ABC report | ABC zakázky

ABC report podnikatelský občasník

ABC report je podnikatelský občasník přinášející aktuality a podnikatelskou politiku ve zprávách z ČR a EU

2022-03-22
ABC Report | admin | admin

Co bude s hnutím ANO, když Babiš skončí ve vězení?
Bývalý premiér Andrej Babiš byl v pondělí nakonec obžalován v kauze dotačního podvodu ohledně Čapího hnízda. Nad předsedou hnutí ANO se tak opět vznáší hrozba, že půjde do vězení kvůli padesátimilionové dotaci na stavbu rekreačního a konferenčního areálu. Nebezpečí je to sice zatím relativně vzdálené, přesto je však reálné. Pro ANO z toho plyne zásadní a vůbec ne příjemná otázka, co si počne, když jeho šéf půjde za mříže? Babišovo hnutí ANO je už od začátku koncipované jako uskupení jednoho muže, které stojí a padá se svým předsedou a zakladatelem v jedné osobě. Proto si dost dobře nelze představit, že by hnutí ANO dokázalo fungovat i bez něj. V současné situaci tak můžeme očekávat, že předseda hnutí ANO vyvine maximální úsilí, aby dosáhl svého zvolení na post hlavy státu a získal tak prezidentskou imunitu. Ostatně to, co se píše v Ústavě České republiky, musí Babišovi v tuhle chvíli znít opravdu hodně lákavě: „Prezidenta republiky nelze po dobu výkonu jeho funkce zadržet, trestně stíhat ani stíhat pro přestupek nebo jiný správní delikt.“

2022-02-17
ABC Report | admin | admin

Okamurovy obstrukce jsou pomstou
Okamurovy obstrukce přišly záhy poté, co se po volbách změnil poměr sil ve Sněmovně a ukázalo se, že neobhájí post místopředsedy jako v minulém období. Přišel tak o státní limuzínu s řidičem a plat 173 tisíc korun. Vládní politici, kteří by pro klid ve Sněmovně Okamurovi klidně místopředsednický post přenechali, argumentují tím, že šéf SPD ve skutečnosti žádný extremista není. Navzdory svým veřejným prohlášením. “On ve skutečnosti není žádný ideolog. Pokud bychom u nás měli extremisty jen jako je Tomio Okamura, mohli bychom si gratulovat,” vysvětluje postoj zastánců těch, kteří jsou pro Okamurovi vyjít vstříc. To, že Okamuru ve skutečnosti vůbec nezajímají uprchlíci či cokoli jiného, jsme detailně popsali před rokem v časopise Neovlivní.cz. Odpadlíci z SPD prozradili, jak je to se stranou Okamury ve skutečnosti. “Ten, kdo do toho trochu vidí, ví, o co jde. Jedna věc je oficiální program, ale je to slibotechna. Jde jim jen o to udržet si fleky,” citovali jsme například Johna Vostenaka, který svým odchodem předešel vyloučení. A podobně mluvila i vyloučená krajská místopředsedkyně z Hradce Králové Luďka Tomešová. “Když zpětně sleduji kroky Tomia Okamury a dalších z vedení SPD, tak se obávám, že to je opravdu podvod na voliče. Trošku uděláme bubu, aby to nějak vypadalo, ale ve skutečnosti odmáváme něco úplně jiného. Zkrátka něco jiného říkají a něco jiného dělají.”

2022-01-30
ABC Report | |

Drahá státní princezna Alenka
Fotky za dva miliony, postel v kanceláři a služební byt u Pařížské. Alena Schillerová se snažila budovat image jakési hodné tety Alenky, která při své tvrdé práci pro stát ještě stihla vyzrát do krásy. Nepovedlo se to. Navíc se zdá, že více než teta Alenka to byla poměrně nákladná státní princezna Alenka. Alespoň si tak počínala. Za jediný rok stáli její fotograf a kameraman státní kasu dva miliony korun, bydlela ve státním bytě na prestižní adrese nedaleko Staroměstského náměstí, v kanceláři měla postel.

2022-01-03
ABC Report | |

Zdraví, štěstí i zakázky v r. 2022 s naší aplikací.
Za vás první hovory s potenciálním klientem řeší naši pracovníci obchodu. Vám pak připraví prověřenou bonitní zakázku podle vašich představ. Poptávka pak není jen ověřování cen nebo konkurenční průzkum trhu. Zakázky jsou v požadovaném regionu tedy min. náklady na realizaci případně záruky. Dohodnete se na obchodních případech a obdržíte jen relevatní podměty, nikoliv desítky poptávek, které zatěžují jak časem tak prostředky. Více informací na tel: 245 007 359 mebo info@abczakazky.cz

2021-12-29
ABC Report | |

Hádanka na konec roku: Z jaké dotace Babiš obytňák koupil?
Hádanka na konec roku: Z jaké dotace Babiš obytňák koupil? Andrej Babiš hodlá objíždět republiku v obytném autě. Spojí tak dvě akce v jednu. Svoji kampaň před prezidentskými volbami a zároveň antikampaň pro novou vládu, na kterou bude samozřejmě házet všechny své chyby, bude na ni plivat a lhát tak, jak to umí jen on. Nekonečná drzost a troufalost je přesně to, co ostatní (nejen) politiky překvapuje a odzbrojuje. Například když v posledních dnech Babiš konstatoval, že je škoda, že se za dob vlády premiéra Sobotky nepodařilo prosadit dostavbu Temelína, za kterou on prý usilovně bojoval. Překvapení pamětníci a jeho tehdejší vládní kolegové potom jeden po druhém potvrdili, že Babiš opět lže, že naopak on byl tím, kdo dostavbu tehdy blokoval. Lež od rána do večera. Každý den. Neustále. A to přesně od února poveze Babiš k obyvatelům této země ve svém lžiobytňáku. Už poněkolikáté bude slibovat nesmysly, jak všechno zařídí, jak všem bude nejlíp, jak on nekrade, jak všichni ostatní rozkrádají republiku, jen on ne, protože on čerpá a vůbec, ta firma není jeho a ta čísla taky nesouhlasí! Ano. Tak nějak to bude vypadat.

Kontaktní formulář
Typ dotazu:

Telefon*:

Email:

Zpráva*:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů


DOTACE, ÚSPORA ENERGIÍ, KALKULACE DODÁVEK ELEKTRO I PLYNU, OVĚŘENÉ OBCHODNÍ PŘÍLEŽITOSTI
ABC zakázky.cz

Provozovna PRAHA: Nádražní ul, 150 00, Praha 5, Smíchov
Costa Team s.r.o., IČ: 24268208, Most, Josefa Hory 1199
Zákaznická linka non - stop zdarma, sami zavoláme zpět
Tel: +420 704 510 345
E-mail: info@abczakazky.cz

chat ABC zakázky