ABC report | ABC zakázky

ABC report podnikatelský občasník

ABC report je podnikatelský občasník přinášející aktuality a podnikatelskou politiku ve zprávách z ČR a EU

2020-01-17
ABC Report | | administrátor

Babišův způsob podvodu i krácení daní
Problém s mnoha novináři je vlastně podobný jako s českými politickými stranami. Všichni s nechali zmanipulovat propagandou Marka Prchala a snaží se „nebýt antibabiš“. Údajná serioznost je vlastně postoj, kterým novináři podvádějí veřejnost. Není téměř možné sledovat online Evropské komise, zdaleka ne jen těch, která patří do holdingu Agrofert. Stále do nás hustí jak si žijeme v blahobytu a bude ještě líp. A přesně tohle je pak odpovědí na otázku, „kde se berou ty preference“, kterou si mnozí často pokládají. Pokud lidé od novinářů nedostanou informace, nemohou je mít. Existuje velká spousta lidí, kteří doopravdy chtějí, aby Česká republika byla svobodnou, demokratickou zemí. Vidíme je na demonstracích, nejen na Letné, ale v desítkách měst a obcí. Jenže tihle lidé nemají zastání mezi novináři a bohužel příliš ani mezi politiky. Tihle lidé si zaslouží mnohem víc než údajnou serióznost, kterou si zástupci médií vzájemně ocení v twitterovém rybníčku, ale společnosti to nepřinese vůbec nic. Stejně tak si tihle lidé nezaslouží rozhádané trpaslíky, ale opravdové spojení stran, které mají reálnou šanci společně dosáhnout přijatelného výsledku ve volbách. Občané už ukázali, že se chtějí bránit. Sami to ale nezvládnou. A dokud budou média mlčet o něčem tak zásadním, jako je jednání Evropského parlamentu o českém premiérovi, nemůžeme se pohnout z místa.

2019-12-18
ABC Report | | administrátor

Jistota ekonomické investice podle Babiše nebo jen „vrtěti národním plánem“?
Známý snílek, pohádkář, ale i dotační podvodník (podle médií) a člověk který nemusí a neplatí daně ze svých příjmů, jako běžný občan, nám poskytl návod jak realizovat i naše sny či představy. V tomto týdnu nám předseda Babiš halasně představil pohádku s názvem Národní investiční plán, který sice žádným plánem není, ale jen představy premiéra, který shromáždil seznam požadavků obcí, krajů i státu na investice v nových projektech. Peníze na to sice nejsou, ale kdo ví. Třeba se podaří znovu „podojit“ EU o nějaké dotace či pobídkou nebo snad nějaký oligarcha podpoří z vlastního (ne naopak) náš státní rozpočet. V tomto smyslu si tak každý může nechat zpracovat projekt o kterém sní nebo si představuje. Např.: já sním o vlastní domečku se zahradou a tak si nechám od architekta zpracovat projekt (bratru za cca 30 a více tis. Kč) a pak počkám jestli vyhraji v loterii nebo se podaří dostat do nějakého dotačního programu nejspíš nějakým podvodem případně se stanu gamblerem? Tímto způsobem, ale nejspíše jen vyhodím peníze za pomalovaný papír nebo budu popotahován úřady za nedodržení podmínek nebo i stíhám policií (to nejspíš pokud uvedu lživé informace) za podvod a zneužití dotací. V lepším případě se tak budu, do konce života, jen dívat na dokumentaci nebo bručet v base, pokud tedy budu stále jen běžný občan. Do toho se mi fakt nechce ...

2019-11-18
ABC Report | ABC report | administrátor

Babišovo pokrytectví v přímém přenossu
Babišovo pokrytectví v přímém přenosu v prostoru kam nemohli jeho oponenti. Nejdříve se sklání před Václavem Havlem, který se uč nemůže bránit, jak by mu bylo příjemné se nechat oslavovat od agenta STB... Ocení boj s komunisty, sám je prosí o pomoc ve sněmovně ... Vyzve k demokracii, ale ihned potom se objímá s Orbánem ... Absurdní vyjádření o tom, že bude líp už známe od komunisté ... Babišovi by šlo uvěřit teprve, až své slova dokáže konkrétními činy a každodenním jednáním. Jinak lze k jeho citátu, že nebyl statečný tehdy, dodat – že není ani dnes.

2019-11-05
ABC Report | | Milion chvilek pro demokracii

LETNÁ! A znovu za demokracii
Třicet let po sametové revoluci nemáme moc důvodů k optimismu. Justice i veřejnoprávní média jsou v ohrožení, preference vládní firmy jsou víceméně stabilní a prezident nerespektující Ústavu slibuje premiérovi v obrovském střetu zájmů prezidentskou milost, bude-li to třeba. To je realita. O kolik potemnělejší by však celý ten obrázek byl, kdyby tu zároveň nebyl jasný a nadějný vzkaz zaplněné Letné: těch, kterým to není jedno, je dost. Statisíce lidí jsou ochotny postavit se společně na obranu demokracie a vyslat mocným důrazný vzkaz: jsme tady a musí se s námi počítat! Proto v sobotu 16. listopadu společně zaplníme největší veřejné prostranství v České republice. Nepůjde jen o velkou sešlost podobně naladěných lidí, ale zazní zde velice důležité požadavky.

2019-09-02
ABC Report | | admin

Doba rovnějších občanů je zde znova
Ano, v naší republice jsou opět občané několika kategorií. Někteří tak mohou podvádět při žádosti o dotaci, nemusí odvádět daně z příjmu a jeho firmy mohou krátit daně aniž jsou za to postiženi. Vrací se nám zase komunistická rovnost občanů, kdy někteří jsou rovnější než ostatní.

Kontaktní formulář
Typ dotazu:

Telefon*:

Email:

Zpráva*:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů


ABC zakázky.cz
Costa Team s.r.o. IČ: 24268208
Josefa Hory 1199, 431 01 Most
Provozovna PRAHA:
Plzeňská 233/8, Anděl, 150 00 Praha 5 - Smíchov
info@abczakazky.cz
Zákaznická linka:
- chat ABC zakázky
Nenechte si ujít jedinou novinku

Pošleme vám na email novinky, akce, zakázky a další zajímavosti


Odesláním emailu berete na vědomí správu osobních údajů