ABC report | ABC zakázky

ABC report podnikatelský občasník

ABC report je podnikatelský občasník přinášející aktuality a podnikatelskou politiku ve zprávách z ČR a EU

2021-07-15
ABC Report | | admin

Realizace zakázek v České republice
Samozřejmě, že lze využít statut FREE klient k získání relizace zakázky, ale má jen omezené možnosti, velký zájem o realizaci a tím i spousta nabídek směrem k investorům. Ti se pak většinou rozhodují jen podle ceny a vy pak máte práci se zpracováním nabídky i zbytečnou komunikaci se zadavatelem. Publikujeme na ABC zakázky jen velmi malou část projektů z celkem cca 255 nových denně. Větší část projektů zpracuje náš pracovník a po dohodě s VIP klientem je posílá přímo na e-mail nikoliv ke zveřejnění. Tzn., že v případě regionálního požadavku můžete být jen jediným zájemcem o realizaci a to využít ve svůj prospěch a zisk. Tato výhoda stojí jen necelých 5 Kč denně. K tomu získáváte zdarma i další výhodu PRIMA poptávka jako VIP klient. PRIMA poptávka je zdarma služba pro VIP klienty , kdy za vás komunikuje s investorem náš pracovník, který ověří bonitu projektu i není-li to jen konkureční akce nebo srovnání ceny. Po ověření už komunikujete s klientem, který o vás ví předem a realizace je už jen na vás. Realizace PRIMA poptávky je 1x ročně zcela zdarma. Při více realizací PRIMA poptávky je stanovena minimální provize, kterou si vždy můžete připočíst do nabídky. Budete-li mít zájem o profesionální spolupráci tak jako VIP klient tak máte tak výhodu jako regionální dodatel + neomezený počet zakázek v roce + PRIMA poptávku také neomezeně a jen za symbolických 1.990 Kč/1 rok.

2021-06-28
ABC Report | |

Vyvolený dotační podvodník nemusí vracet
Mynář z Hradu neoprávněné dotace vracet nemusí. Ministerstvo financí ČR v čele s Alenou Schillerovou neměří všem poplatníkům stejným metrem. Ve vratkách státu jsou někteří kvůli tisícikorunám za soudní výlohy okamžitě vyzváni k úhradě, zatímco čerpatelé neoprávněných dotací se nemusí s vracením peněz ani obtěžovat. Na nesrovnalosti upozornil člen Rady České televize Zdeněk Šarapatka, kterého se nestandardní jednání ministerstva osobně dotklo. Navzdory trestnímu stíhání a závěru prověrky dotačního úřadu ROP nepožaduje MF ČR po "kancléři" Mynářovi vrácení 6 mega z evropských fondů na jeho penzion. Prý je to věc jejích úředníků, děla ministryně Schillerová. Bajkalský vířník takhle nízko nedohlédne a na blbosti nemá čas. Bodejť, prezident Mimoň si Vráťu chválí a Vráťa ho má na povel. A Ing. Mimoně potřebuje šéf Tety Poety. Bureš. Bureš se bez Vráti neobejde

2021-06-25
ABC Report | ABC report | admin

Vláda slíbila vládní pomoc deset milionů Kč ???
Schillerová slíbila vládní pomoc deset milionů. Občané mezitím vybrali víc než čtyřikrát tolik, přispěla i opozice. Peníze, které Schillerová slíbila, jsou skutečně spíš výsměchem než opravdovou podporou státu, který by se v nastalé situaci měl o své obyvatele postarat. Ministryně financí se vypravila na jižní Moravu, aby ukázala, že ji strašně zajímá, jak moc se řádění tornáda podepsalo na lidských obydlích, potažmo i životech. V rámci své návštěvy v postižené oblasti slíbila desetimilionovou finanční pomoc, kterou vláda Andreje Babiše dokáže speciálně vyčlenit. Směšnou částku, o níž se již diskutuje na sociálních sítích, absolutně přebila lidská solidarita. Jen v jedné sbírce na pomoc obcím na jihu Moravy se již vybralo přes 45 milionů korun a suma se neskutečně rychle zvyšuje.

2021-06-20
ABC Report | ABC report | admin

Lhář Babiš opět hrozí migranty i když tu nejsou
se svým přítelem Orbánem. „Čísla stoupají, musíme to vyřešit“. Blíží se volby do Poslanecké sněmovny a premiér Andrej Babiš (ANO) opět otevírá populární téma – migraci. Ve svém nedělním pořadu Čau lidi zmínil, že přes naše území utíkají nelegální migranti do Německa a že chce situaci vyřešit na nejbližší Evropské radě. „Možná jste zapomněli, že se mi v červnu 2018 s mým přítelem Viktorem Orbánem povedlo konečně zrušit ty nesmyslné kvóty,“ řekl Babiš s tím, že v uplynulém týdnu měl možnost navštívit celníky a téma nelegální migrace s nimi řešil. Čeští celníci měli podle premiéra ve spolupráci s policií minulý rok 12 záchytů pašeráků s nelegálními migranty. „My nemůžeme dopustit, abychom to akceptovali. Mám nějaké konkrétní nápady jak to řešit s kolegy z Maďarska, Rumunska, Slovenska i Polska a na příští Evropské radě je předložím. Naši celníci dělají skvělou práci,“ uzavřel Babiš.

2021-06-14
ABC Report | ABC report | Miroslav Kalousek

Schillerová sní, bože...
I první báseň Schillerové si nenechal Kalousek ujít a odpověděl jí. „Zatímco nás ze sna její dluhy budí, ministryně blouzní o posunech času. Místo pilné práce říkankami prudí… Nechte si ji v Brně. Třeba na Špilasu,“ napsal nyní už bývalý poslanec Miroslav Kalousek.

Kontaktní formulář
Typ dotazu:

Telefon*:

Email:

Zpráva*:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů


ABC zakázky.cz
Provozovna PRAHA:
Costa Team s.r.o., IČ: 24268208, Most, Josefa Hory 1199
info@abczakazky.cz
Zákaznická linka non - stop, zanechte vzkaz nebo telefon a sami zavoláme
Tel: +420 245 007 359

chat ABC zakázky
Nenechte si ujít zakázky, obchodní příležitosti, pracovní místaOdesláním e-mailu berete na vědomí správu osobních údajů