ABC report | ABC zakázky

ABC report podnikatelský občasník

ABC report je podnikatelský občasník přinášející aktuality a podnikatelskou politiku ve zprávách z ČR a EU

2019-11-18
ABC Report | ABC report | administrátor

Babišovo pokrytectví v přímém přenossu
Babišovo pokrytectví v přímém přenosu v prostoru kam nemohli jeho oponenti. Nejdříve se sklání před Václavem Havlem, který se uč nemůže bránit, jak by mu bylo příjemné se nechat oslavovat od agenta STB... Ocení boj s komunisty, sám je prosí o pomoc ve sněmovně ... Vyzve k demokracii, ale ihned potom se objímá s Orbánem ... Absurdní vyjádření o tom, že bude líp už známe od komunisté ... Babišovi by šlo uvěřit teprve, až své slova dokáže konkrétními činy a každodenním jednáním. Jinak lze k jeho citátu, že nebyl statečný tehdy, dodat – že není ani dnes.

2019-11-05
ABC Report | | Milion chvilek pro demokracii

LETNÁ! A znovu za demokracii
Třicet let po sametové revoluci nemáme moc důvodů k optimismu. Justice i veřejnoprávní média jsou v ohrožení, preference vládní firmy jsou víceméně stabilní a prezident nerespektující Ústavu slibuje premiérovi v obrovském střetu zájmů prezidentskou milost, bude-li to třeba. To je realita. O kolik potemnělejší by však celý ten obrázek byl, kdyby tu zároveň nebyl jasný a nadějný vzkaz zaplněné Letné: těch, kterým to není jedno, je dost. Statisíce lidí jsou ochotny postavit se společně na obranu demokracie a vyslat mocným důrazný vzkaz: jsme tady a musí se s námi počítat! Proto v sobotu 16. listopadu společně zaplníme největší veřejné prostranství v České republice. Nepůjde jen o velkou sešlost podobně naladěných lidí, ale zazní zde velice důležité požadavky.

2019-09-02
ABC Report | | admin

Doba rovnějších občanů je zde znova
Ano, v naší republice jsou opět občané několika kategorií. Někteří tak mohou podvádět při žádosti o dotaci, nemusí odvádět daně z příjmu a jeho firmy mohou krátit daně aniž jsou za to postiženi. Vrací se nám zase komunistická rovnost občanů, kdy někteří jsou rovnější než ostatní.

2019-08-26
ABC Report | | Karel Steigerwald

Pohádka o nenažranci v zemi vedle Alp
Pohádka o Nenažranci v zemi u Alp vedle Polska Bylo, a přitom nebylo, tak začíná pohádka, která se letos hodí. Za rok už budou jen suché vichry a bezvodý žár střídat ledové metelice a potopy. To už pohádky nikdo žrát nebude. Tak toho využijte a o půlnoci přečtěte dětem pohádku o zemi u Alp vedle Polska, jak říká spisovatel Goldflam. V té zemi panuje Nenažranec. Je tak bohatý, že krade i chudým. Neváhá pro pírko přes plot skočit a vždy se vrátí s milióny. Lidé si ho zvolili, protože mysleli, že budou pak taky bohatí. Ale ať skákali přes plot jak skákali, nepřinesli si nic. Mezitím jim Nenažranec zvýšil daně. Milovat ho však nepřestali, aby se necítili jako blbci. Nenažranec to věděl a šklebil se. Chystal totiž zdanit chřipku. Vypočítal si, že daně z nemocí léčí. Zbohatl rychle. Kupoval domy a pole za peníze těch lidí, od kterých je kupoval. Kdo mu neprodal, na toho vysypal prášek a klekl mu na krk. Jindy mu zas peníze spadly ze švýcarského nebe. To se pak hned veseleji kupovalo. Lidé Nenažranci odpustili vše. Neplatil daně a dokázal vykouzlit dotace i z měst vzdálených od Alp tisíc kilometrů. Byl to ovšem Nenažranec dobrosrdečný. Rád rozdával peníze, jež neměl, aby ho lidi víc milovali. Však z nich ty prachy zas vydřu, smál se laskavě a zdanil včely. Soupis včel se hlásil elektronicky. A lidé jásali, zdanit včely, to nemají ani v Albánii. Byl první, kdo dokázal zdanit i peníze, které jen slíbil.

2019-06-17
ABC Report | | admin

Milí přátelé, do největší demonstrace od roku 1989 zbývá necelý týden.
Milí a vzácní přátelé, možná stejně jako my přemýšlíte nad tím, co bude dál. Možná, že zlom už je blízko. Buďme však připraveni i na to, že změna, kterou požadujeme, může být během na dlouhou trať. Předpokládá totiž vnitřní proměnu celé společnosti. Jsme odhodláni tento běh na dlouhou trať podstoupit? Jedna věc je jasná: je naším občanským právem i povinností teď nemlčet a pojmenovat věci naprosto jasně. To je v tuto chvíli to nejdůležitější. To má veliký smysl. Tak na shledanou v neděli 23. 6. v 16:30 na Letenské pláni! Mikuláš Minář Milion chvilek pro demokracii

Kontaktní formulář
Typ dotazu:

Telefon*:

Email:

Zpráva*:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů


ABC zakázky.cz
Provozovna PRAHA:
Plzeňská 233/8, Anděl, 150 00 Praha 5 - Smíchov
info@abczakazky.cz
Zákaznická linka:
- chat ABC zakázky