ABC report | ABC zakázky

ABC report podnikatelský občasník

ABC report je podnikatelský občasník přinášející aktuality a podnikatelskou politiku ve zprávách z ČR a EU

2022-01-03
ABC Report | |

Zdraví, štěstí i zakázky v r. 2022 s naší aplikací.
Za vás první hovory s potenciálním klientem řeší naši pracovníci obchodu. Vám pak připraví prověřenou bonitní zakázku podle vašich představ. Poptávka pak není jen ověřování cen nebo konkurenční průzkum trhu. Zakázky jsou v požadovaném regionu tedy min. náklady na realizaci případně záruky. Dohodnete se na obchodních případech a obdržíte jen relevatní podměty, nikoliv desítky poptávek, které zatěžují jak časem tak prostředky. Více informací na tel: 245 007 359 mebo info@abczakazky.cz

2021-12-29
ABC Report | |

Hádanka na konec roku: Z jaké dotace Babiš obytňák koupil?
Hádanka na konec roku: Z jaké dotace Babiš obytňák koupil? Andrej Babiš hodlá objíždět republiku v obytném autě. Spojí tak dvě akce v jednu. Svoji kampaň před prezidentskými volbami a zároveň antikampaň pro novou vládu, na kterou bude samozřejmě házet všechny své chyby, bude na ni plivat a lhát tak, jak to umí jen on. Nekonečná drzost a troufalost je přesně to, co ostatní (nejen) politiky překvapuje a odzbrojuje. Například když v posledních dnech Babiš konstatoval, že je škoda, že se za dob vlády premiéra Sobotky nepodařilo prosadit dostavbu Temelína, za kterou on prý usilovně bojoval. Překvapení pamětníci a jeho tehdejší vládní kolegové potom jeden po druhém potvrdili, že Babiš opět lže, že naopak on byl tím, kdo dostavbu tehdy blokoval. Lež od rána do večera. Každý den. Neustále. A to přesně od února poveze Babiš k obyvatelům této země ve svém lžiobytňáku. Už poněkolikáté bude slibovat nesmysly, jak všechno zařídí, jak všem bude nejlíp, jak on nekrade, jak všichni ostatní rozkrádají republiku, jen on ne, protože on čerpá a vůbec, ta firma není jeho a ta čísla taky nesouhlasí! Ano. Tak nějak to bude vypadat.

2021-12-24
ABC Report | admin | admin

KLIDNÉ VÁNOCE
vám přejí ABC zakázky.cz

2021-12-18
ABC Report | |

Čtvrtý adventní víkend
V tomto týdnu týdeník FORUM na své titulní straně přináší informaci o tom, na kolik peněz si přišel holding Agrofert Andreje Babiše z dotací a veřejných zakázek. Chcete si přečíst, kolik peněz mu posílala Správa státních hmotných rezerv nebo třeba Česká filharmonie? Naštěstíuž tento nešvar a bezpochyby i trestný čin skončil i když následky se s námi asi potáhnou jetě dlouho.

2021-11-22
ABC Report | ABC report | admin

Epidemie neschopných. Lidé umírají mezi dvěma komediemi
Není to epidemie neočkovaných. Je to epidemie neschopnosti spolupracovat, epidemie neschopnosti vůdců vést. Článek Česko prožívá ošklivé covidové déjà vu. Nejprve premiér prohlásí, že vyhlašovat nouzový stav není třeba, neboť „bavorský model“, jímž se vláda inspirovala, neomezuje pohyb. Týž den zopakuje tytéž argumenty ministr zdravotnictví. O tři dny později, tedy v pondělí, nese tentýž ministr zdravotnictví na vládu návrh na vyhlášení nouzového stavu, ministr školství se proti tomu ostře ohrazuje a ministr vnitra upozorňuje, že pro stav nouze nenastaly právní podmínky a nejdříve se mají sejít krizové štáby v krajích. Politické přestřelky probíhají online na sociálních sítích, takže výsledek večerního jednání vlády je naprosto neodhadnutelný. Jaký že se píše rok? Realismus ani koordinace zkrátka zoufale nefungují. Premiér Babiš i jeho ministři si dál bolestínsky foukají mocenská povolební bebíčka a stěžují si, že se s nimi opozice nebaví. Souběžně pak mocnou kritikou vlády, která ještě ani nevládne, připravují půdu pro vstup hnutí ANO do prezidentské volby, ať už se toho úkolu ujme přímo Babiš, nebo někdo jiný. Opozice zase nedokázala opustit předvolební rétoriku a tvrdošíjně se tváří, že virus s leknutím uteče, hned jak na ministerské křeslo dosedne plnou vahou svého profesorského titulu Vlastimil Válek. A mezi oběma těmito nepříliš vkusnými komediemi zcela tragicky kolabuje české zdravotnictví a umírají lidé. Ministr Adam Vojtěch neměl pravdu. Není to epidemie neočkovaných. Je to epidemie neschopnosti vybřednout z permanentní předvolební kampaně, epidemie neschopnosti vůdců vést, epidemie neschopnosti najít alespoň zbytky politického pragmatismu a realismu.

Kontaktní formulář
Typ dotazu:

Telefon*:

Email:

Zpráva*:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů


ABC zakázky.cz
Provozovna PRAHA:
Costa Team s.r.o., IČ: 24268208, Most, Josefa Hory 1199
info@abczakazky.cz
Zákaznická linka non - stop, zanechte vzkaz nebo telefon a sami zavoláme
Tel: +420 245 007 359

chat ABC zakázky
Nenechte si ujít zakázky, obchodní příležitosti, pracovní místaOdesláním e-mailu berete na vědomí správu osobních údajů