ABC report | ABC zakázky

ABC report podnikatelský občasník

ABC report je podnikatelský občasník přinášející aktuality a podnikatelskou politiku ve zprávách z ČR a EU

2019-06-17
ABC Report | | admin

Milí přátelé, do největší demonstrace od roku 1989 zbývá necelý týden.
Milí a vzácní přátelé, možná stejně jako my přemýšlíte nad tím, co bude dál. Možná, že zlom už je blízko. Buďme však připraveni i na to, že změna, kterou požadujeme, může být během na dlouhou trať. Předpokládá totiž vnitřní proměnu celé společnosti. Jsme odhodláni tento běh na dlouhou trať podstoupit? Jedna věc je jasná: je naším občanským právem i povinností teď nemlčet a pojmenovat věci naprosto jasně. To je v tuto chvíli to nejdůležitější. To má veliký smysl. Tak na shledanou v neděli 23. 6. v 16:30 na Letenské pláni! Mikuláš Minář Milion chvilek pro demokracii

2019-01-28
ABC Report | HlídacíPes.org. | Robert Malecký

Nenažraní soudruzi
PSÍ UŠI. Svět dospěl do fáze, kdy příliš mnoho hnusných lidí páchá příliš mnoho hnusných činů, aby se zalíbili řadě jiných hnusných a hloupých lidí nebo je udrželi v jejich hnusných stavech potřebných k uskutečnění hnusných podvratných plánů. Za přídavné jméno hnusní nechť si každý soudruh dosadí podle vlastního vkusu: lidi zlé, zmítané žlučí, dostatečně šílené, oblblé nebo vůbec blbé a tak podobně. Jedna kategorie sem ale bude patřit vždy, a tou jsou komunisté všeho druhu. Aktuálně se jim podařilo zástupce zbylých zmíněných skupin ve sněmovně přesvědčit, aby zvedli ruku pro hnusnou zlodějnu zvanou zdanění státních náhrad za majetek nevydaný v restitucích. Šéf komunistické partaje má samozřejmě pravdu. Celá řada komunistů skutečně musela snášet perzekuce, a to především od svých soudruhů. Celosvětově to tak mezi bolševiky chodilo všude, že nejprve spolu dělali revoluci, aby se pak ve všeobecné paranoie mezi sebou začali okrádat a vraždit. Co je podstatné, to už soudruh Filip neříká: vedlejším efektem této vlny bylo, že komunisté okrádali a vraždili i slušný lid kolem sebe, mimo jiné i církve a náboženské společnosti, o kterých je tu řeč. Korunu všemu nasadil sociálnědemokratický ministr kultury Antonín Staněk. Jeho vyjádření zde uvádíme s jistou rezervou, neboť u pana ministra nebývá vždy zvykem, že se obsah jeho vět potkává s jejich obecně přijímaným významem. „Chci, aby zdaněné peníze šly na obnovu duchovních památek, aby skončily v prostředí, do kterého by je s největší pravděpodobností dala i církev.“ (ministr kultury Antonín Staněk, DVTV, 24. ledna) Abychom to přeložili do srozumitelné češtiny: nejdřív církve už podruhé okrademe, ale když budou hodné, možná jim stát nějaký ten křížek opraví. Zdeněk Nejedlý likes this.

2019-01-28
ABC Report | HlídacíPes.org. | Robert Malecký

Boj za APPLE STORE pro naše lidi
Když už se na Pražském hradě usadili prodavači čínských telefonů Huawei, nechtěl zůstat pozadu ani premiér Andrej Babiš. A hodně vysoko míří, chlapec. Budeme bojovat za Apple Store pro naše lidi... A včil mudruj, národe. A národ mudruje. Hlavně když se nemluví o tom, že se známé Palermo, které chce dostat Babiše do tepláků a vůbec mu brání stát se Tomášem Baťou moderních dějin, rozrostlo z Prahy, Bruselu a Štrasburku až do středočeských Černošic. Tamní úředníci se nenechali svést kampaní a bez jakýchkoli pochybností prohlásili to, co je každému zřejmé: Andrej Babiš je ve střetu zájmů.

2018-12-30
ABC Report | HlídacíPes.org. | Ondřej Neumann

Babišův střet zájmů, Zemanovo nadbíhání Číně, oligarchizace médií… Milionová bilance na konci roku
Eurodotace a státní zakázky Agrofertu. Ruští špioni v Praze. Úbytek svobod ve veřejném prostoru. Bobtnání policejního státu. Na podzim roku 2014 situace na české mediální scéně vypadala neutěšeně. Od března sice vycházelo Echo24 Dalibora Balšínka a v září vydal první číslo měsíčníku Reportér Robert Čásenský. Oba s hrstkou redaktorů – vesměs ovšem těch nejlepších – odešli z vydavatelství Mafra, které ovládl Andrej Babiš a založili své projekty. Z jednoduchého důvodu – protože pod majitelem, který je zároveň politikem, nelze dělat nezávislou novinařinu. Balšínek vsadil na zpravodajsko-názorový web, Čásenský na tištěný měsíčník. Na Den lidských práv, 10. prosince 2014, oficiálně odstartoval třetí nezávislý novinářský projekt – HlídacíPes.org. Na rozdíl od předchozích dvou vsadil na evropsky unikátní koncept, na neziskovou Žurnalistiku ve veřejném zájmu. „Základním východiskem bylo přesvědčení, že v tehdejším Česku existuje řada klíčových témat, o kterých nikdo nepíše či nenatáčí. (Čest výjimkám!) Z jednoduchých důvodů. Protože to novinářům majitel neumožní, nebo na dlouhodobou investigativní a analytickou práci nedá peníze,” vzpomíná Ondřej Neumann, zakladatel HlídacíPes.org.

2018-12-28
ABC Report | Aktuality | Admin

Vykutálený podnikatel z ČR
Civilizovaný západ řeší vykutáleného podnikatele z ČR. Ostudu nám dělá miliardář, obmyšlený podnikatel, ale hlavně premiér a majitel strany ANO vítěze voleb.

Kontaktní formulář
Typ dotazu:

Telefon*:

Email:

Zpráva*:

Souhlasím se zpracováním osobních údajů


ABC zakázky.cz
Provozovna PRAHA:
Plzeňská 233/8, Anděl, 150 00 Praha 5 - Smíchov
info@abczakazky.cz
Zákaznická linka:
- chat ABC zakázky
Nenechte si ujít jedinou novinku

Pošleme vám na email novinky, akce, zakázky a další zajímavosti


Odesláním emailu berete na vědomí správu osobních údajů