO karta, MultiSport karta, slevové programy na zájezdy, mobilní tarif apod.. Nástup je možný ihned nebo po dohodě a podle pobočky i druhu práce. Je zde nutné školení v Praze Strašnicích nebo na pobočkách. Fixní plat + provize. Pracovní smlouva lze na HPP, VPP, dohody, brigády i na ŽL. Po zapracování na pobočkách, cca do 1 měsíce, je možné a po dohodě přejít i na Home Office. 2) Spolupráce na naší Zákaznické lince ABC zakázky. Máme připravené. - 100% času práce z domu nebo odkud sami chcete - placené zaškolení - online telefon po celou dobu Vaši směny na help linku zaměstnanců - 15 000 Kč/měs./netto fix + cílové odměny až 10 tis. Kč/měs./netto - Po až Pá, cca 8 hod. denně - speciální program, kdy nemusíte být stále aktivní v prac. době Očekáváme: - seriózní jednání a zájem o dlouhodobou spolupráci - vlastní IT techniku a internet, notebook, PC apood., sluchátka s mikrofonem, internet - aktivitu a chuť pracovat alespoň 30 hod. týdně - prokazatelné osobní zkušenosti s práci na homeoffice - motivační dopis, který přiložíte k životopisu Zajímá Vás k tomu více? Rádi se s Vámi potkáme na online pohovoru. Těšíme se na Vaše motivace a CV! Pokud máte zájem o některou s pozic tak uveďte o jakou pozici je zájem a pošlete své CV a motivační zprávu na e-mail info@abczakazky.cz nebo na chat.

2021-10-26
ABC Report | admin | admin

Elektřina a plyn online a na fix
I v této mimořádné situaci jsme připraveni převzít zákazníky v režimu DPI (dodavatel poslední instance). LAMA energy, člen skupiny LAMA ENERGY GROUP, má vlastní těžební vrty ropy a zemního plynu na jižní Moravě. Jsme tak imunní vůči současné krizi na trhu s energiemi. Více na ABCzakazky.cz, info@abczakazky.cz nebo Tel: +420 245 007 359.

Kontaktní formulář
Typ dotazu:

Telefon*:

Email:

Zpráva*:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů


DOTACE, ÚSPORA ENERGIÍ, KALKULACE DODÁVEK ELEKTRO I PLYNU, OVĚŘENÉ OBCHODNÍ PŘÍLEŽITOSTI
ABC zakázky.cz

Provozovna PRAHA: Nádražní ul, 150 00, Praha 5, Smíchov
Costa Team s.r.o., IČ: 24268208, Most, Josefa Hory 1199
Zákaznická linka non - stop zdarma, sami zavoláme zpět
Tel: +420 704 510 345
E-mail: info@abczakazky.cz

chat ABC zakázky