ABC report | ABC zakázky

ABC report podnikatelský občasník

ABC report je podnikatelský občasník přinášející aktuality a podnikatelskou politiku ve zprávách z ČR a EU

2019-01-28
ABC Report | HlídacíPes.org. | Robert Malecký

Nenažraní soudruzi
PSÍ UŠI. Svět dospěl do fáze, kdy příliš mnoho hnusných lidí páchá příliš mnoho hnusných činů, aby se zalíbili řadě jiných hnusných a hloupých lidí nebo je udrželi v jejich hnusných stavech potřebných k uskutečnění hnusných podvratných plánů. Za přídavné jméno hnusní nechť si každý soudruh dosadí podle vlastního vkusu: lidi zlé, zmítané žlučí, dostatečně šílené, oblblé nebo vůbec blbé a tak podobně. Jedna kategorie sem ale bude patřit vždy, a tou jsou komunisté všeho druhu. Aktuálně se jim podařilo zástupce zbylých zmíněných skupin ve sněmovně přesvědčit, aby zvedli ruku pro hnusnou zlodějnu zvanou zdanění státních náhrad za majetek nevydaný v restitucích. Šéf komunistické partaje má samozřejmě pravdu. Celá řada komunistů skutečně musela snášet perzekuce, a to především od svých soudruhů. Celosvětově to tak mezi bolševiky chodilo všude, že nejprve spolu dělali revoluci, aby se pak ve všeobecné paranoie mezi sebou začali okrádat a vraždit. Co je podstatné, to už soudruh Filip neříká: vedlejším efektem této vlny bylo, že komunisté okrádali a vraždili i slušný lid kolem sebe, mimo jiné i církve a náboženské společnosti, o kterých je tu řeč. Korunu všemu nasadil sociálnědemokratický ministr kultury Antonín Staněk. Jeho vyjádření zde uvádíme s jistou rezervou, neboť u pana ministra nebývá vždy zvykem, že se obsah jeho vět potkává s jejich obecně přijímaným významem. „Chci, aby zdaněné peníze šly na obnovu duchovních památek, aby skončily v prostředí, do kterého by je s největší pravděpodobností dala i církev.“ (ministr kultury Antonín Staněk, DVTV, 24. ledna) Abychom to přeložili do srozumitelné češtiny: nejdřív církve už podruhé okrademe, ale když budou hodné, možná jim stát nějaký ten křížek opraví. Zdeněk Nejedlý likes this.

2019-01-28
ABC Report | HlídacíPes.org. | Robert Malecký

Boj za APPLE STORE pro naše lidi
Když už se na Pražském hradě usadili prodavači čínských telefonů Huawei, nechtěl zůstat pozadu ani premiér Andrej Babiš. A hodně vysoko míří, chlapec. Budeme bojovat za Apple Store pro naše lidi... A včil mudruj, národe. A národ mudruje. Hlavně když se nemluví o tom, že se známé Palermo, které chce dostat Babiše do tepláků a vůbec mu brání stát se Tomášem Baťou moderních dějin, rozrostlo z Prahy, Bruselu a Štrasburku až do středočeských Černošic. Tamní úředníci se nenechali svést kampaní a bez jakýchkoli pochybností prohlásili to, co je každému zřejmé: Andrej Babiš je ve střetu zájmů.

2018-12-30
ABC Report | HlídacíPes.org. | Ondřej Neumann

Babišův střet zájmů, Zemanovo nadbíhání Číně, oligarchizace médií… Milionová bilance na konci roku
Eurodotace a státní zakázky Agrofertu. Ruští špioni v Praze. Úbytek svobod ve veřejném prostoru. Bobtnání policejního státu. Na podzim roku 2014 situace na české mediální scéně vypadala neutěšeně. Od března sice vycházelo Echo24 Dalibora Balšínka a v září vydal první číslo měsíčníku Reportér Robert Čásenský. Oba s hrstkou redaktorů – vesměs ovšem těch nejlepších – odešli z vydavatelství Mafra, které ovládl Andrej Babiš a založili své projekty. Z jednoduchého důvodu – protože pod majitelem, který je zároveň politikem, nelze dělat nezávislou novinařinu. Balšínek vsadil na zpravodajsko-názorový web, Čásenský na tištěný měsíčník. Na Den lidských práv, 10. prosince 2014, oficiálně odstartoval třetí nezávislý novinářský projekt – HlídacíPes.org. Na rozdíl od předchozích dvou vsadil na evropsky unikátní koncept, na neziskovou Žurnalistiku ve veřejném zájmu. „Základním východiskem bylo přesvědčení, že v tehdejším Česku existuje řada klíčových témat, o kterých nikdo nepíše či nenatáčí. (Čest výjimkám!) Z jednoduchých důvodů. Protože to novinářům majitel neumožní, nebo na dlouhodobou investigativní a analytickou práci nedá peníze,” vzpomíná Ondřej Neumann, zakladatel HlídacíPes.org.

2018-12-28
ABC Report | Aktuality | Admin

Vykutálený podnikatel z ČR
Civilizovaný západ řeší vykutáleného podnikatele z ČR. Ostudu nám dělá miliardář, obmyšlený podnikatel, ale hlavně premiér a majitel strany ANO vítěze voleb.

1919-04-29
ABC Report | |

Babiš narovnává podnikatelské prostředí
Poslanci už zase hlasují o EET, ale jak správně připomíná paní Pekarová Adamová, že by měl tedy každý podnikatel dostat dotaci 100 mil. Kč. Stejně jako firma Agrofert, která nám začne dodávat toustový chléb asi do celé ČR a všichni obyvatelé tím přispěly ze svého cca 1 tis. Kč aby měl miliardář zisk ze svého projektu. Tak to vypadá, že náš " úspěšný podnikatel - nevlastník Agrofertu je v zisku jen za pomoci dotace" To se mu to hoduje, když premiérovi dotujeme jeho podnikání". aby měl pak zisk a nemusel platit daň za příjem jako jako všichni ostatní. Jo to se má...

Kontaktní formulář
Typ dotazu:

Telefon*:

Email:

Zpráva*:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů


ABC zakázky.cz
Provozovna PRAHA:
Plzeňská 233/8, Anděl, 150 00 Praha 5 - Smíchov
info@abczakazky.cz
Zákaznická linka:
- chat ABC zakázky