ABC report | ABC zakázky

ABC report podnikatelský občasník

ABC report je podnikatelský občasník přinášející aktuality a podnikatelskou politiku ve zprávách z ČR a EU

2020-03-17
ABC Report | Roušky bez šití | SEZNAM

Roušky bez šití
Zde je návod na roušky bez šití. https://www.televizeseznam.cz/video/zajimava-videa-1244931/rouska-bez-siti-postaci-pouze-tricko-a-nuzky-radi-navrharka-iva-burkertova-64037481?dop_ab=0&dop_source_zone_id=1&dop_req_id=0g7XDLFPROs-202003171117&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=_var

2020-03-04
ABC Report | ABC report | admin

Kabelky versus dotace a
Před pár lety vnikla po zuby ozbrojená policie na úřad vlády kvůli kabelkám Dnes se policie a státní zástupci dívá jinam. Nevadí, že jim i naši vlast vládne a řídí estébák. Obviněný, člověk zneužil dotaci na své sídlo, který nedaní své příjmy, čerpá nezákonně i další dotace a zneužívá naše daně i úředníky státu na podporu své firmy ... atd. atd.. Na co čeká justice v ČR?

2020-02-10
ABC Report | ABC | admin

Slibem levného piva nezarmoutíš
Babiš slíbil pomoc malým hospodám a levnější pivo. Dopadlo jako vždycky. Celé Česko se nyní baví výší DPH jako např.: Točené pivo a jeho DPH v našich provozovnách je: - U Babišů na Čapáku je zdarma a s 0% DPH. Pokud čerpáte dotace tak vám dají i nějakou tu kačku na cestu ... - u manželky 21% - u přítelkyně 10% Takže klasika, sliby, chyby od Andreje a jeho sekty.

2020-02-05
ABC Report | | admin

Stát žaluje EU za problém soukromé firmy
Záměr žalovat Evropskou komisi kvůli pozastavení dotací pro koncern Agrofert považuje opozice za nestoudnost. O podání žaloby v pondělí rozhodla vláda na návrh ministra zemědělství Miroslava Tomana (za ČSSD). Agrofert patří do svěřenského fondu premiéra Andreje Babiše (ANO). Kde je v tuto chvíli naše policie, státní zástupci!? Stát je zneužíván a okrádán v přímém přenosu zájmovou skupinou jedné nebo druhé firmy premiéra i ministra vlády. Zájmy Agrofertu premiéra Babiše nebo firmy ministra Tomana řeší vláda ČR. Znamená to, že v tuto chvíli jsme jako stát zcela neschopni tomu čelit?

2020-01-17
ABC Report | | administrátor

Babišův způsob podvodu i krácení daní
Problém s mnoha novináři je vlastně podobný jako s českými politickými stranami. Všichni s nechali zmanipulovat propagandou Marka Prchala a snaží se „nebýt antibabiš“. Údajná serioznost je vlastně postoj, kterým novináři podvádějí veřejnost. Není téměř možné sledovat online Evropské komise, zdaleka ne jen těch, která patří do holdingu Agrofert. Stále do nás hustí jak si žijeme v blahobytu a bude ještě líp. A přesně tohle je pak odpovědí na otázku, „kde se berou ty preference“, kterou si mnozí často pokládají. Pokud lidé od novinářů nedostanou informace, nemohou je mít. Existuje velká spousta lidí, kteří doopravdy chtějí, aby Česká republika byla svobodnou, demokratickou zemí. Vidíme je na demonstracích, nejen na Letné, ale v desítkách měst a obcí. Jenže tihle lidé nemají zastání mezi novináři a bohužel příliš ani mezi politiky. Tihle lidé si zaslouží mnohem víc než údajnou serióznost, kterou si zástupci médií vzájemně ocení v twitterovém rybníčku, ale společnosti to nepřinese vůbec nic. Stejně tak si tihle lidé nezaslouží rozhádané trpaslíky, ale opravdové spojení stran, které mají reálnou šanci společně dosáhnout přijatelného výsledku ve volbách. Občané už ukázali, že se chtějí bránit. Sami to ale nezvládnou. A dokud budou média mlčet o něčem tak zásadním, jako je jednání Evropského parlamentu o českém premiérovi, nemůžeme se pohnout z místa.

Kontaktní formulář
Typ dotazu:

Telefon*:

Email:

Zpráva*:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů


Bohužel se ani nám nevyhne zdražení služby pro VIP klienty od 1.1.2023 na 2.990 Kč/1 rok registrace.
Můžete však využít a do konce roku 2022 se registrovat jako VIP klient za původní cenu 1.990,- Kč 1/rok!!!

Platební údaje pro VIP klienta:
FIO Bank, a.s.
částka: 1.990,- Kč/1 rok, do konce roku 2022 ...  od 1.1.2023 bude cena, 2.990,- Kč/1 rok služby pro VIP klienta.
č.ú.: 230 172 3148/2010
v.s.: IČ dodavatele
s.s.: 2022

ABC jobs.cz

Provozovna PRAHA: Nádražní ul, 150 00, Praha 5, Smíchov
Costa Team s.r.o., IČ: 24268208, Most, Josefa Hory 1199
Zákaznická linka non - stop zdarma, sami zavoláme zpět
Tel: +420 704 510 345
E-mail: info@abczakazky.cz

chat ABC jobs